Nietypowe posesje w seksie dla różnorodności i ostrości wrażeń

Необычные позы в сексе для разнообразия и остроты ощущений

Rutynowość i rutynowa relacja małżonków – zjawisko zwyczajowe, jednakże pary, które zawsze są gotowe na eksperymenty, innowacje i różnorodność, nie są z nim obeznane. Aby utrzymać świeżość i zainteresowanie intymnym życiem, konieczne będzie podjęcie starań dla obu partnerów, ponieważ nic nie zostanie osiągnięte dzięki samotnym wysiłkom. Nietypowe posesje w seksie – jedna z najprostszych metod tworzenia oryginalności w seksualnej aktywności małżonków.

Aby spróbować czegoś, co trudno było nawet myśleć o erotycznych fantazjach, najpierw trzeba dowiedzieć się, co naprawdę chce obu partnerów. Zazwyczaj kobiety interesują się piękną romantyczną seksją, mężczyźni bardziej przyciągają do niezwykłych pozach. Znalezienie rozwiązania jest łatwe, ponieważ przedstawiają się najciekawsze i niezwykłe pozycje seksualne, mające na celu przywrócenie intymnego życia partnerów do dawnego pieprzu i zera.

„Rider”, „Geisha” i „Amazon” – jedna z najbardziej niezwykłych postaw

Przy okazji, trzeba wspomnieć, że niepowtarzalność przedstawionych dalszych pozycji opiera się na zasadzie otwartości wizualnej organów seksualnych partnera. Niezdolność do podziwiania narządów płciowych ich połówek jest często głównym powodem, dla którego seks staje się nudny i monotonny, szary i codzienny. Tajemnica nietypowych postaw dla seksu polega również na zmianie typowych kątów penetracji, co też nie może zaskoczyć, nie przynosząc jednocześnie wiele przyjemności.

gejsza

Zaczyna się być może po „Jeźdźców”. Jego cechą jest w tym, że rozmowy z partnerami. W pochwie, w którą wchodzi penis, staje się łatwo dostępne dla podziwiania mężczyzny. Chociaż nie mniej niż prowadzi do ruchów zwierząt dziewczyny. Głębokość penetracji jest gwarantowana, aby dama mogła się bawić, ponieważ w tej pozycji punkt G.

Nietypowa pozycja dla seksu, w tym analny, można bezpiecznie nazywać się „Geisha”. Zostało to zrobione w następujący sposób:

 1. Kobieta leży na plecach z wysoko podniesionymi i szeroko rozstawionymi nogami.
 2. Mężczyzna klęka i wchodzi do pochwy lub odbytu partnera.
 3. Pozowanie zapewnia głęboką penetrację penisa.
 4. Człowiek może nie tylko obserwować proces w szczegółach, ale także stymulować łechtaczkę jego połówki, pieszcząc usta lub język.

Stan „bardzo nietypowej pozycji w seksie” zasługuje na „Amazonkę”. Jeśli w zwykłym życiu mężczyźni są dalecy od zachwycania się przywództwem kobiet, wtedy w życiu intymnym są łatwo gotowi do ich przestrzegania. Inicjatywa kobiet na pierwszy rzut oka wygląda dziwnie. Ci, którzy zakochali się w tej pozycji ze względu na swoją oryginalność, wiedzą, jak szybko to robi.

Aby to wykonać potrzebujesz:

 1. Człowiek powinien leżeć na plecach na krawędzi łóżka, lub podjąć pozycję pochylania, naciskając miednicę tak blisko krawędzi, jak to możliwe.
 2. Kobieta staje przed partnerem i wprowadza penisa do pochwy.
 3. Tarcie jest dokonywane tylko przez damę, ona również kontroluje wszystko co się dzieje.
 4. Nogi mężczyzny mogą stać się dobrym fizycznym poparciem silnych i celowych ruchów ciała.

stanowią w seksie amazon

Stanowisko do seksu oralnego i „man behind” wariacja

Spośród niezwykłych pozach seksu domowego, nie sposób zapamiętać „69”, źródła ich powstania pochodziły z „Kamasutry”. Ta pozycja może być nazwana nie tylko niezwykła, ale także zła. Tymczasem większość partnerów uważa to za niezwykle sexy i wygodne. Zwłaszcza mężczyźni lubią mieć takie kobiece narządy płciowe, dostępne do ich przeglądu.

Pozycja „Człowiek zza” dla niektórych par może wydawać się trywialna i nieubojowna. Jednak z taką postacią różnorodności seksualnej niezwykle trudno będzie ożywić umierające relacje intymne. „Doggy styl”, jak młodzi ludzie nazywają to, może być najbardziej zróżnicowane. Zaczynając od tego, jak niska kobieta jest gotowa zgiąć się z powrotem, a jak poważnym jest fizyczne przygotowanie partnera, improwizacja z pozą jest możliwa na czas nieokreślony. I jedna z odmian stylu Doggy to żaden inny niż „Butterfly”.

Dla spełnienia jest to jeden z najtrudniejszych, ale wrażenia, które gwarantuje to stanowisko, są niezapomniane:

 1. Kobieta opiera się na stół, parapet okna lub wysokie łóżko.
 2. Człowiek zbliża się z tyłu i podnosi partnerkę seksualną partnerowi seksualnemu.
 3. Podczas naprężenia nogi dziewczynki trzymają faceta.

Nietypowe i niebezpieczne postacie dla umysłowego seksu

Ta pozycja dla seksu w niezwykłym miejscu może naprawdę zaskoczyć. Należy nazwać bardzo nietypowe stanowisko i „Przeciwnie”. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna, odwracając się do jej twarzy, wprowadza penisa do pochwy. Charakterystyczną cechą tego stanowiska jest kąt penetracji, który jest wyjątkowy z jakimikolwiek pozycjami. Nawiasem mówiąc, kobieta może stać się „niestandardowym” zdjęciem, które zobaczy przed nią, ale, jak mówią „co naturalne, to nie jest niezrozumiałe”.

Na liście nietypowych postaw dla seksu domowego jest także niesamowite miejsce, które jest wykonywane w pozycji stojącego człowieka. Partner przez cały czas trzyma małą dama w ramionach. Zaletą ułożenia jest jej zwartość, więc jest szczególnie przydatna do spontanicznego seksu. Wielu mężczyzn wolę kochać się w takiej pozycji przed lustrem.

człowiek za sobą

I ostatnia niezwykła pozycja seksualna, którą trzeba koniecznie powiedzieć, to „tron królewski”. W przeciwieństwie do poprzedniego, pożądane jest praktykowanie tej pozycji tylko w domu i posiadanie wystarczającej fizycznej gotowości.

Zostało to zrobione w następujący sposób:

 1. Kobieta leży na podłodze, podnosi nogi wysoko, jak gdyby podrzucając je za głowę.
 2. Człowiek staje się za plecami do niej i, pochylając się do przodu, wchodzi do pochwy.
 3. W tej pozycji zapewnia się maksymalne tarcie, a tym samym przyjemność.

To ta postawa jest najbardziej traumatyczna, ponieważ w namiętnej formie, nagłej przypadkowej penetracji nie do pochwy, ale do odbytu jest możliwe. Człowiek musi być bardzo ostrożny.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 251, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: