Opowieść o seksie o tym, jak sąsiad mnie uwiódł i stał się moją kochanką

Секс-рассказ о том, как соседка соблазнила меня и стала моей любовницей

Prawdopodobnie chłopi mnie wspierają: jeśli kobieta ma zamiar cię uwodzić, to jest prawie niemożliwe do oporu. W ogóle nie ma znaczenia, czy jesteś żonaty, czy ma jedno, ma troje dzieci czy nie.

Aby powstrzymać pożądanie, które staje się wzajemne, jest bardzo trudne, ponieważ całkowicie kontroluje twój umysł, ma pierwszeństwo przed zdrowym rozsądkiem. Miałem seks z sąsiadem, który prawie zepsuł moją rodzinę. Piszę historię dla tych, którzy wciąż mają szansę poradzić sobie z głową i naprawić sytuację.

Wszystko zaczęło się od faktu, że moja żona Zoya znalazła się dziewczyną – sąsiadem Jeanne. Przyszła do nas w zeszłym latem, urodzonym mieście północy. Moja zoya jest skromna, ekonomiczna kobieta, uprzejma, zwyczajna. Jej przyjaciel – kompletny przeciwieństwo: rudzielec, piękna, młoda, energiczna dziewczyna, po prostu pachniało seksem. Nikt nie mógł przejeżdżać przez nią bez obracania się i spojrzenia na szlak. Zoya zaczęła ją często widzieć, po czym poszli na zakupy, a potem pogrążyli się nawzajem. Szczerze mówiąc, nie szczególnie mi się podobało to przyjaźń. Wcale nie jest jasne, jakie wspólne interesy mogą mieć? Sposób życia Jeanne spowodował tylko oburzenie. Jednym słowem, ten pieszy przyjaciel był zły przykład dla mojej żony.

Jako nowy sąsiad próbował mnie uwodzić

Jako sąsiad próbował mnie uwodzić i był faszerowany w kochanki

Uciekając naprzód, mogę powiedzieć, że Jeanne komunikowała się z Zoyą, aby się do mnie zbliżyć. Lubiłem wtedy ją, a moja żona była zazdrosna, decydując się złośliwie pokonać męża, w ogóle zacząłem zauważyć, że ta młoda dama jest nierównomiernie oddychająca. Nasze apartamenty znajdowały się na tym samym piętrze, naprzeciwko drugiego. Często zauważyłem, jak spotykają się z nią sujerzy, potem miała ją, potem drugą, ale nie była stałym partnerem.

Prawdę mówiąc, podobało mi się to Jeanne. W niej było coś, co było magnetyczne dla mężczyzn. Wydaje się, że jest zwykłą postacią, piękną twarzą, a moja żona jest dużo ładniejsza. Ale ten sam sąsiad, ten sam, nie zrozumiał. To było szczególnie trudne, gdy Zoyka była w pracy, a jej przyjaciel pobiegł mi do palenia. Więc byłoby dobrze po prostu przyjść, ale jak ubrać jej przeźroczystą szatę, a nawet bez bielizny – co zrobić? Zostawiłem, zostawiając ją na balkonie.

Nie zamierzałem zmienić mojej żony i bliźniego, moja kochankka też nie była włączona do moich planów. I ta historia mogłaby się skończyć, ale nie było już siły, aby wytrzymać. Z moją przygodą do Jeanne walczyłem jak tylko mogłem, ale jej seksualny obraz nawiedził mnie wszędzie. Wydaje mi się, nawet podczas seksu z Zoya.

Kiedy wróciłem do domu, okazało się, że drzwi do mieszkania Zhannej były otwarte. Myśląc, zrobił coś, postanowił wejść. Dom był cichy, tylko słyszał zegar na zegarze. Zadzwoniłem cicho do Jeanne, ale nikt nie zadzwonił, a gdy poszedłem po całym mieszkaniu, wsiadłem do sypialni. Czekałam na niespodziankę: Jeanne spała, leżała na plecach w szczupłym stroju, szeroko rozstawiona. Nie było na niej majtek, a w całej jego chwale widzieliśmy w nim pęknięcie. Nie mogłam oderwać wzroku, niezależnie od tego, jak bardzo próbowałem. Jak zamarzłam się nie ruszałem, a mój kogut zabrał parę sekund, aby być gotowym. W tej chwili Jeanne otworzyła oczy i uśmiechnęła się, kiwnęła na palec. Zgubiłem mój umysł, popędziłem do niej. Jeanne szepnęła, że ​​od dawna chce się ze mną uprawiać seksualnie. Chciałem tak szybko, jak to możliwe, aby poprowadzić mojego przyjaciela do jej cipki, którą widziałem parę minut temu.

Jako sąsiad został nadziewany do kochanek

Szalony seks z sąsiadem: jak mam kochankę

Zaczęliśmy całować, próbowałem każdy cal jej ciała, które tak długo było dla mnie pragnięte. Palce wsunęły się do jej słodkiej dziury i jęknęły z radości. Jedyne, co w tej chwili uniemożliwiło mi prowadzenie mojego przyjaciela do pochwy, jest ubranie, które szybko wyrzuciłam. Joan zaproponował mi loda, a potem z uśmiechem i entuzjazmem startowym przeforsować mojego penisa między piersiami. Ile poprosiłem Zoe, aby mnie dokładnie tak! Wszystko jest bezużyteczne, niczego nie zgadzam!

Można powiedzieć, że do pewnego stopnia tego dnia moje erotyczne marzenia się spełniły. Przetarg skóry na piersi, że Jeanne ciasno ściśnięte bliżej do elementu ciernego z tylko zwiększonego pobudzenia. Byłem gotowy na cum i nie zatrzymał się, spuściłem plemnik bezpośrednio do twarzy Jeanne. Sąsiad pochopnie przełknął wszystko, co wpadło jej w usta. Potem odwróciła tyłek do mnie, więc mogłem wypracować jej odbyt.

O seks analny z żoną, nie mogłem marzyć, ale sama dziewczyna oferuje. Cóż, jak mogę odmówić? Człowiek natychmiast wstał, a po kilkukrotnych skręconych palcach jej jamy ustnej, wszedłem do niej od wszystkich lat. Czułem, jakbym się w nią przesuwał, poszedłem gładko. Jeanne nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, ona głośno krzyknęła w przypływie namiętności, zachęcając mnie ze słowami: „Więcej, więcej!”. Podczas gdy próbowałem odebrać ją do orgazmu, pomagała sobie z przodu, palcami łechtaczkę dwoma palcami. Jeanne umiejętnie poruszała się w rytmie moich ruchów, więc drugi orgazm przyszedł do nas równocześnie. Delikatnie wyciągnąłem członka, a Jeanne podeszła do prysznica.

Po jej powrocie zaatakowała mnie, a na koniu wskoczyła na mój zmęczony zmęczony penis. Nie miałem wyboru, tylko chwycić ją za klatkę piersiową i posłuszyć. Skoczyła na mnie jak szalona, ​​krzycząc z orgazmu i przyjemności. W pewnym momencie zdawało mi się nawet, że mój kurek może oderwać się od takiego ataku.

Szalony seks i nowa pani

Wróciłem do domu, przeżywa podwójny sens. Z jednej strony, taka przyjemność nigdy nie doświadczył w łóżku z żoną, ale z drugiej – Kocham moją żonę, i przez wzgląd na ten frywolny Joan nigdy nie został porzucony. Postanowiłem niech wszystko idzie tak daleko, jak jest, ale zobaczymy …

Zahazhivaya okresowo do sąsiada „w świetle”, zacząłem tracić czujności i ostrożności. Jeden dzień zapomniałam zamknąć drzwi w mieszkaniu Joanny i Zoe przyszedł do domu z pracy wcześnie i poszedł do niej. Trafiła do nas przez zaskoczenie, wybuchnęła płaczem, spakowała się i wyszła. Od dawna prosił jej przebaczenia, żałując. Z biegiem czasu, jego żona wybaczyła mi, ale nasze stosunki dała poważne pęknięcia. Chyba zrozumieli lekcji trzeba się nauczyć z moją historią Płeć: Naucz się mówić „nie” i nie doprowadzi do pokusa zdradliwych sąsiadami, oczywiście, jeśli rodzina jest droższy.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 281, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: