Niespodziewanie: historia seksu o miłości od pierwszego wejrzenia

Нежданно-негаданно: секс-рассказ о любви с первого взгляда

Przyjemny czas dnia, drodzy przyjaciele! Chcę podzielić się z tobą szczerą historią o tym, że fajny seks, który mi się przydarzył raz. Ogólnie rzecz biorąc, jest to historia z mojego życia, nierealne i prawdziwe sto procent. Wystarczy zmienić nazwy na wszelki wypadek. Z czym zacząć?

Tego dnia panowała pogoda … Chociaż nie, zacznę od siebie. Nazywam się Albina, mam 32 lata. Wiem, że wyglądam dobrze w moim wieku. Nie jestem żonaty, w jakiś sposób to nie wyszło. Przez kilka lat żyła w małżeństwie cywilnym, ale związek szybko wyczerpał się prawdopodobnie dlatego, że inne priorytety życia miały dla mnie znaczenie, aw nich należy zauważyć, że kariera zajmowała jedno z głównych miejsc. Jestem finansowo zabezpieczony, mam wszystko, w tym duży dom wiejski, w którym miały miejsce fatalne wydarzenia.

Gorący, gorący dzień

O tym, jak miłość przyszła do mojego domu, kiedy tego nie oczekujesz

Jak powiedziałem, pogoda była naprawdę doskonała, ale tego dnia zupełnie mnie niepokoiło: z kranu zimnej wody płynęła zardzewiała ciecz o galaretycznej konsystencji. Mistrz wzywał bezzwłocznie, ale co zrobić: mają dzień wolny, wniosek został zaakceptowany i w ciągu tygodnia specjalista powinien przyjść. W mojej torebce mam wizytówkę firmy, która ma dostawę wody pitnej w butelkach. Dzięki Bogu, przypomniałem sobie, że nasze biuro współpracuje z nią. Zamówiłem wodę, na drugim końcu przewodu, kazano mi czekać parę godzin. Spadała do ulubionego krzesła z książką w dłoniach i zasnęła.

Dzwonek mnie obudził, przypomniało mi to gościa. Spojrzała na zegarek – strzały minęły południe, ale upał nie spadł. Wyszedłem na ganek i usłyszałem głos mężczyzny. „Z firmy dostarczającej wodę, złożyłeś zamówienie?”. Ze względu na upał, poszedłem do domu w lekkiej sukience szyfonowej, bez bielizny. Chciała iść, aby zmienić ubranie, żeby nie wychodzić obcemu nieznajomemu tak szczerze, ale jego powtórzone wezwanie sprawiło, że skierowałam się prosto do drzwi. Jego niecierpliwość ten posłaniec, mówiąc to łagodnie, sprawił, że byłem szalony. Cóż, czy naprawdę trudno poczekać kilka minut?

Z ufnością kroczyłem na wyjście, skupiając się na mentalności, zbierając kilka głupich słów w mojej głowie, aby wyrazić moje oburzenie, ale jak tylko drzwi się otworzą, nie mogłem nawet powiedzieć słowa. Jak gdyby w otchłani upadł: przede mną stał silny młody facet, w jednym ogólnym, z dużymi napompowanymi dłońmi. Był brązowoczerwonym mężczyzną, z którym odetchnął mój oddech. Z jakiegoś powodu w tej chwili myślałem, że to jest miłość, o której wszyscy mówią, na pierwszy rzut oka. Stoję, patrzę na niego i ja rumienię się jak uczennica. Z jego wzroku na skórze wydawało się przerażające, a potem przypomniałem sobie, że stoję przed nim bez pościeli. Poczucie niezgrabności i trochę wstydu przywróciło mnie na ziemię.

Miłość przyszła do mojego domu

Kurier powtórzył pytanie: „Czy zamówiłeś wodę?”. Wreszcie przyszedłem i odparłem, pytając równocześnie, że przyniesie ogromną butelkę do domu. Kiedy uprzejma pani opuściła gość, a ona sama patrzyła na jego piąty punkt, moje sutki zaczęły twardnieć. Podziękowałem przystojnemu człowiekowi, zapłaciłem odpowiednią kwotę i zamknąłem za sobą drzwi. Nie miałam odwagi prosić o jego nazwisko. Resztę wieczoru wspomniałem o tym spotkaniu, od którego emocje potoczyły się falami.

Ku mojemu zdziwieniu przyszedł inżynier hydraulik, a problem z rurami został wybrany. Nie potrzebowałem dalszych zamówień na wodę, ale chciałem spróbować szczęścia, spotkać się z tym facetem. Oczywiście 20 litrów dziennie nie mogę pić i nie budzić podejrzeń, kazałem wodę co trzy dni, a ja wciąż musiałem wylać dodatkowy.

To trwało około miesiąca. Za każdym razem pojawił się ten przystojny mężczyzna, którego poznałem jako Vlad. Nie był pewien, czy jest wolny, czy też żonaty, może w relacji z kimś, ale nadal zdecydował się na krok.

Noc miłości, zapierający dech w piersiach seks i morze orgazmów

Przyszedł jak zwykle wieczorem. Grzecznie zapytałem, czy nadal ma rozkazy, i zaprosił mnie do kuchni, aby karmić i pić herbatę. Odpowiedź nie słyszała, ale czułem, że jego usta kopają się w moje. Mój Boże, leciałam między przeszłością a przyszłością, dla mnie teraz nie było nic ważniejszego. Z pożądania, które spłonęły, ciepło emanujące z naszych ciał mogło topnieć góry lodowe. W moim pęknięciu było już dość wilgotne, więc Vlad łatwo wykopał mi palce. Przytuliłem go, staliśmy się cała i jedną. Zadzwonił do mnie jakimi delikatnymi słowami, jęknąłem i westchnąłem, dając się bez niego śladu.
 
Odwróciwszy się do salonu, Vlad położył mnie na sofie, rozpiął kombinezony i wyjął postawionego członka imponującego rozmiaru. Wziąłem ją w dłoni i zacząłem robić cios, czując, jak każda żyła pulsowała. Potem zwilżony moją śliną penis nagle wszedł do pochwy. To, co czułem było idealne: zabrał mnie ze sobą do środka. Człowiek powoli wchodził i opuszczał mnie, a równolegle Vlad stymulował łechtaczkę. Orgasm spłynął strumieniem ciepła i ciepła, po czym dostałem się do prawdziwej nirwany. Po paru minutach cieszyć się euforią, Vlad zaczął rozwijać mój odbyt. Najpierw wpadłem do niego jeden palec, ale to bolało i przyniosłem mu krem. Nie miałem innego smaru.

Niesamowity seks i morze orgazmów

Wraz z smarowaniem sprawy się różniły: pierwszy, drugi palec wszedł do mojego tyłka. Początkowo to było naprawdę bolesne, ale potem dyskomfort dał drogę do przyjemnego uczucia. I w chwili kiedy już przyzwyczaiłem się do jego palców, on smear jego kogut i doprowadził go do mojego odbytu. Z ostrego bólu, mocno zraniłem go i zraniłem, Vlad już krzyczał. Potem zaczął mnie pocałować, uderzyć moją karku, masować moje sutki, powoli poruszając we mnie. Kiedy się całkowicie zrelaksowałem, ból się skończył i zacząłem lubić nowe wrażenie. Vlad skończył we mnie, po czym szybko podbiegł do prysznica.

Tego dnia pozostawał ze mną, a po krótkich przerwach wielokrotnie uprawiał seks. Na pierwszy rzut oka była miłość. I rano, gdy się obudziła, Vlad nie był tam. W panice rzuciłem się do telefonu, aby zamówić butelkę znowu. Ale co było moim rozczarowaniem, gdy przyszedł inny mężczyzna zamiast niego. Łzy stały ze mną przed moimi oczami, gdy nagle w drzwiach zadzwonił dzwonek – Vlad stał na progu z bukietem. To, co stało się później, jest zupełnie inną opowieścią.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: