Opowieść: jak uprawiać seks w pociągu, aby nikt się nie zauważył

Рассказ: как заниматься сексом в поезде, чтобы никто не заметилРассказ: как заниматься сексом в поезде, чтобы никто не заметил

Na tle opowieści o niesamowitych przygodach miłosnych, moja opowieść o seksie, która wydarzyła się w bardzo nietypowym miejscu w tym, w pociągu, może wydawać się przeciętna i niepowtarzalna.

Ale w ten czy inny sposób ostatnio miałem ciekawość z mężem, pamiętamy go i do dziś z uśmiechem, dlatego postanowiliśmy opowiedzieć o tym wszystkim, którzy będą zainteresowani.

Wróciliśmy do domu, spoczęliśmy i szczęśliwi. Ściśnięty jak cytryny długa droga (i to było lato) jechały pociągiem, w samochodzie przedziału. Zmierzone pukanie kół, stłumione światło i gładkie kołysanie działały jak najlepsze tabletki nasenne: zwinięłam się i zmęczony zasnął na dolnej półce. Mój mąż usiadł obok mnie, najwyraźniej nie spieszył się z nadążeniem: czytał coś entuzjastycznie, czy też odgadł krzyżówki.

Jak uprawiać seks w pociągu

Nie pamiętam nawet, jak zasnęłam, ale pamiętam dokładnie, że mam sen: idę przez pola, a wokół mnie jest nieopisane piękno: kwiaty są kolorowe, kolorowe. Nigdy nie widziałem takich, ale w snach wydawało się, że żyją, dotykając mnie nago, łatwo patując na pośladki i klatkę piersiową, a jeden, najbardziej bezwstydny kwiat, mógł łaskotać moje łechtaczki. Sensy we śnie były jak rzeczywistość, bo to się obudziło.

Seks w pociągu i lekcje zgody ze strony sąsiadów na coupe

Ale moje podniecenie nie mogło pomóc zauważyć mojego męża, a nawet umieścić moje czasopisma na bok. „Ty tak jęczesz! Prawdopodobnie, marzyłeś? Powiedz mi, byłem tam? – zapytał z uśmiechem. Żartobliwie potrząsnęła głową, dając mu negatywną odpowiedź. Potem lekko uderzył mnie o papieża i sunął za nami, obejmując nas zarówno przezroczystą pledą. Trudno było nie poczuć erekcji męża, który wisiał na mnie w ciasnej półce. Pragnąwszy jego pragnienia, spowodował we mnie ten sam wulkan we mnie. Sutki utwardzone, na dole, wydawało mi się, wszystko już zaczęło szarpieć i głodować na surową i pilną penetrację. Chciałem zbliżyć się do mojego ukochanego, poczuć jego podgrzane, rozlewne ciało.

Jego ręce zręcznie wystawił między moimi nogami, a potem szybko obniżył moje dżinsy i bez zdejmowania majtek, a nieco spychając je na bok (byłem w stringach), zaczął delikatnie doprowadziło palcami mojego małego sromowych, łechtaczki, krocza. „Mmm, moja dziewczyna! Moczisz się na mokro … – szepnął mi do ucha i nagle przeniósł dwa palce do pochwy. To było nieoczekiwane, ale bardzo przyjemne, jęknęłam cicho i zgięte.

Oczywiście, nie byliśmy sami, co właściwie zatrzymało nas, nie pozwalało nam uprawiać seksu w tym niezwykłym miejscu, gdy pragnienie było na najwyższym szczytowym punkcie. Człowiek podróżował z nami w przedziale, z jakiegoś powodu był na górze, chociaż dolne siedzenie było wolne. W pewnym momencie wydawało mi się, że ogląda nasze gry, tak jakby patrzył i patrzył na to, co tutaj robimy. Nie, wydawało się, że spał.

Sen snu sąsiada dał mi większą pewność siebie: zacząłem się wzajemnie atakować seksualnie. Wreszcie, w drodze do męża ręką w moich spodniach, złapałem jego jądra i ścisnął je tak niewiele, aby usunąć tego napięcia: trochę więcej i mój mąż byłby zakończony z powodu nadmiernej stymulacji. Powoli schodząc pod przykryty arkusz, wsunąłem usta z głowy do podstawy. Na szczycie pojawił się kropelek, podkreślając bliskość finału. Nie chciałem się zatrzymywać, wiedziałem, że teraz jest dobry, i chciał doprowadzić go do orgazmu. Chciwie złapał mosznę i delikatnie przytrzymał język wzdłuż tułowia prącia, ledwo dotykając uzdę. Ulubiony cicho wydany coś niezrozumiale, ale w tym momencie wyobraziłem sobie jeszcze, że sąsiad patrzy na nas.

Lekcje spisku z sąsiadów w pociągu

Najbardziej niezwykłe miejsce na seks w pociągu: długo oczekiwany finał

Ryzyko nie stało się – rolę aktorów pornograficznych, z pewnością nie zamierzaliśmy próbować. Kiedy wyszedłem spod prześcieradła, sąsiada wyraźnie speszony i wiercił się na półce, dał nam z ukosa, a potem odwrócił się do ściany. Ja też, odwrócił się do ściany, ale nie mają czasu, aby odzyskać, jak podekscytowany pojawiła się we mnie skandalicznie członek mojego męża. Ta gorączka nie może być mylona z czymkolwiek. Cenionych i najmilszego zaczęła się poruszać, ale, moim zdaniem, nasza troska nie pomoże – podstępnie zdradzony arkusze, które poszły dosłownie trzęsie. Spojrzawszy na sąsiada, który wyraźnie zrozumiał, co robimy, zaproponowała, aby jej mąż poszedł do toalety. „A zabierając ze sobą” obrony „” – szepnąłem mu do ucha, a ona poszła do przodu. „Ochrona” to prezerwatywa. Dzieci nie mamy, i nie spieszyć się z zakończeniem, ale zawsze myśleć o bezpieczeństwo wyprzedzeniem.

Wśliznęliśmy się do toalety niezauważonej, ponieważ cały samochód już spał – było w nocy. Zamknąwszy za nami drzwi, już nie mieliśmy siły, aby się powściągać. W prostych słowach: chciałem seksu, twardego, zwierzęcego. Toaleta w pociągu – to miejsce można nazwać najbardziej niezwykłe skorygowany o seksie, zresztą mało użyteczne dla niego. Opisać grozę całej sytuacji nie będzie (bo każdy z nas przynajmniej raz w życiu poszedł w pociągu), ale w tej chwili nie obchodzi. Mąż oderwał mój stanik, szybko zdjął spodnie nas obu, i odwrócił się do mnie i zaczął wkładać prezerwatywę na dłoniach, drżąc z pożądania i nadmiaru testosteronu we krwi.

W końcu wszedł do mnie, a teraz nie mogliśmy się powstrzymać. Taka kondensacja wilgoci głośno squelching w sobie, tak nasz kropelki smarującego natryskuje się na całej powierzchni. I powstrzymał się, chociaż, szczerze mówiąc, naprawdę chciałem krzyczeć i jęczeć głośno z przyjemności, zapominając, że w tym maleńkim pomieszczeniu i nie ma miejsca, aby zawrócić i oddychamy. Smród z toalety byłem niespokojny, słyszałem tylko ulubiony smak podekscytowany ciało mojego męża. Pocił się, jego koszula była mokra.

Seks w toalecie pociągu

Udało mi się skończyć na kilka sekund przed nim. Orgasm był bardzo potężny i wzajemny. W tym momencie poczuliśmy się przyjacielem: skurcze mięśni we mnie powodowały dalsze drżenie pochwy. Stopniowo poczucie emocji zaczęło ustępować, a zmysłliwość zastąpiono letargią i całkowitą satysfakcją.

Moje marzenie wybiegło jak dłoń. Potajemnie wyszedł z toalety, weszła do przedziału. Po powrocie przypadkowo zwrócił uwagę na mokre plamy na pościel sąsiada, w brzuchu. Wymieniliśmy spojrzenia ze sobą, a każdy poszedł na swoje półki. Tutaj mamy tak niezwykły seks w pociągu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 300, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: