Opowieść o utracie dziewictwa, pierwszą sex w ośrodku

Рассказ о потере девственности, первый секс на курорте

To nie jest tylko opowieść o pierwszym seksie i utrata dziewictwa jest krzyk moich duchowych doświadczeń. Dzisiaj przebywałem samotnie w domu, nie ma nic do roboty, a wspomnienia zaczęły się same wysuwać. Słuchaj, czy raczej czytać.

Żyliśmy naprawdę według standardów. Rodzice zepsuły nas. Na cześć mojego końca drugiego roku mój ojciec zdecydował się mnie pocieszyć i motywować trzeci rok udanej nauki w instytucie, dając bilet do ośrodka. Oczywiście, nie musiałby mnie, nikt nie puścić, więc trasa została wypłacona na dwie części: ze mną poszła na urlop ulubionej babci.

Tak, a nie limit moich marzeń! Zdając sobie sprawę, że całkowitą kontrolę nad moim ucieczki, ja zrezygnował, i posłusznie gotów wydać wszystkie dwóch tygodniach ściśle określonej trasie „plaży – Hotel”. Ale w dniu przyjazdu babcia przeprowadziła rozmowę prewencyjną ze mną o moich przyszłych zachowań tutaj. Ku mojemu zdziwieniu, nikt nie miał na mnie zwisać kajdanów. Ponadto przyznano pełną swobodę działania (na przykład, gdy spotykam się tutaj z tym samym wieku i chcę teraz przejść do „tańca”), ale główny wymóg: dom I powinny być nie później niż 12 jak Kopciuszek w bajce, a tak daleko, jak to możliwe, aby zapobiec , jeśli zdecyduję, gdzie iść.

Znajomość z przystojnym, jego nieudana próba pierwszego seksu

Jak się później okazało, nie było tak łatwo wykorzystać przywileje otrzymane w tajemnicy od papieża. Wokół dzieci rzucały się od małych do dużych, mumie kategorii „30” i mężczyźni z brzuchem piwa. Mam nadzieję, że się tu zjawi, prawie straciłem, kiedy nagle przy kolacji pierwszego dnia naszego pobytu zauważyłem faceta, który wpatrywał się we mnie. Usiadł przez kilka stołów i próbował ukryć jego oczywiste zainteresowanie, odwracając wzrok, jak tylko nasze widoki przekroczą. I był bardzo mało, taki słodki, może, 7 lat starszy ode mnie, tłoczony, średniej wysokości z luksusowym, opalonym i ogromnym ramieniem.

Znajomość faceta i dziewczyny

Następnego dnia, w drodze do jadalni, ktoś chwycił mnie za ramię delikatnie za mną. Odwróciłem się i zobaczyłem tego przystojnego mężczyzny z kolacji.
– Hej – powiedział z uśmiechem. „Den to moje imię, a ty?”

Spotkaliśmy się. Było jasne, że trochę się martwił, ale spotkał się wieczorem i poszedł gdzieś, na co odpowiedziałem suchym: „Myślę, że dziękuję za ofertę!” Podczas pierwszego połączenia nie zamierzałem uciekać gdziekolwiek. Nie jestem głupi, zdałem sobie sprawę, że nie chce tańczyć ze mną. O tak, na samym początku historii zapomniałem powiedzieć, że jestem dziewicą, nigdy nie uprawiałem seksu. Nie dlatego, że nie jestem osobą taką, ale dlatego, że nie spotkałem godnego faceta, który mógłby się podporządkować.

Następnego dnia nie widziałem Deny gdziekolwiek. Byłem nawet trochę zdenerwowany tym, że ten przystojny mężczyzna złożył mu ręce i zerwał pomysł podbicia mnie, przestraszony najmniejszym odrzuceniem. Postanowiłem sama wymyślić program rozrywkowy, więc ostrzegałem babcię, która, w przeciwieństwie do mnie, świetnie się tu bawiła i znalazła wiele wolnych uszu, po czym poszedłem na plażę. Rzecz zbliżała się do zachodu słońca, praktycznie nikt nie leżał na plaży, zacząłem zbierać się w pokoju, ale znikąd Den wyszedł z domu. Serce dziwnie uderzyło. Podszedł bliżej i zażądał pozostawania na plaży przez kolejne 15 minut, aby usiąść na plaży i pogadać, a potem mnie minie. Tym razem nie zaprzeczyłem.

Rozmowa się nie zgodziła: lista pytań banalnych, które zwykle wymieniają obcych ludzi, skończyła się, a między nami parę minut, cisza panuje. W tej chwili Dan mruknął coś niesłyszalnego o chłodzie morza i przytulił mnie niewidzialnie. Kiedy odwróciłem się w jego stronę, przystojny mężczyzna próbował mnie pocałować, ale odepchnąłem go na bok, wstałam nagle i poszłam do mojego pokoju. Naprawdę chciałem mu odpowiedzieć, ale coś mnie trzymało w środku.

Wizyta faceta do dziewczyny

Wielokrotne przewijanie w mojej głowie obraz ostatniej nocy, podgrzewałem się do granicy. Pragnienie seksu było nierealistycznie silne. Nagle ktoś zapukał do pokoju i otworzywszy drzwi, zobaczyłem Den na progu. Nie najwyraźniej nic nie mówił, aby nie zwracać uwagi babci, i zostawił mi notatkę i zostawił mi przyjazną minę. „Jutro wyjeżdżam. Czekam na ciebie wieczorem, w tym samym miejscu, gdzie wczoraj … „Aby nie dać jej podniecenia grannie, postanowiła umyć twarz zimną wodą. Byłem w stupor. Co mam zrobić? Aby zdecydować czy nie? Przecież pierwsza płeć jest zbyt odpowiedzialna, a ja praktycznie nic o tym faceta. Poza tym wyjdzie jutro i nigdy więcej się nie zobaczę. Ale ja mu chcę, chcę się z nią pogodzić i że to on stał się moim pierwszym mężczyzną.

Jak straciłem dziewictwo na plaży, bólu i orgazmie od pierwszej płci

Kiedy przyjechałam, siedział już na plaży, lekkie fale pochłaniały stopy. Po rozłożeniu miotu na piasek, zostawiłem moje zewnętrzne ubrania i poszedłem zanurzyć się. Bardzo trudno opisać moje podniecenie, ale starałem się nie pozwolić. Aby się zrelaksować, postanowiłem pływać po moich plecach i gdy podeszłam do brzegu, moja ręka dotykała dłoni Daen, która mnie złapała. Zaczęliśmy całować się w wodzie. Był łagodny, a jego dłonie przeniknęły do ​​pnia i pod biustem. Zacząłem drżeć, czy to z podniecenia, czy z chłodnego po deszczowe popołudnie, i całując się, poszliśmy na ląd.
Położył mnie na ściółce, która była już w piasku, Den zaczął mnie ciągnąć za pnie. Nie zamierzałem się oprzeć, ale nie mogłem się całkowicie zrelaksować. Bałem się tego bólu z powodu utraty mojej dziewictwa. Niejednokrotnie usłyszałem z dziewcząt historie, że wszystko idzie bardzo sprawnie, a nawet nawet podczas pierwszej płci udaje się skończyć.

W nadziei na najlepsze, w pełni odczułem wrażenia. Den uniósł mój biustonosz i zaczął całować piersi, nibbling sutki, intensyfikując moje podniecenie. Ale te wszystkie uczucia są niczym w porównaniu do tego, co czułem, gdy Den dotknął języka mojego łechtaczki. Nie mogłem już kontrolować siebie i całkowicie ufać jego działaniom. Dziwna fala napięcia była zwinięta, nieznana mi wcześniej, a potem gwałtowna bryza i nagły relaks.

Pierwszy raz seks

Po pierwszym orgazmie Den zamierzał skończyć to, co zaczął. Jego kurek stał jak żołnierz cynowy i bałem się, że taka „godność” może po prostu zranić moją niewprawną pochwę. Leżałem na plecach, pochylił się na mnie, powoli i gładko, wchodząc do środka. Początkowo nie byłem zraniony, ale w chwili, gdy jego penis wniknęły w całą pochwę, poczułam silny ból. „Bądź cierpliwy, teraz wszystko przechodzi”, powiedział. Stopniowo jego ruch przyspieszył, ból zaczął ustępować przyjemnemu tarciu, a w tej chwili Den ostrożnie wyjął członka i opuścił plemnik do żołądka.

Nie dostałem drugiego orgazmu, ale z drugiej strony – miałem wiele innych intymnych wrażeń tego dnia, a co mi się stało, stało się, że stałam się kobietą. Ponadto trochę ból w dolnej części brzucha. Poszliśmy do morza, aby spłukać, zbierał rzeczy powoli i wędrował, trzymając się za ręce do hotelu. Po drodze porozmawiali o czymś ładnym, a rano, przypadkowo widziałem z okna, ponieważ Den opuścił teren hotelu z rzeczami. Szkoda, że ​​wszystko skończyło się tak, bez szans na kontynuowanie. Ale postanowiłem sobie, więc przypomniałem sobie mojego pierwszego człowieka.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 322, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: