Opowieść o seksie w czasie ciąży: życie intymne przez oczami żony

Рассказ о сексе во время беременности: интимная жизнь глазами жены

W sieci wiele dziewczyn udostępnia swoje opowieści o ciąży. Seks w tym okresie – osobna kategoria, która może poświęcić więcej niż jeden opus robót.

Nic mi się nie stało, ale podzielę się opowieścią, która pomoże przyszłym rodzicom patrzeć na wzajemne relacje i siebie pod różnym kątem.

Mąż mojego dziecka nie chciał tego robić. Według niego, nie był moralnie gotowy, aby uzupełnić naszą rodzinę. Wtedy wydawało mi się, że trzydziestoletni, pewny siebie człowiek, który nie chce dzieci z ukochanej kobiety (z szczerością swoich uczuć, o której się nigdy nie wątpiłem) faktycznie boi się przejąć większą odpowiedzialność.

Jak nasze życie zmieniło się po pozytywnym teście ciążowym?

Ale wszystko stało się nieplanowane, jakoś sam: dwa paski, długo oczekiwane i pożądane dla mnie, ale szokujące i wstrząsające mojej małżonce, zapalone na test po roku naszego wspólnego życia. Nowości spowodowały, że Andrei zaprzyjaźnił się z przyszłym ojcem przez około miesiąc. Ale wtedy wszystko się oczyściło. I jeden z tych dni ukochany obróci się 7 lat, a mąż kocha nasze piękno bardziej niż cokolwiek innego.

Nieplanowana ciąża

Ostatnio zapytałem go, dlaczego wtedy nie chciał dzieci, a odpowiedź na to zagłuszyła: okazało się, że był przerażony z powodu nadchodzących trudności, naszej niezbyt stabilnej sytuacji finansowej, bezsennych nocy i lamentu dzieci. Powiedział, że wtedy zastanawiał się, jak byśmy żyli bez seksu przez te wszystkie 9 miesiące, a potem jeszcze parę miesięcy, aby odzyskać zdrowie.

Zawsze wiedziałem, że mężczyźni są samolubnymi stworzeniami, ale tak !! W rzeczy samej, mój mąż i ja mamy bardzo mało temperamentów seksualnych. Ja, na przykład, potrzebuję, a nie w kontakcie fizjologicznym, ale w emocjonalnym. Andrew – przeciętny mężczyzna, który wciąż patrzy przez krótkie spódniczki. Dla niego, seks jako modlitwa dla świętego – jest konieczny regularnie i przez długi czas. Są ludzie, którzy bez tygodnia intymności wspinają się po ścianie – tak powiedział mój mąż.

Ale, jak się później okazało, Andrey nie oparł się na jego fizjologicznej satysfakcji. Ze względu na groźbę przerwania ciąży mój lekarz zabronił mi seksu, a także w tym samym trymestrze trymestru, że umierałem na toksyczność, więc nawet seks oralny dla mojego męża nie mógł mówić. Wiem, jak trudno było mu wytrzymać ten trudny etap, ale mąż przeszedł pierwszy test na drodze do ojcostwa z godnością.

Gdzieś 13-14 tygodni czułem się lepiej. Jak teraz pamiętam jego rozżarzone oczy, gdy ja, po porzuceniu konsultacji kobiet, skinęłam głową, mówią, że jest to możliwe, dozwolone. Wtedy dopiero zaczęło się pojawiać małe brzuch, dlatego co do zasady ta seks podczas ciąży nie różniła się od naszej zwykłej miłości. Próbowaliśmy jednak starannie wykonywać wszystko starannie, a więc pozować prosto, a nie akrobatycznie. I „ciążowy” akt seksualny był krótszy w czasie. Ale potem zacząłem doświadczać bardzo silnych orgazmów, które przez kilka minut posłały mnie do pewnego rodzaju frustracji i euforii.

Seks w przyjemności: zwiększone libido w czasie ciąży

Po pewnym czasie zacząłem zauważyć, że moje podejście do seksu uległo radykalnej zmianie. Gdybym był niemal obojętnym wobec niego, to w piątym miesiącu ciąży, libido nie miało znaczenia. Mój mąż mnie nie rozpoznał, ale takie zmiany w ogóle prawdopodobieństwa całkowicie go usatysfakcjonowały. Nie było przeciwwskazań, więc codziennie robiliśmy miłość i podzieliliśmy nasze wrażenia. Moje ciało stało się bardziej wrażliwe, bardzo łatwo mnie pobudziłam i szybko otrzymałem orgazm.
Klatka piersiowa, wargi były wylane, stały się nieco większe i bardziej wyraziste. Jeśli uwierzysz Andrei, to właśnie dało mi naturalną seksualność kobiet. Ogólnie rzecz biorąc, był to nasz najlepszy okres w kameralnym życiu, ale niestety nie najdłuższym.

Seks w czasie ciąży i potężne orgazmy

W ciągu 6,5 miesięcy seks ponownie stał się tabu. Lekarze mieli wiele lęków, nawet chciał mnie ratować w szpitalu, ale jak zwykle w szpitalu nie było wystarczająco dużo miejsc, a ja byłem w domu ze ścisłymi instrukcjami. Wreszcie mój mąż zaczął budzić instynkt ojca i wszystkie te zakazy na płeć wpłynęły na niego. Bał się krzywdzić dziecka, więc zminimalizował wszelkie rodzaje intymności. I zdałem sobie sprawę, że nie możesz, ale ciągłe pragnienie seksu zerwało mi z głowy! Z niezadowolenia szła wściekłość, nerwowość i psychotyczność, a skandale stały się zjawiskiem znanym w naszej przyjaznej rodzinie do niedawna.

Przez długi czas nie można było kontynuować. Musiałem przekształcić Internet z „a” w „ja” i pomóc w tak trudnej sytuacji przyszła jedna z książek znanych Amerykanów Sears. Ich zdaniem, w drugim trymestrze matki przyszłej otwiera się nieznane źródło energii seksualnej, a także tłumić ją, uniemożliwiając jej wyrzucenie z równowagi. Tam się okazuje, że to nieogłębione pragnienie zostało zrobione! Potem znaleźliśmy jedyną i najbardziej dogodną opcję dla naszego męża – seks oralny i pieszczoty.

Jak seks spowodowany przedwczesne urodzenie: szczęśliwy koniec historii

Pod koniec ósmego miesiąca nie wyglądałem już tak samo jak przed ciążą. Każdego dnia w lustrze patrzyłem na odbicie niezgrabnej pieczęci, która uzyskała prawie 25 kg nadwagi. Ale nie byłem zdenerwowany: najważniejsze było to, że moje dziecko rozwijało się zgodnie z wszelkimi normami i czekaliśmy niecierpliwie na najważniejsze rzeczy – datę narodzin.

Było zwykły dzień, zgodnie z planem, aby udać się do szpitala, było za wcześnie, aby odejść, a około miesiąca pozostał w rezerwie. Mój mąż wrócił do domu z pracy wieczorem, poznałem go, karmiłam go i poszliśmy razem oglądać telewizję w uścisku. Andrei leżał za mną, kiedy nagle poczułam erekcję. Oczywiście chciałem „pomóc” mężowi w celu złagodzenia tego napięcia i wsunąłam się do spodni. Kiedy zaczęła go uprawiać w ciosie, poczuła silne emocje, które jej mąż wzmocnił swymi wzajemnymi pieszczotami. Każdej chwili wziąłem go do finału. Zaskoczony dla mnie to, że z inną głęboką penetracją jego penisa, ja mokrela coraz bardziej, czułem, jak zbliża się mój orgazm. Skończyliśmy niemal równocześnie, od ciężkości i ciśnienia w macicy, wyraźnie odczuwałem każde przypadkowe skurcze pochwy. To coś – potężne, głupie uczucie!

Przedwczesne urodzenia

I po 12 godzinach nasza córka urodziła się: po 10 minutach od orgazmu, jakiego doświadczałem, woda wypływała i ruszyliśmy do szpitala, bo teoretycznie było za wcześnie na urodzenie. Ale wszystko się udało, narodziny się poprawiły, a nasze dziecko nie było zagrożone, poza tym, że urodziła się z normalną masą. Wniosek z mojej historii jest prosty: ciąża nie jest usprawiedliwieniem, aby zaprzeczyć sobie i swoim mężom przyjemność, jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań do seksu. A jeśli jest, wyjście może być nadal znalezione. Mają dzieci, ale nie przestań kochać się nawzajem!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 221, в среднем: 4,78 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: