Opowieść o uczuciach podczas seksu z podwójną penetracją

Рассказ об ощущениях во время секса с двойным проникновением

Ostatnio dowiedziałem się, jaka jest prawdziwa podwójna penetracja. Piszę opowiadanie, bo nie mogę rozmawiać nikomu z tym życiem. Z jednej strony nadal nie rozumiem, jak mogłabym się z tym zgodzić, az drugiej – nie żałuję niczego, ponieważ wszystko zostało uzgodnione i będę pamiętał o tych uczuciach przez resztę mojego życia.

Ogólnie jestem przyzwoita dziewczyna, samotnik w domu, oczywiście, że nie można nazwać, ale z drugiej strony nie szukam przygody na piąty punkt w miejscach zła. Flirt z facetami, które kocham, lubię wakacje i zabawy w firmie, ale rozrywka nie jest moim życiem. Marzę o ukończeniu studiów, znalezieniu dobrej pracy i poślubieniu ukochanemu człowiekowi. Nie tak dawno temu, była taka osoba obok mnie, ale rozstaliśmy się, a od depresji wyciągnięto mój najlepszy przyjaciel – Alena.

Strona w domu wiejskim, nowy znajomy i sympatyczny rozmówcy

Zawsze zadzwoniła do mnie na różne imprezy i imprezy, ale prawdę mówiąc, naprawdę nie chciałem czuć się jak trzecia, bo wszędzie ona pojawiła się z chłopakiem. Ponownie, w maju, Alenka zadzwoniła i zaprosiła na grille. Mówili, że będzie duża firma i wynająć dom na przedmieściach. Na przystanku młody człowiek przywitał mnie samochodem Alenina. Usiadłem w nim w samochodzie, poczułam uparty zapach oparów – naprawdę pijany, ale w przyzwoitym stanie, więc bez problemu jechaliśmy parę kilometrów wzdłuż drogi krajowej.

Strona w domu: jak to się zaczęło

Wchodząc na dziedziniec, nie zauważyłem, jak mi powiedziała Alena, ale tylko dwóch facetów z grilla. Na zewnątrz wyglądały dobrze, a jako całość nie wywarło złego wrażenia. Mój przyjaciel wprowadził mnie do obcych, Ilyi i Sergei, którzy nie przegapili okazję, aby pokazać swoje uwodzicielskie zdolności i dał mi kilka komplementów.

Początek obiecanej partii pod wieloma względami nie zgadzał się z moimi oczekiwaniami. Alain i jej kochanek koncentrowali się tylko na sobie, więc musiałem się rozstać. Faceci, oczywiście, zwracali uwagę na mnie, byli uprzejmi i pomocni, ale wewnętrzne napięcie nie pozwalało mi się zrelaksować i cieszyć się wieczorem. Aby tego pozbyć, zdecydowałam się na kieliszek wina, chociaż nie piję wcale, z wyjątkiem szampana na Nowy Rok. Stopnie szybko uderzyły w głowę, a wieczorny wreszcie dostał bardziej żywe kontury.

Czas zbliżał się do północy, a facet Alenina, który mocno rzucił się na alkohol, praktycznie zasnął przy stole. Wciągnęła go na górę i najwyraźniej nie zamierzała wrócić. Nie chciałem już wyjeżdżać, ciepła wesoła firma Seryozha i Ilya musieli się porozumieć. Jednak zajęło mi to trochę chwilę, bo chciałem spać, a ja miałem wstać, jak faceci zaczęło mnie przekonywać, żebym się z kolei odwrócił. I nie byłem napędzany nie przez ich rozmowy, ale nieostrożny, jakby przypadkowy dotyka mnie kolan, ramion. Z jednej strony było to nieprzyjemne, że przeszkadzały, z drugiej – miałam gęsie włosy biegnące przez moją skórę.

Krótko o seksie MZHM: moje uczucia z podwójną penetracją

Przez długi czas nie uprawiałam seksu, więc w tej chwili zareagowałem na mecz. Nie chciałem się oprzeć: alkohol i emocje to mieszanka grzechu, która wyłącza mózg i zdrowy rozsądek. Całkowicie skupiając się na moich uczuciach, nie zauważyłem, jak Ilya dostała się pod moją spódnicę, a Sergei podszedł i pocałował mnie. Rozumiałam, że teraz będzie trójkąt, ale że będą próbować ze mną podwójnie penetrować, nawet nie mogłem myśleć. A jednak nie sprzeciwiła się. Bądź tym, co będzie – tak myślałem, a głowa dała się do tego procesu.

Firma na imprezie

Błyskawica na bluzce i spódnicy rozpięła szybko, i mam tylko cztery gorące dłonie, że przytulił moje piersi, pośladki wciśnięty i pogłaskała chrząstek. Stałem tam jak lalka, a nie mógł się ruszyć: całowali mnie w szyję, delikatnie gryząc płatki uszu, a ja myślałem, że smarowanie pochwy już dokładnie nasączone moją bieliznę. Nie zostawiając mnie w spokoju, chłopaki zaczęli się rozstawać, a ja widziałem, że są one całkowicie gotowe do seksu „narzędzi”. Jeden z nich stanął za mną, pochylił się lekko do przodu, zaczął prowadzić element głowicy z warg sromowych i krocza, a drugi był z przodu i powoli palcami moją łechtaczkę, całując go w pierś. Nagle, Ilya, która stała za, pogłaskała mnie jeszcze bardziej, tak że moje usta miały rację w kamiennym elemencie Siergieja. Przez dłuższy czas nie myślał, położył włócznię na mnie i zaczął ją używać, jak tylko zechce. Ilya najwyraźniej też nie oczekiwała specjalnych zaproszeń, więc przywiązując się do grzbietu, ostrożnie wszedł do mnie.

Poczułem, że moja przyjemność zaczyna rosnąć dramatycznie. Wraz z silnym odczuciem oddech został zagubiony, nie było wystarczająco dużo siły, aby jęk. Jednak to nie trwało długo, dopóki nie skończyłem. Wyraźnie pamiętam moment, kiedy faceci spojrzeli w siebie i podnieśli mnie. W tym momencie nie byłem zbyt dobry w myśleniu, w mojej głowie, jakby mgła była, najprawdopodobniej, z alkoholu. Nie chciałem się oprzeć, tylko czekając na dalsze działania od tych dwóch przystojnych mężczyzn.

Kontynuuj historię naprawdę, ale ja tego nie wiedziałem, i czekałem na podwójną penetrację analno-pochwową. Kiedy Siergiej położył się na kanapie, pociągnął mnie do niego i bez większych trudności, trzymając lekko w pasie, usiadł na jego penisa. Zauważyłem różnicę między rozmiarami facetów: Sergey całkowicie wypełnił moją pochwę swoją objętością. Nie zauważyłem, gdzie poszedłem
Ilya, ale w tym procesie nie brał udziału. Nie miałem prawie siły, a kolejna fala przyjemnych skurczów zbliżała się coraz bliżej. W tej chwili poczułam, że ramiona Ilyy przykuły mi tyłek, a głowa jego penisa delikatnie pogłaskała pierścień odbytu. Wiedząc, dokąd idzie, a gdzie absented się (dla smaru, oczywiście!), Chciałem zaprotestować, ale czuł, że powoli zaczął przenikać do odbytu.

Co zaskakujące, już nie czułem bólu z powodu zatrucia. Wtedy jednak po takiej imprezie kilka dni. Siergiej ujął mnie za rękę, a Ilya zatopiła się za nim głębiej i głębiej. Kiedy jego kogut weszła do środka, ruch się zatrzymał. Faceci dali mi możliwość odpoczynku, złapania tchnienia i oddychania. Ale jak tylko uspokoiłem się, nagle wepchnął się we mnie. Krzyknąłem z niezwykłego uczucia, choć mnie to nie zaszkodziło.

Seks z podwójną penetracją

Ruszyli w tym samym czasie, nie zwracając uwagi na mnie. Skończyło się w pewnego rodzaju nirwany, moje ciało i umysł były niezależne od siebie. Faceci przyspieszyli tempo, publikując coś podobnego do ryk zadowolonych drapieżników. Zaledwie kilka ruchów i byłem gotowy do wyć: głowa ogarnęła gorączka kraj, czuję krew przywarła do jego głowy, a potem czułem się jak nie udało mi się gdzieś. Wreszcie skończył i moi partnerzy: gorące nasienie Sergey uderzyło bezpośrednio do macicy, rozprzestrzeniając się na ściankach pochwy. Pięć sekund później, moja cum spłonęła z odbytnicy i Ilya.

Nie pamiętam jak zasnęłam. Obudziłem się, ale już nikogo nie było. Tylko na kanapie, gdzie akcja miała miejsce, wyschło białe miejsce. Zadzwoń Alaina, nie, ubrał się, chwycił torbę i wyszedł na podwórze, pobiegł do zatrzymania.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 302, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: