Opowieść: jak zrobiłem kobiece cunnilingus, a ja osiągnąłem orgazm

Рассказ: как я сделал кунилингус женщине, и сам достиг оргазма

Mam pytanie dla mężczyzn: czy pamiętasz, jak po raz pierwszy kobieta miała cunnilingus? Ile czytałem ponownie historie, ale jak ja, lub przynajmniej podobna historia, której nie spotkałam. Ogólnie rzecz biorąc, seks oralny jest specjalną nauką miłości, którą zacząłem studiować we wczesnej młodości, ale teraz nie mogę uważać się za profesora z całą pewnością. Dowiedz się, jak mówią, zawsze coś.

W trzecim roku instytutu miałam przyjaciela Mishkę – okropnego łotra! Mówiąc, że był mężczyzną damą, nic nie mówił. Dziewczęta zmieniły się jak rękawiczki, prawie codziennie zapoznałem się z nową „ofiarą” (jak nazywał jej koleżanki), ale znajomy z reguły nie trwał dłużej niż jedną noc. W rzeczywistości historia nie dotyczy jego miłości. Ponieważ było wiele interesów i interesów między nami a Miszką, musieliśmy często odwiedzać się na imprezie. Tam spotkałam jego starszą siostrę.

Porada na temat cunnilingus: uwodzicielska dziewczyna w szlafroku

Różnica wiekowa była przyzwoita, a wówczas Natasha miała 28 lub 29 lat. Ja, dwudziestoletni student, nie miałem myśli, żeby podjechać do niej, chociaż trzeba powiedzieć, że niełatwo mi się powstrzymać. Za każdym razem, kiedy pojawiłam się w ich mieszkaniu, Natasha nie martwiła się szczególnie o obcych w domu i bez skrępowania podeszła do ledwo ukrytego dywanu. Ale skręcając z siostrą przyjaciela – w moim pojęciu jest coś złego, nie w patsian sposób, jeśli chcesz.

Tegoż piątek spotkaliśmy się z Mishką na spotkaniu – to grzech nie wykorzystywać okazji, aby się wyrwać przed długo oczekiwanym weekendem w weekend! Zgodziliśmy się z nim spotkać, Natasha, jak zawsze, otworzyła mi drzwi.

Dziewczyna otwiera drzwi

– Wejdź – powiedziała. – Misha kąpie się, usiądź w holu, będziesz musiał trochę poczekać na niego.

Pospiesznie poszła do jej pokoju, ale widziałem jej apetyczne formy. Z krótkich krótkich szwów satyny spuścił ładny pomarszczony tyłek, a pod koszulą nie zauważył bez ramiączek z biustonosza. Wszystko to spowodowało całą moją fantazję erotyczną w mojej głowie. Telewizor pracował w pokoju, ale nie przyszło mi do głowy żadne myśli, poza pojęciami nagiej siostry mojego przyjaciela. Zacząłem sobie wyobrazić, jak się rozebrała, zaczęła pieścić moją godność rękami, wargami i jękując z podniecenia. Człon natychmiast stał się stawką, erekcja była widoczna gołym okiem. Zrobiłam mimowolne, głębokie wydechem, żeby trochę ochłody. W tej chwili Natasha pojawiła się na progu pokoju i jak wpatrywała się we mnie.

„Wszystko w porządku?” – zapytała, dostosowując przezroczystą szatę. Jej głos wywołał we mnie jeszcze większe pragnienie, mieszane z nieśmiałością i nieśmiałością. Nie mogłem znaleźć odpowiedzi, a tymczasem Natasha siedziała naprzeciwko mnie i nie odrywała wzroku od mnie. Kiedy zdałem sobie sprawę, że to, co się dzieje, nie było marzeniem, wydawało się, że miałem porażenie prądem: rozłożyła nogi. O tak, każda dziewczyna mogłaby zazdrościć jej rozciągnięciu! Pchając sznurek tak, że przede mną wykryła jej łono i wargi, nie wahała się trochę, czego nie można powiedzieć o mnie. Nie mogłam oderwać wzroku, nie ruszać się.

Spontaniczny soczysty cunnilingus: kontynuacja opowieści

Jej wskazówki były tak jasne jak dzień: chciała mnie. Szczególna uwaga nie była potrzebna, aby dostrzec wilgoć pochwy, wskazując na pragnienie penetracji i podniecenia. Nadal patrząc na mnie z niedbale wyglądającym spojrzeniem, zaczęła aktywnie działać: ręka Natashy wsunęła się do warg sromowych i krocza. Ona całkowicie otworzyła „dziewczynę” przede mną, jak gdyby kiwnęła mnie cichym kliknięciem. Potem wszystko stało się szybko, ale gdy emocje wzbudzały mój umysł i postrzeganie tego, co się działo, prawdopodobnie nie pamiętam szczegółów. Natasha delikatnie stymulowała łechtaczkę, a drugą, do której zadzwoniła.

Gotowa do akcji dziewczyna

Jako czarodziejska ja zbłądziłem do niej, nie dając raportu w moich działaniach. Chciałem tylko to dotknąć, wdychać zapach jej ciała i pochwy gotowe do seksu. Zaczęłam całować biodra, podnosząc się coraz wyżej do „miejsca przeznaczenia”. Nigdy nie zrobił cunnilingus dziewczyny, ale palce Nataszy, którą podgrzewane sama pachniała tak kusząco … Myślałam, że jeśli jeszcze raz oddychać ostry zapach wspaniałych kobiet, a następnie natychmiast zakończona.

Fakt, że siostry siostry Mishki nie są nieodłączne, nie było trudno zgadnąć. Teraz powoli zdjęła szlafrok i wyciągnęła piękną, zaokrągloną klatkę piersiową. Naked Natasha była doskonała, zachowywała się, jako doświadczeni uwodziciele. W niej było coś wulgarnego i zdeprawowanego, ale szalenie zmysłowe i seksualne. Zaczęłam marnować jej elastyczne piersi i uklęknąć. Pierwszy dotyk warg do pochwy, pamiętam na całe życie: fascynującej ekscytującego smaku, delikatności skóry i bardzo zrozumienie faktu, że przed tobą pożądanego ciało kobiety po prostu zaprzecza zdrowym rozsądkiem.

Potem wszystko poszło jak w zegarku: lekko słonawa smak pochwy smarowanie mnie nakręca jeszcze bardziej pęd rosła, aw trakcie poszedł pewnie język. Poczułem, że jej łechtaczka – mała pulsująca koralikowa paznokieć – zaczęła ją kochać. Ograniczone doświadczenie w seksie oralnym nie koliduje z moich improwizacji: Zacząłem ciągnąć usta do jej pochwy, pocierając na brodę i nos, język migowy w jej gorącej pochwy. Natasha mocno chwyciła mnie za włosy – lubiła, jak zrobiłem cunnilingus.
 
Historia nie opisuje wszystkiego, co dzieje się w pokoju, podczas gdy czekałem na Mishka. Mocno czuł, że Natasza jest teraz nad: jej krocza napięte, jakby pochwa dokręcone, zaczęła chodzić mi poruszać biodrami. I nagle milczała krzyczeć na długo oczekiwany orgazm. Nie pamiętam, w którym momencie znalazłem się z unbuttoned spodni, ale moja ostatnia nie trzeba było długo czekać: Jestem trochę pomóc rękę i uderzył nasienie fontanny Natasha w żołądku.

Dziewczyna cieszy się z Cooney

Nagle drzwi otworzyły się w łazience, Natasha szybko złapała szlafrok i pobiegła do swojego pokoju. Choć moja głowa trawiła, co się dzieje, udało mi się wsunąć spodnie. Podczas gdy Mishka jechała, wsunął się do wolnej łazienki, umył się i wyczyścił. Niestety, nie zobaczyliśmy Natashy ponownie. Od Mishka dowiedziała się, że z zawodu została z powodzeniem zatrudniona w stolicy, a ona wyszła. Ale od tego czasu moje podejście do cunnilingus nie zmieniło się, ponieważ jest tak fajne – aby cieszyć się tym, jak partner cieszy się.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 221, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: