Niektóre dziewczyny lubią seks analny, czy to prawda i dlaczego?

Некоторые девушки любят анальный секс, правда ли и почему

Fakt, że większość mężczyzn lubi seks analny nie jest tajemnicą. Ale jak tego rodzaju stosunki seksualne obejmują dziewczyny? To pytanie nie daje odpoczynku przeważającej części płciowo dojrzałych mężczyzn. W rzeczywistości nikt z natury nie jest amatorskim seksem analnym w roli gospodarza. Cierpliwy jest tutaj z reguły ból.

Zdecyduj się na „feat” dla miłego mężczyzny po raz pierwszy zdolny do wielu kobiet, ale w przyszłości, aby przezwyciężyć dyskomfort i nieprzyjemne uczucia mogą tylko jednostki. W związku z tym, aby zrozumieć, jak wiele procent dziewcząt uprawia seks analny, jest to łatwe. Pomimo faktu, że nie ma ich wielu, takie młode kobiety nadal istnieją, ale skąd wiesz, czy to twój partner, który kocha się z „powrotem”?

Dlaczego kobiety lubią seks analny?

W czasach wstrząsów i rewolucji seksualnych wszelkie tabu i stereotypy postrzegane są w większości przypadków jako ślady przeszłości. „Nietypowa” wersja intymności została uznana za zabroniony owoc nie tak dawno temu. Mimo że seks analny był częścią życia intymnego przez cały czas, kobiety zaczęły mówić szczerze mówiąc o swoich pragnieniach i preferencjach zaledwie kilka dekad temu. Tymczasem dla wielu osób wciąż nie jest jasne, dlaczego są dziewczyny, które nie tylko zgadzają się na seks analny, ale same się kochają.

seks analny

Tutaj wszystko jest proste. Istotnie, dla mężczyzny ta opcja kontaktu seksualnego jest bardziej pożądana, daje mu nowe żywe odczucia: odbytnica jest przykryta przez członek gęstszym niż pochwy, ale kto powiedział, że aby przyjemność z penetracji do odbytu kobieta nie jest zdolna? Wiadomo, że w stosunkach analnych penis penetrujący głęboko w odbytnicy aktywnie stymulują wszystkie te erogeniczne strefy, które są odpowiedzialne za orgazm w związku pochwowym.

Ponadto nie powinniśmy dyskontować psychologicznego aspektu tej kwestii. Faceci i dziewczęta jak seks analny, ponieważ jest bardziej łagodny, łagodny i kochany niż standardowy akt seksualny. Wielu zauważa, że ​​relacje, jakie miały z partnerem przed pierwszym aktem, radykalnie odmienne od następnego. Seks analny uczy miłośników zaufania, nawiązuje do związku małżeńskiego z intymnością, zmysłowością i wzajemnym zrozumieniem.

Nietypowe stosunki seksualne: przyczyny niechęci dziewcząt

Ale, jak wiesz, nie wszystkie dziewczyny lubią uprawiać seks analny. I jest ich kilka powodów:

  1. Nie wolno im wykształcać i fundamentów moralnych, ponieważ jest „brudny” i „savarki”.
  2. Niektóre kobiety sądzi, że w przypadku glasnost jej udziału w stosunku analnie (na przykład przyjaciół, przyjaciół, rodziców itp.) Zostanie potępiona, a kto potrzebuje reputacji złej dziewczyny?
  3. Strach bólu, prawdopodobnie główny „hamulec” w całkowitej emancypacji przed ukochanym mężczyzną.
  4. Doświadczenia o stanie zdrowia. Fakt, że często seks analny może wywołać hemoroidy, lub gorzej, onkologia, zatrzymuje nawet te dziewczyny, które kochają.

Nieudane doświadczenia z przeszłości to jeden z najczęstszych powodów, dla których kobiety raz na zawsze nie chcą kochać się przez odbyt. I muszę powiedzieć, że często błąd jest tylko na człowieka. Oślepiony przez pożądanie zwierząt, niektórzy członkowie silniejszego seksu kierują się tylko własnymi instynktami, nie myśląc o wrażeniach partnera. Seks analny jest skomplikowanym rodzajem stosunków seksualnych, wymagającym pewnej wiedzy w samej technice, a także cechami kobiecej anatomii. Jakie dziewczyny lubią to robić, jeśli ich chłopak nie myśli o niczym, tylko wtedy, gdy odbytniczy naciągnął uchwyt na penisa.

staranne podejście do seksu

Uważny stosunek do jego połowy i zdolność do słuchania jej uczuć – to pozwoli dziewczynie zakochać się nie tylko w seksie analnym, ale także w fizyka „głębokiego gardła”. Pojawia się prosty wniosek: kobiety, które są negatywne, aby wniknąć do odbytu to tyle, ile analfabetów w łóżku.

Jak poznać, że kobieta kocha robić miłość „zza”

Nawiasem mówiąc, wielu facetów całkowicie opowiada się za teorią, że w intencji przez „anus”, którą dziewczyna rzekomo ofiaruje, daje, mówiąc, hołd miłości w celu wzmocnienia stosunków. Jeśli kobieta regularnie angażuje się w sex analny, zaczyna się bardzo lubić jak ona.

Czy znasz ten sekret? Wszystkie dziewczyny lubią słuchać. Słaby płeć woli być dany ukochanemu całkowicie i bez śladu, a nawet w odbytu to wiele receptorów nerwowych, które pozwalają doświadczać bardzo przyjemnych wrażeń.

Niektóre młode dziewczyny chcą uprawiać seks analny tylko jako alternatywa. Na przykład, obawiając się zajść w ciążę lub stracić dziewictwo, młode panie, w ten sposób, znajdź wyjście z sytuacji, nie zaprzeczając bliskości chłopakom. W parach „tylna” płeć – często jest to pieprz, zioło, nuta różnorodności w nudnych, intymnych związkach, a czasami w pierwszych dniach cyklu menstruacyjnego u kobiety.

Seks w tyle

Oto odpowiedź dla mężczyzn na najważniejsze, intrygujące pytanie. Aby dowiedzieć się, czy twoja dziewczyna lubi seks analny, najważniejszą rzeczą jest, aby nie pytać jej bezpośrednio o to. Z reguły wszystkie szanujące się młode kobiety chcą wyglądać skromnie, a w każdym razie nie mogą być postrzegane w oczach bliskiej osoby jako wulgarna dziewczyna. Jeśli nigdy nie próbowała kochać „zza”, to na pewno nie będzie dla niej łatwe, aby zdecydować się na taki krok.

Ale tu wszystko zależy od faceta. Mniej rozmowy – bliżej sprawy:

  1. Zachowywać się spokojnie i pewnie, pozostawać taktowny i cierpliwy.
  2. Idealna chwila, aby spróbować wniknąć do jej odbytu będzie preludium. Jeśli palec na odbyt nie przestraszył się, to sygnał – możesz kontynuować.
  3. Ostrożnie, bez nagłych ruchów, musisz wprowadzić jej jeden palec do odbytnicy. Przedtem zawsze smaruj go smarem.
  4. Jeśli odbyt jest wystarczająco „rozgrzany”, a reakcja partnera pozwala, zgodnie z tym samym schematem, można podjąć działania główne. Powoli, powoli.
  5. Jak tylko dziewczyna powie, żeby się zatrzymała, facet powinien to zrobić, niezależnie od tego, jak blisko jest jego orgazm.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 305, в среднем: 4,68 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: