Opowieść o tym, jak osiągnęłam orgazm i dlaczego udawałem, że wcześniej

Mam 21 lat, jestem zwykłym studentem, przybyłem z prowincji. Napisz historię seksualną o intymnym życiu, decydując się z powodu jednego problemu, który mnie dręczy długo – brak orgazmu. Nikt z moich byłych chłopaków nie wie, że prawie zawsze udawałem, i jak to przyznać? W końcu mogliby myśleć, że jestem chłodna.

Aby uzupełnić opis w opowieści, dodaję szczegóły dotyczące mojego wyglądu: średniej wysokości, białych włosów, szaro-niebieskich oczu. Nie wiem dlaczego, ale zawsze unikałam przyjemności podczas seksu, która jest zwykle uważana za najwyższą. Aby otrzymać orgazm, nie było możliwe, ale w ogóle nie rozważano mojej seksualnej energii. Były chłopak często żartował, nazywając mnie nymphomaniac. Mówiąc prosto, nie byłem kayfovem z orgazmu, ale z samego procesu, dotknij. Aby uzyskać orgazm, potajemnie masturbowałem się. Ale tak było, dopóki nie mogłem zasmakować całej radości przyjemności seksualnej.

Jak znalazłem partnera, z którym mogłem osiągnąć orgazm

Celowo szukać dobrego, odpowiedniego kochanka, byłem leniwy, a to w jakiś sposób nie tak, ponieważ uważam się za przyzwoitą dziewczynę, skromną. Ale zaledwie kilka miesięcy temu w towarzystwie przyjaciół, poznałem miłego faceta Artego. Na zewnątrz, ja go lubiłem od razu: ciemno brązowy z zielonymi oczami, lekkoatletyka. Zaczęliśmy się komunikować w jakiś sposób sam, ale poważnie nie należałem do niego, więc żartobliwie rozmawialiśmy o kilku intymnych tematach. Byłem tak otwarty wobec niego, że nawet wyznałam mój problem. Mówili, że nigdy nie doświadczyła orgazmu w łóżku. Zaproponował rozwiązanie tego problemu i zaproponował spotkanie jutro. Oczywiście nie mogłem myśleć, że był poważny.

Jak znalazłem partnera, z którym mogłem osiągnąć orgazm
Następnego dnia ktoś z nieznanego numeru zadzwonił do mnie, ale nie miałem czasu na podniesienie telefonu. Usłyszałem głos nowego przyjaciela. Nie miałem nawet czasu, żeby zapytać, skąd wziął mój numer telefonu, gdy Artem zaprosił mnie ponownie. Jego oferta skłoniła mnie do potknięcia się po raz drugi, tym razem udało mi się uprzejmie odmówić, nawiązując do mojej chorej babci i zbliżającej się sesji. Tydzień później sytuacja powtórzyła się: po prostu napełnił mnie swoimi prośbami o spotkanie i przyjemną rozrywkę. Nie miałem siły, aby się oprzeć, i zgodziłem się.

Oczywiście, wydawało mi się, że żartuje tylko z seksem, ale wziął kąpiel, zrobił klasyczną intymną fryzurę (na wszelki wypadek), a wieczorem w wyznaczonym czasie udał się do określonego miejsca. Artem spotkał mnie na przystanku, i razem przyszliśmy do jego domu. Zrozum, że w mieszkaniu, z wyjątkiem niego, nikt inny żył, łatwo było zgadnąć: była to jednomiejscowa kryjówka nieznośnego kawalerzystwa. Najchętniej pachniał mieszanym aromatem grejpfrutów z wanilią. Kiedy właśnie weszliśmy, muzyka grała już wewnątrz, coś z Enigmy. Artem jako gościnny gospodarz zaproponował herbatę i poszedł do kuchni, aby włożyć czajnik.

Свидание у парня в доме

Szalony seks bez symulacji i pretensji: długo oczekiwany orgazm

Kiedy się rozejrzał, podszedł za mną i przytulił mnie. Dotyk jego wytłoczonych dłoni był zakrwawiony, ale byłem ciekawy, jak daleko jest gotowy. O rzeczywistości jego intencji przypuszczałem, jak tylko Artyom pocałował mnie swoim pociętym i wilgotnym ustami. Początkowo całowaliśmy się tylko przez długi czas z naszymi ustami, ale gdy nasze języki dotykały się między sobą, moje majtki stały się mokre. Dolne brzuch opuchło, jakby wypełniało pragnienie, a ręka Artem zręcznie wsunęła się wzdłuż jego pleców, zatapiając się w biodrach i znów się wzrasta. W jednej chwili byłem przed nim bez biustonosza – biustonosz był niezauważony rozpięty i odrzucony. Teraz Artem skoncentrował całą uwagę na mojej klatce piersiowej, ślinił się, zażądał płci, sutków, polizał język i pocałował mnie w szyję. Och, tak, to jest moje najbardziej wrażliwe miejsce na ciele!

Wydawało się, że teraz będę przebijany przez porażenie prądem, i niezamierzony jęk. Zabawne ręce Artem prowadził moje ciało. Raz w majtki, zaczął pobudzać łechtaczkę. Byłem już mokry i czekałem, aż moje palce pogrążą się głębiej. I wreszcie Artem przyniósł mnie tak blisko orgazmu, było to niewyrażalne uczucie, gdy nagle zatrzymał się nagle. „Poczekaj chwilę, a nie teraz”, powiedział, a potem wyciągnął ze mnie, a potem ze sobą pozostałe ubrania. W tej chwili moje spojrzenie padło na jego stojącego członka: od rozmiaru i grubości jego narządów płciowych, nawet chciałem więcej, że szybko wszedł do mnie. Ale Artem ponownie opóźniał to długo oczekiwane i zmysłowe dla mnie moment.

Poczułam coś ciepłego i łagodnego między moimi nogami, moje ciało było skurczone z nieuchwytnym skurczem. Nikt nigdy nie zrobił mi Cooney’a, więc miałem dokończyć, kiedy znowu się zepsuł. Ciężki, tchnięty oddech zdradził moje podniecenie. Artem ponownie wsunął palce do mojej pochwy i przyspieszył. Nie mogłem wytrzymać: prawdziwa fontanna wyrosła ode mnie – wcześniej tego nie doświadczyłem. Ciało zdawało się palić, ciepło było równomiernie rozlane na to, skurcz mięśni na dole został nagle zastąpiony przez relaksującą pulsację.

Szalony seks bez symulacji i pretensji: długo oczekiwany orgazm

Kiedy przyszedłem, Artem położył mnie na czworakach i odwrócił się do mnie. Wdychał głęboko, powoli wchodząc do mojej wilgotnej jaskini. Moje łono wypełniało objętość „instrumentu”, początkowo kilka ostrych ostrych tarć, ale teraz Artem ma mnie ze wszystkich siłami, trzymając się za włosy i lekko wijąc się wokół papieża. Byłem tak jękliwy, że wszystko zaschło mi w gardle! Oczy jego zamarły, jego nogi zaczęły się szarpać arbitralnie, a potężne drżenie minęło nad jego ciałem, zamieniając się w dziką orgazm. Zaraz w mokrym łóżku wyłączyłem się i spałem aż do rana.

Zaczęliśmy się spotykać z Artemem. Dziewczyny wciąż chwalą się tym, czym jest wielki kochanek, a tylko z nim dowiedziałem się, jaki jest prawdziwy orgazm. Doradzam, aby moja historia seksualna przeczytała wszystkim dziewczętom, które są przekonane o ich niepokoju. Ukrywając brak orgazmów i udając, że leży w łóżku z przyjemnością, pozbawiasz się szansy pełnego życia seksualnego. Nie szukaj tylko problemu w sobie, ponieważ znalezienie klucza do przyjemności jest zadaniem obu partnerów.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 322, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: