Opowieść z życia, jak zmieniłem faceta ze swoim przyjacielem i zostawiłem sam

Рассказ из жизни, как я изменила парню с его другом и осталась одна

Po przeczytaniu historii do końca, drodzy czytelnicy, będą w stanie zrozumieć całą jego istotę. Chciałbym opowiedzieć moją historię, że zdrada jest zdradą, za którą odpowiedzieć zarówno uczestnikom. W związku z byłym młodzieńcem popełniłem wiele błędów i głupstw. Ogólnie rzecz biorąc, zacznę porządek.

Przez prawie dwa lata żyłem z facetem. Spotkaliśmy się przez około 6 miesięcy, a potem zaczęliśmy wynajmować mieszkanie. Okres miłości i bukietek nie może trwać wiecznie, prędzej czy później uczucia tracą dawną siłę. Ale w zasadzie wszystko było w porządku z nami, dopóki nie przybył mój przyjaciel Denis – Oleg, przystojny i udany, uprzejmy i uprzejmy. Pojawił się w jednym z kryzysowych okresów stosunków z Denisem. I bez czekania zacząłem łapać sobie, że interesuje mnie Oleg i czułem, że to jest wzajemne.

Trzeci dodatkowy w relacji

Dlaczego zmieniłem mojego chłopaka, alkoholu lub nowej miłości

Pewnego dnia, gdy Denis wyjechał na kilka dni w podróży służbowej, Oleg zadzwonił do mnie i zaproponował spotkanie, aby omówić coś ważnego. Nie myśląc dwa razy, zaprosiłem go do mojego miejsca. Nie wiedząc, o czym mówię, czekałem już na niego, a ja w głębi duszy wyobraziłem sobie, jak będę się z nim czuł, jak będziemy uprawiać seks. Tak, moralnie, zmieniłem już Denisa, byłem kierowany przez nieograniczoną pasję.

Oleg, jak zwykle, nie przyszedł na pustą rękę, przywiózł butelkę szampana, aby rozmowa mogła się odbyć i pudełko czekoladek. Zaprosiłam go do kuchni, przyniósł okulary, rozlałam alkohol, ale rozmowa nie pasowała. Oleg zachowywał się zbyt ciężko, mówił o wszystkim, choć chciałbym dotknąć tematu jego uczuć, ale jak i gdzie zacząć, nie wiedziałem.

Minęła godzina, butelka była wtedy pusta, a chmiel odgrywał jej rolę. Pijana kobieta – nie pani, prawda ludowa mądrość mówi – trochę odurzona i niosła mnie w ramiona do Olega. Oczywiście, nie oparł się, położył mi ramię na pasie, a potem zaczęliśmy całować. Ręce Oleg mówił o jednoznacznej kontynuacji, idąc pod biustonosz i majtki. Zamknąwszy bluzkę i naciskając na moje poruszone sutki, wziął mnie w ramiona i zaprowadził do sypialni.

Zmysłowy i delikatny seks

Zmysłowy i delikatny seks, wrażenia i wspomnienia

Zostawiłam zupełnie bez ubrania, poczekałem, aż Oleg się rozbiera, a potem powstrzyma to na wietrze: następnie niewzrusznie wyhodowane nogi na boki, pokazując gotową crack, a następnie odwrócił się do niego tyłem. Moja sól była wilgotna, lekko różowa. Oleg szybko przyłączył się między nogami i delikatnie, kierując penisa do pochwy, przenikał mnie. Podniósł nogi wyżej i wyżej, wchodząc na całą długość, do samych jaj. Jęknąłam głośno i poprosiłem go, aby poszedł głębiej. W odpowiedzi zaczął się poruszać szybciej, zwiększając prędkość tarcia. Patrzyliśmy sobie w oczy.

Za każdym razem, gdy próbował mnie dosięgnąć, nagle wyjął członka i skończył na brzuchu. – Przepraszam – powiedział, na co odpowiedziałem, nie mówiąc nic strasznego i poszedł się do łazienki. Kiedy wróciłem, zauważyłem, że był już ubrany i wydawał się opuszczać. W tej chwili znalazłem idealny do rozmowy. Usiadłem obok niego, położyłem się wokół niego. „Oleg, kocham cię!” – po około 5 minutach milczenia mogłem mu szeptać. W odpowiedzi usłyszałem tylko milczenie. Oleg uniósł moją twarz, spojrzał mi w oczy, a nasze usta znów zaplątały się w namiętny pocałunek. Szybko rozdzieliłem Oleg na drugie wezwanie. Teraz byłem na szczycie: usiadłem na jego kamiennym dicku, łukując i skręcając biodra, czując rozmiary organu seksualnego o imponujących rozmiarach. Potem wstałam i jakby z biegiem startu i wskoczyłem na swoją jednostkę. Oleg trzymał moje biodra i tyłek, byłem w jego mocy.

Wtedy Oleg wstał z łóżka i, nie wyprowadzając upartego penisa z mojej pochwy, wpuścił mnie do ściany. Jego ostre ruchy w biodrach i miednicy w próbie włożenia włóczni nadal wyglądały głębiej i wykazywały seksualnie. Musiałem tylko mocno owinąć nogi wokół jego talii, obiema rękami – wokół szyi i ruszać się do bicia jego ciała. Moja cipka krwawiła z tego, co się działo, ale naprawdę lubiłem ten rodzaj seksu z Olegem.

Oleg był blisko jego finału, a siła, która najwyraźniej się skończyła. Wróciliśmy do łóżka, podłożył mi poduszkę, podnosząc marynarkę tak wysoko, jak to możliwe, prawie prostopadle, i wprowadził członka tak głęboko, jak to możliwe. Ja też byłem gotowy do ukończenia. W momencie orgazmu zawołałem głośno, a moje ciało zaczęło drgać.

Seks z przyjacielem mojego chłopaka

Seks z przyjacielem mojego chłopaka, zdrada dla miłości lub zdrady

Kiedy przybyłem do siebie po ekstazie, Oleg nadal się ruszał. Potrzebował kilku potężnych i szybkich szarpek, aby skończyć. Tym razem wytrysk był inny: ostry, aktywny, jakby strzelał, uderzając o łóżko, mój żołądek i klatkę piersiową. Kiedy Oleg przestał cierpieć po orgazmie, znowu przywarłem do niego i delikatnie pogładziłam skórę. Powtarzając moje wyznanie miłości i zadając mi pytanie, co robić, po raz drugi też nie słyszałem zrozumiałej odpowiedzi.
 
– Jak zamierzamy postępować? A co z naszym stosunkiem? – Zablokowałam się do łazienki, czekając na odpowiedź, która właśnie mnie zabiła:

– Nie, jeśli lubisz mnie w łóżku, czasami się spotykamy, ale nie mogę nawiązać z tobą związku, Denis jest moim przyjacielem.

„Ale nie chcę ukrywać naszej miłości od nikogo, unikać od nikogo”. Moim zdaniem byłoby lepiej powiedzieć Denisowi wszystko, szukałem przynajmniej jakiegoś wyjścia.

Ale Oleg stał na ziemi. W rozumieniu seksu z dziewczyną przyjaciela – to z pewnością jest złe, ale przyznać, że teraz będziemy razem, nie ma odwagi, obawia się utraty przyjaciela. „To nie tak w jakiś sposób.”

Podżegałem i wskazałem na jego drzwi, powiedziałem, że zapomni o wszystkim. Nie było odpowiedzi, Oleg ubierała się i wyszła. Zdrada może być inna, a moja opowieść o seksie to bezpośrednie dowody. Nie mogłem dalej mieszkać z Denisem i oszukać go, więc zebrałem swoje rzeczy bez wyjaśnień i zostawiłem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 320, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: