Opowieść o tym, jak wirtualny seks zaczął się prawdziwy związek

Nie wiem, jak ludzie czują się o wirtualnym seksie, ale moja historia pochodzi z tamtych czasów, kiedy tylko o najbardziej zaawansowanych ludziach (w sensie zróżnicowania intymnego życia) słychać o tym pojęciu. Podzielę z tobą historię dziesięciu lat temu.

Jestem prostym księgowym w małej firmie. Klucze z biura pozostawiano najczęściej dla mnie, ponieważ moi koledzy wiedzieli, że zatrzymuję się po pracy rzekomo „kończąc raporty”. W rzeczywistości byłem zafascynowany komunikacją w internecie z uczciwym seksem. I nie tylko korespondowałem z nimi z wiadomościami tekstowymi, ale zrobiłem Wirtha. Nie sądźcie uważnie i napisz do mnie w szeregu prostych. Mam 33 lata, jestem zapalonym licencjatem, który pracuje dużo i mieszka z matką w dwupokojowym apartamencie. Na froncie osobistym w jakiś sposób nie działał zbyt dobrze, a zawsze znajdował towarzysza.

Wirtualny seks: randki, wzbogacony w prawdziwy romans

Znalazłem odpowiednich partnerów w serwisie randkowym: gdzie indziej mogę wymieniać moje pasjonujące fantazje? W tym czasie spotkałam dziewczynę z naszego miasta, która, jak się okazało, mieszka blisko mnie. Według kwestionariusza, jej imię to Lena, najwyraźniej nie więcej niż 25, wyglądało chłodno: średniej wysokości, małych, ale mocnych piersi (były zdjęcia bez biustonosza), pasa osy i szerokie biodra. Najpierw napisałem do niej, mówiliśmy o banalnych tematach. Okazało się, że Lena i ja mamy wiele wspólnych zainteresowań: jest księgową, w chwili jej wolności, chociaż była żonaty dwa razy.

Wirtualna komunikacja

Pod wieloma względami zbiegły się nasze erotyczne pragnienia. Komunikacja wideo stała się nowym etapem w naszych wirtualnych relacjach, co pozwoliło nam nie szukać odpowiednich słów, ale robić to, czego chcemy. Nie ukrywała swoich prawdziwych pragnień, opowiadała o burzliwych snach. Ja, starając się wspierać rozmowę, dodałem paliwo do ognia. W pewnym momencie przestaliśmy się powściągać i byliśmy śmiało zadowoleni w obecności siebie nawzajem. W ciągu dnia Lena przesłała mi zdjęcia – nagie, czasami w najbardziej ekscytujących pozycjach, nagrywała gorący film i przesłała je do mnie pocztą elektroniczną. Kiedy zapytała, przesłałem jej zdjęcia z powrotem, ale to w rzeczywistości było ograniczone do naszego wirtualnego seksu przez miesiąc.

Kiedyś, jak zwykle, poszedłem na moje konto i przeczytałem wiadomość od Leny. Tym razem zaproponowała spotkanie, aby uprawiać seks i poznać się w rzeczywistości. Mówiąc delikatnie, jej propozycja mnie zaszokowała. Nie, ja oczywiście cieszyłem się, ponieważ nie Wirth potrafi porównywać z wrażeniami, które można doświadczyć w kobiecego ciele, jego cieple i aromatach. Moim zadaniem było znalezienie miejsca, gdzie moglibyśmy dać radość radości, a ja poradziłem sobie z „piątką”: tego samego dnia znalazłem niedrogi, ale wygodny pokój w pobliskim hotelu.

Przypisz datę do wirtualnego przyjaciela

Pierwszy prawdziwy seks z wirtualną dziewczyną, jak wszystko poszło

W dniu spotkania martwiłem się, ale niecierpliwie czekałem, aż przyjdzie. Każda minuta czekania mnie dręczyła. Otóż ​​otwieram drzwi, a na progu jest ta sama „wirtualna” Lena. Poznałem ją w prawdziwym życiu, nigdy bym nie pomyślał, co to ciche można zrobić i jakie myśli przędzają się w jej małej głowie. Nagle oczy zamknięte, a ja czytałem w moich oczach ogromne pragnienie poddania się mnie. Podniecenie i podniecenie sytuacji rosło z każdą sekundą. Trudno powstrzymać jego emocji, zapraszam ją do wejścia. Weszła pewnie i zamknąłem drzwi do zamku. Rozejrzał się i znalazł na stole butelkę białego, suchego wina, zaproponowała pić. Szybko wlewając wino do szklanki, wypiliśmy się na braterstwo, a nasze usta połączyły się w namiętnym, całującym pocałunku. – Mamy tylko godzinę – wyszeptał mój przyjacielu.

W pokoju cofnęliśmy się, niezdolny od siebie nawzajem. Odprężając się na drodze, nie zauważyliśmy, jak spoczęli pod ścianą. Bluza Leny była w pełni otwarta, po prostu miałem czas, aby upaść na podłogę i zacząłem całować skrzynia. Delikatnie masowała mi już namaszczone narządy płciowe, a moje spodnie szybko upadły mi na nogi. Bielizna była jedyną przeszkodą, która zapobiec pełnej gotowości bojowej mojego „przyjaciela”. Kiedy Lena, kucając i całując w żołądku, wyciągnęła moje majtki, członek wiosny skoczyła i zaraz obok jej szkarłatnych, puczystych ust. Ta dziewczyna doskonale wiedziała, co robić w takich przypadkach: bez zwłoki, Lena zaczęła lizać i ssać wściekle. Intuicyjnie moje ręce zaczęły kontrolować głowę partnera, pomagając penisowi pogrążyć się głęboko w jej gardle.

Jeśli jestem człowiekiem powściągliwości, ale w tej chwili trudno mi było powstrzymać moje jęki. Kiedy położyłem Lenę na nią, pozwalając jej oprzeć się o stół i podnieść jej spódnicę. Ass moja nowa dziewczyna na seks wyglądała nie mniej apetycznie. Dodatkowo ozdobą tylnej strony było jej rzęsiste rzęsy, które szybko przebiło, chwytając za ramiona Lenina. Krzyknęła głośno iz każdą apoteozą zbliżyła się. Kiedy poczułem silny impuls całej dolnej części jej ciała, zdałem sobie sprawę, że mój przyjaciel w końcu skończył.

Namiętny seks w pierwszej randce

Ona, zrelaksowana i wyczerpana, nie chciała niczego więcej, niż kłamać. Więc przesunąłem Lenę na plecy, naciskając księdza na krawędź łóżka. Pomimo zmęczenia, Lena sprzedała nogi. Pieszyliśmy się niekontrolująco, dopóki partner nie złapał jeszcze paru orgazmów.

Ale w tym nie zamierzałem przestać, powoli tonąc mój język do jej cipki. Podczas lizania smaru Lenina z warg sromowych i oblężonych łechtaczką, udało jej się jeszcze raz zakończyć i wreszcie, wyczerpany, ucichł. Mój orgazm również nie musiał długo czekać: kilka ruchów slithering przez Lenina rękę i mój kurek uderzył ją w gardle z gorącym strumieniem.

W ten sposób wszystko zaczęło się od nas z korespondencją i wirtualnym seksem. Na zakończenie opowieści mogę powiedzieć, że wraz z Leną stworzyliśmy długie i ciepłe stosunki. Byłoby bardziej idealne do znalezienia partnera, wiedziałem na pewno, ale, po temu jak żyć razem dla kilku lat, my zerwaliśmy się. Jak mówią, nie zgadzają się z bohaterami, jest to jednak zupełnie inna historia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 320, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: