Opowieść: jak zrezygnowałem z pracy po seksie z moim szefem

Рассказ: как я уволилась с работы после секса с начальником

Zawsze byłem przekonany, że romansu biurowego – to jest coś, frywolny, do pewnego stopnia, obrzydliwe i haniebne, jednak, podobnie jak płeć w miejscu pracy. Ale moja opowieść nie dotyczy moralności ani opinii publicznej. „Zdaniem szefa” Nie poszedłem na rzecz rozwoju kariery, a ponadto miał wolną kobietą, ale ponieważ uważam, że nie ma nic złego w tym, że dwie osoby pracują w zespole, coś przyciąga do siebie – nic nie można zrobić , natura, w ten czy inny sposób, bierze swój podatek.

Będąc w sprawie rozwodu, pogrążyłem się w straszliwej depresji. Jej mąż, mimo różnic i pragnienie zerwania więzi naszego małżeństwa, nadal kochał. Przynajmniej tak mi się wydawało. Ożywają był twardy, a mój wewnętrzny świat zdewastowany do brzydoty, z pewnością nie była gotowa na nowy związek. Praca domowa, praca domowa. Szare i nijakie, moje życie było krótkotrwałe, tak długo, jak nasza firma nie ma nowego szefa działu.

Znajomość nowych władz

Przyjaciel lub konkurent lub gdzie rozpoczął się mój oficjalny romans

Zniknął i zwiędły Nie interesowało mnie to, co się wokół niego działo, ale z tego nadzwyczajnego, pewnego i przystojnego faceta, którego nie rozpoznała. To prawda plotki wokół firmy, jak mówią, piotr Andreevich – krewny naszego dyrektora finansowego, a zatem mianowali go natychmiast kierownikiem sprzedaży. Wygląd nie przekracza trzydziestu pięciu lat, silny tors, silne, mięśniowe ciało, brunatna brunatna brunetka. No chyba, że ​​nie można zwracać uwagę na to w biurze, gdzie przeważa liczba pracowników były nudne i nieatrakcyjne muzhchinki młodych kobiet zbliżających się do wieku emerytalnego? Wciąż w wątpliwość jego szanse nie mam, na ogólnym tle mamy Marinko wyglądało prawdziwą królową piękności – to, nawiasem mówiąc, mój przyjacielu, z którymi musiał walczyć o uwagę Piotrowi.

Muszę powiedzieć, że wszystko okazało się bardziej skomplikowane niż myślałem. Peter A. zachowywał się z godnością i bardzo powściągliwy, bardzo sprawnie, bez banalnych komplementów lub wulgarnych żartów. Początkowo pomyślałem, może on jest żonaty, ale zapytał oficera załogi: okazało się, że nie ma pieczęci w swoim paszporcie. Właśnie wtedy zdecydowałem się zwiększyć. Marina stała się bardziej aktywna. O naszym „zimnej wojny”, nie plotkować o jej po prostu leniwy: wszyscy zauważyli nasze nowe ubrania, manicure i fryzury, które świeciły jak walczą. Od koleżanek zamieniliśmy się w nienawistne rywale.

Już straciłam wiarę w sukces, jak Peter Andreevich zaczął się interesować we mnie, a nie tym, który pokazuje swoim podwładnym. Coraz częściej zaczął złapać swój niezapomniany, uwodzicielski wygląd, aby otrzymać małe, ale przyjemne oznaki uwagi. Kiedyś przyniosłem mu miesięczne sprawozdanie, a ja miałem trochę czasu, aby złapać moją dziewczynę w moje urodziny. Nie spodziewałem się, że Peter zaoferuje mi przejażdżkę, po drodze także zatrzymam się w kawiarni na kawę. Czas na rozmowy spokojnie poleciał, ale teraz wiem na pewno, że mu się podobam, a historia o romansach biurowych z pewnością będą kontynuowane w formie mind-blowing seks. Pytanie jest tylko w czasie, ale w tym dniu intymność z kucharzem nie była częścią moich planów.

W kawiarni z głową po pracy

Grzecznie przypomniał o jego działalności, chciałem wstać i odejść, ale on zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen, pojechałem do szpitala i pożegnał. Nazajutrz zostałem wezwany do biura szefa. Nokautował się przed przyjściem. Peter A. rozmawiał przez telefon, ale gestem poprosił mnie, chwileczkę. Po zakończeniu rozmowy, zwrócił się do mnie po imieniu (który naprawdę mnie zaskoczyło, to był pierwszy raz!) I poprosił, aby dokładnie przeanalizować dokumenty dotyczące aktualnego projektu. Zaprosił mnie do usiąść na krześle obok fotela, w celu wskazania ważnych punktów w tych dokumentach. W pełni zanurzyć się w procesie zapoznanie się z ważnymi dokumentami nie udało mi się, bo wiele zmartwiony. I wtedy usłyszał, że łukowaty klucz swojego biura – drzwi zamknięte od wewnątrz.

Seks w pracy z szefem: w skrócie o wrażeniach

Oboje wiedzieliśmy, co będzie dalej, ale jakoś z doświadczenia próbuje udawać, że nie zauważają niczego, ponieważ zagłębił czytania stosy papierów. W rzeczywistości nie można było skoncentrować się. Potem wstałam, poszłam do okna i z gorliwością kontynuowano tworzenie widocznego zatrudnienia. Pyotr Andreevich cicho podszedł zza pleców i zaczął masować mnie whisky, głową, szyją. Dreszcz przebiegł przez moje ciało, ale emocje szybko ustąpiła przyjemnym uczuciem, jak podano na jego długo oczekiwany dotyku. Odwróciłam się, a jego silne delikatne dłonie zaczęły delikatnie skok moje plecy, delikatnie przesuwając się do papieża, ud.

Oprzeć i nie zamierza, bo to było dokładnie to, co naprawdę chciałem, ponieważ prawie każdy z pojawieniem się Piotra w naszej firmie. Gorący pocałunek mnie oszalał. „Chcę cię teraz” – mój zmartwił mnie w końcu. Wzbudzenie było sensu ukrywać, oprócz jego ręce trafiły w moje majtki.

Seks w pracy z szefem

W biurze była wygodna skórzana kanapa, na której położył mnie, sekcję i, rozbierając się, przyłączył się do misji. Praktycznie podnosząc nogi do uszu, wszedł do członka w pochwie pod korzeniami. Byłem bardzo dobrze, na tyle, że kiedy chciałam jęczeć głośno, zakrył moje usta dłoniami. Mówiąc, że penis Piotr miał imponujące wymiary, nic do powiedzenia, więc skończyłem bardzo szybko. W końcu położył mnie na brzuchu i skończył się, naciskając na znaczną wagę.

Po wszystkim się skończył, Peter zachowywał się zaskakująco zimno. Byłem zakłopotany, tak szybko ubrany i poszedł do jej pokoju. Następnego dnia znowu wezwano mnie do szefa „na dywanik”. I znowu pieszczoty płynnie popłynęły w płeć, i znów było jej zimno po tym, co się stało. „Mamy jakiś dziwny romans służbowy …” – pomyślałem wtedy, zostawiając swoje biuro, ale nie przeszkadzałam. Mimo to nie zamierzałem nawiązać poważnych relacji z nikim, a seks z tym człowiekiem był przyjemnością, a poza tym bardzo go przyciągałam. A jednak pozostała nieprzyjemna pozostałość.

O skutkach oficjalnego romansu i seksu w pracy

Trwało to około tygodnia, aż musiałem udać się do szpitala z powodu grypy. Byłem chory przez kilka dni, a powrót do pracy, trochę zaskoczony, że Piotr A. nie nazwał mnie przez „szczególnie ważnych” spraw. Ale wstrząs rzucił mi kolejny: tym razem z jego urzędu przyszedł Marina, z różowymi policzkami i rozpiętym bluzkę na górze przycisku!

I tak zakończył się mój romans biurowy zanim się zaczęło. Do pracy w firmie nie był w stanie kontynuować, rzucić na własną rękę, nie słuchać plotek o sobie. Wkrótce się pogodziliśmy z Marinką. Ona naprawdę spadła w głowie miłości na obcasach w tym Casanova, a nazywa się łzy mi powiedzieć, w jaki sposób znalazła się w podobnej sytuacji: po kilku tygodniach Piotr Andriejewicz znalazł nowy obiekt dla przyjemności seksualnej w godzinach pracy. Uważaj na oficjalne powieści!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 260, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: