Opowieść o niezapomnianym seksie letnim na plaży z obcym

Рассказ о незабываемом летнем сексе на пляже с незнакомцем

Witam wszystkich! Lubię pisać o moim życiu, szczególnie o jej intymnym składniku, lubię czytać historie innych ludzi.

Ogólnie wszystko, co dotyczy seksu, dla mnie jest interesujące i ekscytujące. A tutaj ostatni weekend tak się wydarzyło! Czas nie minął na próżno, coś się zdarzyło mi się zdumiewać, a nieuczciwe byłoby nie pisać o tym, nie dzieląc się z tobą, drodzy czytelnicy.

Mam 25 lat, nie mam rodziny, dzieci też. Wynajmę mieszkanie w pobliżu moich rodziców, aby zawsze być w pobliżu w przypadku cokolwiek. Trzy lata temu skończyłam studia i miałem szczęście – dostałem dobrą robotę, w mojej specjalności z przyzwoitym wynagrodzeniem. Od tego czasu jestem beznadziejnie orka, praktycznie bez wakacji i wakacji. Każdy dzień wolny, a jeśli jest całkowicie wolny od domowych obowiązków, dla mnie – wakacje.

Spotkanie z przystojnym na plaży

Odpoczywaj na plaży, nie mówiąc nic szczególnego

Rano zaczął się jak zwykle, ale pół godziny położyłem się na łóżku. Z przyzwyczajenia poszedłem do sieci społecznościowych, mając nadzieję, że znajdę wiadomość od przyjaciół lub kogoś, kto zaproponowałby opcje na cały dzień. Nikt jednak nie napisał do mnie, a przez krótki czas byłem zajęty poczuciem bezużyteczności i braku zapotrzebowania. Ale tylko poszedłem do kuchni, żeby zrobić kawę, kiedy nagle przekłutował mi wiadomość od dziewczyny-przyjaciela. W rezultacie zgodziliśmy się udać się na plażę razem, chłonąć promienie majowego słońca i otworzyć sezon pływania.

Było około dziewiątej, słońce jeszcze nie osiągnęło zenitu, a nie siedzieć w czterech ścianach, postanowiłem pojechać na plażę i poczekać na tę dziewczynę. Nasze ulubione miejsce było rogiem na dzikiej plaży. Pomimo faktu, że było niewygodne, a nawet nie dozwolone do kąpieli publicznych, zawsze było tam mnóstwo ludzi. W przeciwieństwie do większości żwirowych plaż, był to biały, miękki piasek. Po rozłożeniu pościeli, szybko się rozebrałem i osiadłem na opalaniu. W pobliżu nie było nikogo, a słońce było tak czułe, że chciałem odwiązać szczyt strój kąpielowy. Ponadto nie lubię, gdy białe paski pozostają na ciele z powodu bez ramiący się ciała.

Woda wciąż była chłodna i nie śmiałem pływać. Po uspokojeniu się wygodnie, nie zauważyłem, jak drzemałem, ale nie na długo. Nagle nagle obudziłem się, z rozbłysku i hałasu, jakby ktoś wpadł do wody. Wstałem i zobaczyłem rzeczy mężczyzny na plaży, tuż obok wody, a po paru sekundach w odległości 20 metrów od brzegu pojawił się ktoś. Kiedy obcy wydostał się z wody, byłem niemal oszołomiony: był to naprawdę przystojny, o Hollywood i uroczym wyglądzie. Zauważył także, że obudziłem się, a przechodząc mrugnął do mnie.

Preludium przed pasją seksu na plaży

Zainteresowanie tego faceta, który wyglądał na nie więcej niż trzydzieści, pokonał mnie, i wreszcie biorąc przewagę, sprawiły, że chcę lepiej poznać. Rozejrzałem się – oprócz nas, dopóki nie było nikogo, ale pomimo tego, że plaża w godzinach porannych był pusty, jego miot był około pięciu metrów od kopalni. Szukaj oryginalnego powód randki, ja nie, i, podnosząc filtrami, poszedłem do sąsiada na plaży.
„Młody człowieku, przepraszam, czy nie odkładasz na mnie?” – powiedziałem, trzymając rurkę jedną ręką, a druga trzymając niewidoczny biustonosz. Uśmiechnął się i popatrzył machając głową.

Seks na plaży, opowieść o intymnych przygodach z obcym

Miał bardzo łagodne (jak na człowieka) ręce. Na początku, po prostu cicho rozmazany krem ​​na powierzchni moje ramiona i plecy, ale potem jego ruchy stały się bardziej podobny do masażu stymulującego. Czułem nogi stały się bardziej miękkie, ciało relaksuje, a wiedząc, co mnie porusza przystojniak w tym momencie obudził lekkie podniecenie. Na tle przedłużającą się ciszą wzajemnego i czuły chóru surf wydałem coś podobnego jękiem.

I nagle, w tej chwili, objął mnie i trzymał ją mocno, bieganie rękę pod swobodnie wiszące na moim biustonoszu. Przez kilka sekund zamarł, najwyraźniej spodziewając się mojej reakcji. Ale nie mogłem sobie z tym poradzić i nie chciałem się oprzeć. Nie miałem seksu, odkąd zerwałem się z byłym, czyli około 2 miesięcy temu.

Obcy zaczął delikatnie kręcąc sutki, regularnie gładząc skórę brzucha i pogrążając się w dole i do dołu. Kiedy dłoń dotarła do linii łonowej, zostałem wrzucony do gorączki. Odwróciłem się ku obcemu i pocałowałam go. Tak, przypadkowe linki nie są częścią mojego zasad życia, ale tak dobrze, że nie chciałem myśleć o niczym innym. Jedyne, czego nie zapomniałem, chodzi o zapobieganie, więc szepnąłem do faceta, czy ma prezerwatywę. Odrzucając emocje i wątpliwości na bok, całkowicie poddawano procesowi.

Położył mnie na łóżku, delikatnie rozstrzygnąć pomiędzy jego nogami, i odsunął topnienie, to było wygodne, aby wyciągnąć na łechtaczkę. Zadrżałam w dotyku, ale kiedy jego język dotknął mojej sałatki, poczułem się jakbym skończyła soki. Potem powoli rozprzestrzeniać moją cipkę i język zaczął delikatnie dotykać łechtaczkę, schodząc do wejścia do pochwy, a przenikliwy właśnie tam. Tempo rosło, a z ręką czułem się za jego silną erekcję: wielkość prącia mnie cieszyła.

Gwałtowny seks na plaży z obcym

Wciągając i krzycząc z przyjemnością, już nie kontroluję siebie. Jedyną rzeczą, która nie pozwoliła mi się zrelaksować, był lęk przed złapaniem. W pewnym momencie poczułam ostrożnie głowę jego penisa, a palec wskazany, nawilżony przez pochwy, delikatnie przełamał „blokadę” pierścienia odbytu. Dosłownie kilka ruchów, a on ostrożnie włożył kolejny palec w osioł, a potem zatrzymał się na parę sekund, żeby się przyzwyczaić. Inna minuta, a ja wbijałem się w twardy orgazm w taki sposób, że łzy płynęły z moich oczu.

Ten facet nie skończył, bo na drugim końcu plaży byli zwolennicy i musieliśmy się zatrzymać. Razem poszliśmy do wody, aby wypłukać płyny. Pojechałem na ląd i zobaczyłem, że moja dziewczyna, i obcy, którego seks pamiętam przez długi czas, zniknął. Tak, historia bez szczęśliwego szczęśliwego końca, ale ta historia stała się przyjemną pamiątką chwilowej przygody.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 301, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: