Parametry męskiej seksualności, przez jakie znaki należy określić

Параметры мужской сексуальности, по каким признакам определить

Dziewczyny, czy chciałbyś nauczyć się jakiegoś człowieka w oparciu o cechy jego zewnętrznych parametrów? Szczególnie interesujący byłby wniosek o jego seksualności. Niestety, w przypadku jakichkolwiek cech, trudno jest wiarygodnie rozwiązać mężczyznę lub kobietę jako zagadkę. Ale nadal jest to zdecydowany udział w tym prawdopodobieństwie.

Dlaczego? Weźmy klasyczną wersję stereotypowych pomysłów na temat idealnego kochanka. Z ekranów telewizyjnych zawsze wiedziałem, że „Casanova” powinna być wysoka, sportowa, prawidłowo złożona, wystarczająco muskularna i pompowana. Jego przeciwieństwem będzie krótka męska, nadwaga, najprawdopodobniej, krzywe nogi i malownicze łysie. Na zewnątrz nie pasuje do roli macho seksualnego, ale wnioski naukowców mówią przeciwnie. Ci faceci często mają poziom testosteronu wyższy niż w eleganckich, przystojnych mężczyznach. Męski temperament i seksualność, wytrzymałość w łóżku i libido zależy właśnie od tła hormonalnego.

Główne parametry męskiej seksualności, jak zidentyfikować

A jednak dziewczyny odwzajemniają mężczyznę tylko wtedy, gdy odpowiada ich głównym ideom seksualnym. Spróbujmy zrozumieć, na czym opierają się fantazje kobiet, które są podstawą oznak męskiej atrakcyjności.

Główne parametry męskiej seksualności, jak zidentyfikować

Okazuje się, że istnieje cały system podobnych metod, które można używać wszędzie: w pracy w biurze, w transporcie publicznym, w parku lub w teatrze. Najczęściej kobiety przeprowadzają swój specjalny „test na seksualność” w pierwszej randce. Bardzo ważne jest, aby rozważyć człowieka z różnych kątów i stron. Aby ustalić, ile on jest seksowny, musisz zebrać wszystkie wskaźniki.

Najważniejszą rzeczą, jaką każda kobieta zwraca uwagę, jest ciało wybranego obiektu.

Jak już wspomniano, istnieją wersje psychologów, według których kobiety znajdują mężczyzn pełno seksualnych. Jednak nadwaga, podobnie jak jej brak, są warunkami obniżenia popędu seksualnego. Ponadto znacznie bardziej atrakcyjny taki rodzaj Apolla: chodzi o tych facetów, że kobiety marzyły w swoich snach iw rzeczywistości.

Przy okazji, naukowcy rozwinęli jeszcze jedną teorię w celu określenia męskiej seksualności. Tak zwany wskaźnik trochanteralny jest stosunkiem wysokości i długości nóg (od kości miednicy do samej stopy). Jest to współczynnik, który pozwala nam stwierdzić, że mężczyzna jest seksualny. Niski współczynnik, mniejszy niż 1,91, oznacza słaby rodzaj konstytucji seksualnej, od 1,99 – wysoki. Jest mało prawdopodobne, aby kobieta, biorąc pod uwagę faceta atrakcyjnego dla siebie, zwraca uwagę na rozmiar stopy, ale taka wersja z pewnością ma prawo istnieć.

Inne oznaki mężczyzn płciowych: wiek i kolor włosów

Kolejnym parametrem określającym seksualność jest wiek potencjalnego partnera. Na pierwszy rzut oka trudno jest nie zgodzić się z wersją, którą dojrzały mężczyzna jest o wiele bardziej doświadczony niż młodzi faceci. Promują zaufanie i brutalność, jakby powiedzieli: „Wiem, jak ci się podobać …”. Jednak ta teoria będzie działać tylko wtedy, gdy w wieku testosteronu w człowieku pozostaje wysoki. Ale tu nie wszystko jest proste: po 30 latach produkcji hormonów płciowych w silniejszej płci jest stopniowo zmniejszana (średnio o 1% rocznie), a jeśli brać pod uwagę złą drogę życia, złych nawyków i złego odżywiania, obraz będzie pogarszać się w postępie geometrycznym. Okazuje się więc, że człowiek wydaje się mieć wystarczająco dużo doświadczenia, ale nie ma entuzjazmu, podobnie jak młodzi.

Inne oznaki mężczyzn płciowych: wiek i kolor włosów

Jeśli kolor włosów kobiet praktycznie nie wpływa na ich zewnętrzną seksualność i postrzeganie przez partnerów, to nie można powiedzieć o mężczyznach. Najbardziej emocjonalne i sprytne kochanki uważają brunetki. Tu chodzi nie tylko o preferencje pań: ciemnowłose i brunatni są nosicielami genów dominujących, co oznacza, że są lepiej przystosowane do życia, w tym również intymnych.

Seksowny człowiek, gesty i niewerbalne znaki

Ale to są wszystkie założenia. W rzeczywistości kobieta postrzega człowieka jako przedmiot seksualny w przypadku, gdy łapie od niego proste sygnały niewerbalne. Są zbyt prymitywne, że nie potrafią sobie z nimi poradzić:

  • Kiedy pojawia się kobieta, której uwagę człowiek chciałby dostać, jego pozowanie radykalnie się zmienia. Ból brzucha jest natychmiast wyciągnięty, plecy stają się płaskie, a klatka piersiowa jest wyprostowana. Teraz wygląda na bardziej pewny siebie i seksowny.
  • Jeśli kobiety, podbijające facetów, starają się nie patrzeć prosto w oczy, a mężczyźni, przeciwnie, zwracają się ku potencjalnemu partnerowi. Pod presją takiej wytrwałości, dziewczyna nie ma nic innego do roboty, ale do rozpoznania w nim seksownego mężczyzny.
  • Facet zainteresowany dziewczyną zaczyna ostrożnie ubrań ubrania, wytrząsać cząstki kurzu, dopasować kurtkę lub krawat, pociągnąć spinki do mankietów na koszulce. Jeśli człowiek często wygładza włosy ręką, jest gotowy na zbliżenie z dama, którą lubi.
  • Pewna głośna rozmowa i śmiech. Mężczyźni, nie znając tego, deklarują swoje wyrażone pragnienia seksualne. Często zaczyna się śmiać zbyt głośno, nawet przez dość stare żarty.
  • Bliski wygląd. Ten znak apelu seksualnego mówi samo za siebie. Mężczyźni zwracają więc uwagę na to, co lubią, więc przez długi czas mogą patrzeć na „ofiarę”. Z reguły taka inwazja nie pozostawia kobietom wyboru i odwzajemnia go.

Seksowny człowiek, gesty i niewerbalne znaki

Inny gest seksualny ze strony mężczyzny może być bezpiecznie nazywany demonstracją kciuków na dłoniach, podczas gdy ręce są zazwyczaj w kieszeniach, lub wkładając palce na pasek. Oczywiście, takie niewerbalne gesty, które czasem szaleją przedstawicieli słabszej płci, mają intymne konotacje. Dyskusja może iść na wszystko, ale wszystkie gesty w dolnej części brzucha mówią o seksualności i wyraźnym sympatii dla dziewczyny.

Z drugiej strony nie należy traktować poważnie zewnętrznych oznak męskiej seksualności. Co kobiety sexy, nie ma znaczenia dla innych. Wiadomo, że we wszystkich regułach zawsze istnieje wyjątek, a czasem nie jeden.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 220, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: