Orgazm pochwy, dlaczego dziewczyny mają problemy ze zdobyciem ich?

Вагинальные оргазмы, почему у девушек проблемы с их получением

Jest kilka rodzajów orgazmów u dziewcząt, ale najbardziej podstawowy, z chęcią otrzymania, które są związane ze wszystkimi erotycznymi fantazjami pań – jest orgazm pochwy. Ponad 30 lat temu odkryli naukowcy z dziedziny seksologii: każda zdrowa kobieta może doświadczać tego rodzaju przyjemności.

W tym przypadku wiele kobiet, które żyją aktywnie seksualnie i nie może dowiedzieć się, jaki orgazm pochwy jest przez całe życie. I często wolą milczeć o swoim problemie, ograniczając się tylko do przyjemności z najbardziej intymnego procesu z partnerem, symulując najwyższe szczęście seksualne lub samozadowolenie poprzez stymulację łechtaczki.

Dlaczego dziewczyny nie mają pochwy orgazm, co jest powodem

W większości przypadków, jeśli dziewczynka nie dostaje orgazmu pochwy, uważa się, że jest chłodna i zimna, lub obwinia jej mężczyznę za brak dostatecznego intymnego doświadczenia i niezdolności do jej przyjemności. W rzeczywistości obie mają miejsce. Sukces uzyskiwania satysfakcji fizjologicznej w dużej mierze zależy od przygotowania, wstępnych pieszczot.

orgazm pochwy

Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że żeński orgazm zaczyna się od głowy. Aby uzyskać orgazm pochwy, partner powinien być tak swobodny i podekscytowany, jak to możliwe. Dziewczyna nie przeżyje przyjemności z niechcianym mężczyzną, może nawet drażnić ją zapachem papierosowym lub alkoholowym oparciem. Ubytek może być długotrwałym urojeniem partnera i wielu innych czynników.

Mężczyźni często nie mają pojęcia jak dać kobiecie przyjemność. Podstawowe tajemnice orgazmu kobiet są zdolnością partnera do utrzymywania wytrysku, tzn. w przypadku zbliżającego się wytrysku, może zatrzymać się w tym czasie.

Głównym błędem przedstawicieli silniejszego seksu jest niechęć do kontynuowania. Specyficzny „egoizm” w łóżku nigdy nie pozwala dziewczynie cieszyć się pełnym seksem. Zamiast korygować sytuację i doprowadzić dziewczynę do orgazmu za pomocą palców, rąk, języka lub nawet wibratora, mężczyźni często odwracają się do jednej strony i zasną.

Wśród odpowiedzi na pytanie dlaczego dziewczynka nie otrzyma orgazmu pochwy, należy zwrócić uwagę na słabe mięśnie jej kameralnych narządów. Po ciąży, porodzie lub długiej abstynencji seksualnej, mięśnie pochwy stają się słabsze, stopniowo tracąc swój ton, co jest warunkiem wstępnym pełnego erekcji penisa na ścianie pochwy. Aby poprawić sytuację proste ćwiczenia pomogą wzmocnić kameralny aparat mięśniowy.

W ciągu dnia dziewczyna musi wielokrotnie powtarzać skurcze głównego mięśnia pochwy, rysując się wzdłuż niej i odbytu. To jest dolna część pochwy, a także jej wejście, które odgrywają ogromną rolę w tworzeniu orgazmicznych manifestacji. Posiadanie mięśni pochwy pomoże kobiecie nie tylko uzyskać żywy orgazm w dowolnej pozycji seksualnej, ale także daje niezapomniane przeżycia swojemu partnerowi.

Jak facet nauczył się dostarczać orgazm pochwy do dziewczyny?

Aby osiągnąć zamierzony wynik, obaj kochankowie będą musieli podjąć pewne działania. A jeśli dziewczyna musi zostać wyzwolona i zachować jej muskulatury narządów płciowych, to jak być facetem? Co powinien zrobić, aby jego partner doświadczył niebem przyjemności w łóżku?

podczas orgazmu

Jedna zasada dla mężczyzn, oczywiście, nie istnieje. Nadal jednak niektóre zalecenia pozwolą młodym ludziom dać panie niesamowite wrażenie seksualne:

  • Znajdź punkt G. Dla każdej kobiety w pochwie, około 3-4 cm od wejścia do niej, jest gruczoł, coś zdalnie przypominającego gruczołu krokowego u faceta. Jego pobudzenie na przedniej ścianie pochwy powoduje zwiększoną produkcję tak zwanego wytrysku, który podczas orgazmu jest wydalany przez cewkę moczową. Nie ma to nic wspólnego z moczem, nie ma charakterystycznego smaku i zapachu.
  • Nie zapominaj, że można czerpać przyjemność z kobiety nie tylko przy pomocy penisa, ale także palców i języka. Dla każdego przedstawiciela sprawiedliwego seksu istnieją indywidualne metody pobudzania. Aby doprowadzić dziewczynę do orgazmu pochwy, musisz zacząć delikatną penetrację wewnątrz swoich palców. Jakakolwiek kobieta, co do zasady, pomaga i spać. Facet języka musi pieścić łechtaczkę i wejście do pochwy – kobiety bardzo się podobają.
  • Aby zapewnić partnerowi orgazm pochwy, człowiek powinien dać dziewczynie możliwość zarządzania tym procesem. Co więcej, wiele kobiet bada siebie i swoje ciało poprzez masturbację i dokładnie wie, gdzie i gdzie wpływać będą erogenne strefy.
  • Jeśli chcesz dać partnerowi wiele orgazmów, nie powinieneś przestać. Druga fala przyjemności przybywa szybciej, staje się jeszcze jaśniejsza i bardziej wrażliwa na dziewczynę.

Rola wstępnych pieszczot do uzyskania orgazmu pochwy

Panie są znacznie trudniejsze do osiągnięcia szczyt przyjemności seksualnej niż chłopcy. Ponadto wiele młodych ludzi nie rozumie, jak ma miejsce orgazm pochwy. W rzeczywistości, aby mylić skurczowe arbitralne skurcze macicy, a ściany pochwy z czymś innym jest dość trudne. Oczywiście, jeśli dziewczyna nie udaje orgazmu. Chociaż prawdziwe osiągnięcie przyjemności jest trudne do wykuwania – w tych momentach ciało i świadomość są poza kontrolą, nie mogą być kontrolowane przez mózg.

preludium przed seksem

Człowiek musi słuchać swojego partnera. Niektóre kobiety lubią przedłużoną grę, dla innych preferuje się seks bez zbędnej tkliwości. Obsesyjne pieszczoty mogą zepsuć wszystko i zniechęcić dziewczynę w ogóle, jakiekolwiek pragnienie kontynuowania.

Wstępne akcenty i pocałunki odgrywają kluczową rolę w orgazmie kobiety, ale każdy akt seksualny powinien stać się stroną przeczytaną dla faceta. Dziewczyny zwykle potrzebują więcej czasu na podekscytowanie i ważne jest, aby pamiętać, że satysfakcja seksualna jest bardzo cienką rzeczą indywidualną.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 211, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: