Najlepsze z seksu oralnego, wygodne i piękne z Kamasutra

Лучшие позы для орального секса, удобные и красивые из Камасутры

Szanowni czytelnicy i czytelnicy, porozmawiamy dziś z Tobą na temat delikatny. Porozmawiajmy o tym, w jakiej pozycji lepiej leczyć blowjob i cunnilingus. W końcu seks oralny jest okazją do przyjemności ukochanego partnera, nawet w sytuacji i sytuacji, w których normalny stosunek seksualny okazuje się nieodpowiedni.

Tymczasem poradzić sobie z tym, czy nie – jest to osobista sprawa, ale ludzie, którzy chcą otrzymywać i cieszyć się ustami, zdecydowana większość. Jeśli twój partner lub partner jest jednym z nich, następujące zalecenia nauczą cię dać nieziemskie pieszczoty do swojego partnera.

Kilka wygodnych pozycji na blowjob i głęboką penetrację

Zacznijmy, być może, w najbardziej dogodnych miejscach na blowjob. Pozycje dotyczące seksu oralnego mogą być bardzo zróżnicowane, pomimo faktu, że wielu mylnie uważa, że ​​pozycja dziewczyny „na kolanach przed mężczyzną” jest jedyna tego rodzaju. Blowjob może być wykonany w formie fellatio i irromacji. W pierwszym przypadku aktywność jest pokazana przez kobietę, w drugiej – przez mężczyznę. W związku z tym konieczne jest określenie najbardziej optymalnych pozycji.

Najlepsze warunki do seksu oralnego pozwoli obu partnerom uzyskać niezapomniane emocje i wrażenia. Dla doświadczonych kochanek istnieje możliwość wykonania blowjobu o nazwie Triple Knock:

  1. Dziewczyna przysiada twarzą w twarz, przeciwnie do męskiej godności.
  2. Mężczyzna stoi z nogami rozproszonymi.
  3. Stanowi nadaje się do nawadniania, co pozwala partnerowi wybrać tempo przemieszczania się i częstotliwość tarcia.
  4. To miejsce jest idealne do pieszczot moszny, odbytu i krocza.
  5. W tej pozycji kobieta może pobudzić łechtaczkę i klatkę piersiową.

stanowią dla leniwy blowjob

Następna pozycja w porównaniu do poprzedniej pozwoli człowiekowi całkowicie się zrelaksować. Musi się oprzeć i założyć nogi. Dziewczyna jest tuż przed nim, kucając w dół. W takim przypadku facet będzie musiał całkowicie zaufać partnerowi, ponieważ ona będzie kontrolować to, co się dzieje. Inicjatywa kobiet może się objawić inaczej: dziewczynka siedzi na krawędzi łóżka, a mężczyzna leży na plecach i rzuca biodrami na nogi partnera. Ponadto w tej zmutowanej pozycji człowiek będzie mógł obserwować akcje dziewczyny.

Głęboka i „leniwa” oral, jak lepiej angażować się w seks oralny

Dla silniejszego seksu, który nie chce dać dominacji w łóżku młodym damom, seks oralny w innym ułożeniu zrobi. Musi położyć się na plecach, a mężczyzna położyć się na górze w przeciwnym kierunku: „Jack”, ale z tyłu. Ruchy dziewczynki mają znaczne ograniczenia, a partner jest niemal całkowicie wolny w swoich działaniach.

Stwarzają „leniwy blowjob” nadaje się do porannej spokojnej seks oralny. Odwracając się do mężczyzny, kobieta musi zejść, dopóki dana osoba nie jest na poziomie genitalnym partnera. Ta pozycja dla seksu oralnego jest piękna i wygodna, dziewczynka i przyjemność dostarczą ukochanemu i unikną dyskomfortu związanego z skurczami, obrzękiem nóg, szyi. Aby partner otrzymał bardziej żywe wrażenia, nie wolno nam zapominać o pieszczotach jądra, odbytu i moszny.

Dla fanów ekstremalnej seksu oralnego będzie użyteczna technika „głębokiego gardła”. Prawie wszyscy mężczyźni są szaleni, jak daleko ich penetrują penis. Aby wykonać tę technikę, kobieta musi najpierw nauczyć się tłumić refren gag.

Głęboka radość z reguły to:

  1. Partner kładzie się na łóżku tak, że jej głowa wisi z boku.
  2. Człowiek jest przywiązany do głowy kobiety i wkłada do ust jej członka, przesuwając go bezpośrednio do krtani.
  3. Prędkość i głębokość tarcia są kontrolowane przez partnera.

ułożenia głębokiego blowjob

Poprawne ułożenia dla cunnilingus: sekret jasnego orgazmu

Ta pozycja jest uważana za najbardziej dogodną dla głębokiego seksu oralnego. A jakie pozycje są idealne dla kunnilingusa? Nie każdy facet wie jak dać swoją ukochaną przyjemność w jakiejś pierwotnej pozie. Główną zasadą wyboru intymnej pozycji jest wygoda obu partnerów – oba muszą to zająć. Oralny seks przyniesie przyjemność tylko wtedy, gdy mężczyzna i kobieta czują się swobodnie i wygodnie.

Najczęściej dla cunnilingus dopasować pozycje na kolanach, kucki, leżąc. Ciekawą opcją jest pozycja „jeźdźca”. Dziewczyna siedzi na górze faceta, naciskając jej miednicę tak blisko, jak tylko jego głowa. Człowiek ma okazję ukochać nie tylko cunnilingus, ale także sprawnie przejść do anilingus. Język partnera w tej pozycji pod dowolnym kątem przyniesie przyjemność kobiecie.

Stanow. „69” – popularna opcja wśród ludzi, którzy kultują „Kama Sutrę”. Ten podręcznik do robienia miłości, który pojawił się dzisiaj przez wieki i tysiąclecia, zawiera wiele ilustracji płci doustnej. „Kama Sutra” jest niekończącym się źródłem inspiracji do eksperymentów w łóżku. Stanowi „69” jest uważana za najbardziej znaną pozycję zarówno cunnilingus i blowjob. Jednoczesna stymulacja narządów płciowych pozwala partnerom na otrzymanie nowych, niezrównanych wrażeń.

postawy dla kuni

Pozycja została podana przez „odwrócone” przeciwległe położenie ciał. Ale pomimo faktu, że pozycja „69” zyskała szeroką popularność, podczas seksu oralnego, kilka rozwiązań do jego wdrożenia. Powodem tego jest niemożność skoncentrowania się zarówno na własnej przyjemności, jak i na dostarczaniu go partnerowi. Ale jako preludium ta opcja z „Kama Sutra” jest praktykowana często.

I, wreszcie, kilka wskazówek dla mężczyzn. Podczas cunnilingus mężczyźni przywiązują dużą wagę do łechtaczki, znacznie rzadziej – małej sromu. W niektórych kobiet sromu i jego regionach są mniej wrażliwe obszary. Aby dziewczynka zdołała uzyskać niesamowity orgazm, człowiek musi podbić tylko jedną nogę, pozostawiając drugą swobodę na krawędzi łóżka. Ta wygodna stwarzają otworzy dla kobiety sekret przyjemności z seksu oralnego.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 303, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: