Pierwsza huśtawka pary, opowieści na forach i przydatne doświadczenie

Первый свинг семейной пары, рассказы на форумах и полезный опыт

Więc dziś mówimy o temacie huśtania się. Pomimo faktu, że w ten sposób dywersyfikować intymne relacje nie ma tak wielu zwolenników, popularność w ciągu ostatnich kilku lat wzrosła.

Dlaczego pary decydują się na tak śmiały eksperyment, który pcha para do wymiany partnerów i jakie jest doświadczenie pierwszego huśtawki? Aby znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań, będziemy razem z Państwem dzisiaj.

Okazuje się, że najczęstszym powodem, dla którego kierunek seksualny jest jego podobieństwo, jest chęć rozproszenia nudy ustalonego życia intymnego. Wiele par, próbujących zapalić zapłon płomieni namiętności, ale jednocześnie uniknąć oszustwa i ukrytej zdrady, starają się w inny sposób oddychać swoim życiem.

Co to jest huśtawka?

Swing po raz pierwszy: co popycha ludzi do wymiany partnerów

Nowy format przyjemności seksualnych i podejście do niego dla każdego jest osobiste, indywidualne. Tymczasem myśli o seksie z innym partnerem co najmniej raz w życiu odwiedziły głowę każdego z nas. Jednocześnie kategorycznie nie pozwalają na takie pomysły poważnie, podczas gdy inni są przeciwstawieni do aktywnych działań.

Zapytany, dlaczego w ogóle pary pozwalają na takie myśli i jak ich huśtawka się zdarza po raz pierwszy, możesz odpowiedzieć coś takiego. Obecnie mieszka zwykłej pary, mąż i żona, w pierwszych latach – nie ma problemu, ale coraz częściej są skandale, nieporozumienie, brak zrozumienia i zaufania w czasie. Po kłótni jednego z partnerów lub obaj zaczynają myśleć o tym, jak jechać w lewo. Wtedy to pomysł uzupełniania szeregu swingerów w niektórych przypadkach jest siłą napędową dla rodziny.

Opowieści o pierwszym huśtawce, co do zasady, zaczynają się według podobnego schematu. Każdy wariant wyjaśniający przyczyny wejścia w huśtawkę to osobista opowieść, dramat czy tragedia. „Terapia swingowa” dla złożonych relacji daje również różne owoce.

Skutki huśtania się dla rodziny: pojednanie lub rozstanie

Jedna huśtawka pomaga odnowić pasję. Dzięki temu kierunkowi wspólne życie ludzi bliskich siebie, ale już praktycznie niepożądanych, staje się bardziej interesujące i głębsze. Niektórzy mężczyźni, decydując się z wielką trudnością w oferowaniu żonie, aby spróbować huśtać, zszokowani, gdy widzą, że ich małżonek ma seks z innym. Tylko to nie powoduje obrzydzenia żonę, przeciwnie, partner patrzy na nią z innymi oczami, a inne kobiety zupełnie go przestają interesować.

Niekorzystne konsekwencje wahania się dla rodziny

Są też pary, dla których huśtawka nic nie zmienia. Zanurzeni w życiu codziennym ich serce całkowicie straciło romantyczne doznania, a spokój rodzinnego portu stała się tak gładka i przewidywalna, że ​​nie ma nic do powiedzenia. Zwykle małżonkowie w takiej rodzinie mówią sobie nawzajem jako solidny partner, towarzysz i towarzysz życia. Taki „podobnie myślący” wychowuje dzieci razem, odwiedza, a nawet od czasu do czasu uprawia seks, wyłącznie dla zdrowia fizycznego. Często ich początkowe namiętne uczucia stają się głębokim szacunkiem. Z reguły małżonkowie z tego rodzaju rodziny dzielą się na pół: zarówno żal, jak i radość. I na marginesie, swingers także się zgadzają …

Ale w większości przypadków pierwsze doświadczenie swingu wystarcza, aby zrozumieć – był to fatalny punkt w związku. Ze względu na zewnętrzne zakłócenia nie da się rozwiązać problemów, które powstały między nimi. W tym przypadku trzecia jest zawsze zbędna, kopulacja z innymi partnerami tylko pogłębia problemy, wszystko kończy się zazdrością, niechęcią, skandalami i histerią. W tym przypadku huśtawka nic nie zmienia, ponieważ musisz zacząć od siebie. Ważne jest, aby nauczyć się rozmawiać ze sobą nawzajem, chcąc być razem, aw końcu spieszyć się po pracy.

Jak przekonać partnera do huśtawki, sposobów oddziaływania

To nie jest tajemnica: nie każdy jest gotowy zdecydować się na huśtawkę. Z reguły stosunek do podobnego zjawiska wśród partnerów nie jest zgodny. Niezależnie od tego, jak bardzo smutne jest to, wiele osób przychodzi do huśtawki. Nie chodzi tu o przemoc domową, ale o psychologiczną różnorodność wpływu i manipulacji partnera.

Często przekonać niezadowolenie z nowej polityki seksualnej w rodzinie partnera jest możliwe dzięki jednej z następujących metod:

  1. „Chcę odmiany, a nawet jeśli nie wspierasz mnie w swingu, nadal będę spotykać się z innymi”. Druga z małżonków, nie chcąca stracić kontroli nad sytuacją, jest zmuszona zgodzić się.
  2. „Jeśli się zgadzasz i zrobisz to, obiecuję, że będę cię bardziej kochał, dam prezenty i zrób niespodzianki”. Perspektywy i przekupstwo, partner wyraża zgodę na taką wzajemnie korzystną umowę.
  3. „Jeśli się nie zgodzisz, będziemy musieli rozwodować”. W tym przypadku drugi partner musi iść w parze z sumieniem i pod atkiem poczucia własnej wartości, zgadzając się na huśtanie.

Dla pary, po raz pierwszy jest pełna strachu i niepokoju, z reguły dominuje ciekawość. Zdarza się również, że doświadczenie pierwszego huśtawki otwiera oczy ludzi na ich prawdziwe orientację seksualną. Często sytuacja ta jest powszechna, gdy żona, która prawie nie zgodziła się na swing po perswazji lub szantażu swoich wiernych, natychmiast słyszy wniosek o zostanie biseksualistą, a raczej pseudo seksualnie. Mężczyźni zwykle czują, jak dziewczyny pieszczą się nawzajem.

Jak przekonać partnera do huśtawki

Można znaleźć informacje o tym, jak kobiety są coraz do społeczności swingers i nie wiedząc do końca, co się dzieje w wielu forach huśtawka, histerycznych i nie mógł się uspokoić. Jest oczywiste, że te dziewczyny są nie tylko prawdziwymi naturalkami, ale wcale się nie skłaniają. W tym przypadku nie dla żadnego z odwiedzających klubu nie jest tajemnicą, że mąż zmusza jego żonę do udziału w orgiach, a to zasługuje tylko na pogardę.

Swing pomoże zaspokoić prostą ludzką ciekawość, ale w celu uzyskania wzajemnego zrozumienia i nawiązania kontaktów z drugą połową po takich eksperymentach seksualnych jest dość trudne. Zanim znajdziesz zbawienie w uścisku ludzi, musisz najpierw zrozumieć siebie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 275, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: