Pierwsza seks dla dziewicy, co robić i jak się zachowywać?

Первый секс для парня-девственника, что делать и как вести себя

Czy uważasz, że tylko dziewczyny są zaniepokojone pierwszą kobietą? Drodzy przyjaciele, dziś spróbujemy dowiedzieć się, jak dziewici chłopcy są rozwiązani po raz pierwszy, czy to wydarzenie ma dla nich szczególne znaczenie?

Dla dziewczyny akt seksualny z czystym młodzieńcem nosi także coś wyjątkowego, ponieważ zapamiętałby ten seks przez całe życie. Jedyną rzeczą, którą należy rozważyć, jest kilka prostych zasad – pomogą uczynić wszystko dobrze i nie zepsuć święta pierwszej nocy.

Zwykle, gdy relacje są ustalone, a przebieg powieści zbliża się do linii poza pocałunkiem, faceci zaczynają nalegać na intymność. Jeśli to się nie zdarzy, dziewczyna nieświadomie odwiedza różne myśli: „Czy wszystko jest w porządku z jego orientacją?”, „Może on ma kogoś?”, „Może nigdy nie uprawiał seksu?”. że dżentelmen wydaje się zwykłym zakochanym facetem z poważnymi intencjami i niezmiennymi kanonikami moralnymi. Ci młodzi mężczyźni chcą szybko sprowadzić dziewczynę do łóżka, nie jest najważniejsza. Ale nie ma wielu romantyk we współczesnym świecie, czego nie można powiedzieć o dziewicach.

typy facetów

Jak zrozumieć, że facet nie ma jeszcze seksu

Psychologowie uważają, że facet, który nigdy nie uprawiał seksu, może odnosić się do jednego z przedstawionych poniżej typów:

 1. W pierwszym przypadku mówimy o 15-16-latkach, którzy doświadczają „pranksów” hormonów i nie zawsze potrafią kontrolować ich zachowanie. Z reguły stworzyć wizerunek złego człowieka, nieprzyjaznego „macho”, spróbuj zadowolić dziewcząt. Za maską leży nieśmiały facet, który boi się przyznać się do dziewictwa.
 2. Drugą opcją jest przekonanie, że młodzi mężczyźni religijni, pierwsza płeć, z którą jest możliwe dopiero po ślubie, weselu itp. Żadna perswazja nie może namówić takich facetów, nawet jeśli ich pragnienie rozświetli umysł.
 3. Następny rodzaj młodych ludzi jest kategorią „przegranych”. Ci faceci z przeszłości nieudanym romansem, żalami na pięknej podłodze. Takie osoby mężczyzny często skupiają się na swoich błędach i kompleksach.
 4. I, wreszcie, wiecznie zajęty facet, który ma czas na wszystko, ale pierwszą sex. Taki młodzi ludzie to szaleni pracownicy, podróżnicy, sportowcy, studenci, itp. Unikają w szczególności możliwości pozostania w spokoju z partnerem, nadchodząc z naglącymi sprawami i regularnymi problemami.

Nie każdy facet, który nigdy nie uprawiał seksu z dziewczyną, jest otwarty na otwarcie. Jeśli jednak młodzieniec wyznaje, że nie ma doświadczenia z intymnymi związkami, ważne jest, aby dziewczyna zachowywała się poprawnie. Nie musisz się skupiać, bo może mieć wiele kompleksów na ten temat. Trzeba dać młodemu człowiekowi zrozumienie, że jego partner nie ma większego znaczenia w swoich umiejętnościach i umiejętnościach w łóżku, w każdym razie będzie w porządku z nim.

jak zachowywać się facetowi w pierwszej seksie

Jak dziewczyna musi zachowywać się z dziewiczym facetem

Jeśli seks mężczyzny zdarza się po raz pierwszy z kobietą, która ma bardziej intymne doświadczenie, powinna zachowywać się z nim dobrze:

 1. Nie musisz grać „królowej cielesnych przyjemności”. Pożądane jest zachowywanie się na równych prawach z młodym człowiekiem, dające mu okazję do ujawnienia się i pokazania inicjatywy. W przeciwnym razie przyzwyczai się do wiodącej roli młodej damy i zawsze będzie czekać „z morza pogody”.
 2. Nie dostrajaj tego faceta zbyt poważnie. Przez pierwszą płeć przygotowywał się, czytając książki, szukając odpowiedzi, co i jak zrobić poprawnie. Z pewnością młody człowiek się martwi i martwi, więc nie wahaj się rozcieńczyć napięcia i usunąć sztywność w formie gry.
 3. Mały alkohol nigdy nie zaszkodzi. Dosłownie kilka lampek jasnego szampana lub deseru wino da siłę i zrelaksuje młodego człowieka. Ale naleganie na picie nie jest konieczne, jeśli ma kategoryczne podejście do alkoholu.
 4. Uważaj na naukę! Dla faceta podczas pierwszego seksu nie czułem się jak „dvoechnikom”, a jego partner – „marynowany”, nie ma potrzeby dyktować dalszych czynności w każdej sekundzie. Z biegiem czasu młody człowiek zyska doświadczenie i zrozumie, co lubi, a co nie.
 5. Nie zapominaj o pochwałach. Krwi komplementy w łóżku nie jest konieczne, zwłaszcza jeśli jest pochlebstwem. Ale kiedy przychodzi przyjemność, dziewczyna powinna podkreślić zainteresowanie partnera: „Tak”, „To jest”, „Dobry”, „Więcej” itd. To pomoże facetowi uwierzyć w siebie podczas pierwszego seksu.

Dlaczego młodzi mężczyźni mają trudności z zajmowaniem się seksem: obawy przedtem

Często młodzi boją się pierwszego stosunku płciowego. Dlaczego mężczyźni doświadczają, łatwo zgadnąć: nie wiedzą, jak radzić sobie z erekcją, momentami zbliżania się do wytrysku. Z reguły niedoświadczony młodzieniec kończy się znacznie szybciej niż jego nieochwytny partner. Dlatego najważniejszą rzeczą nie jest pośpiech, a kiedy poczujesz, że orgazm wkrótce przyjdzie, krótko zatrzymaj się lub spróbuj nową pozować.

jak uwodzić dziewicę

Często bardziej doświadczone dziewczyny popełniają niewybaczalne błędy podczas swojej pierwszej intymności z dziewicą, zaczynając porównywać ją z poprzednim kochankiem. Spodziewają się zapierających dech w piersiach wyników ich ludzi, niektórzy nawet śmieją się lub oskarżają o niemożność. W pierwszej seksie facet po prostu nie wie, jak się zachowywać, dlatego potrzebuje zrozumienia i wsparcia jego ukochanej, a nie śmieszności i kpiny. Konsekwencje takiego lekkomyślnego zachowania dziewczyny są obarczone poważnym urazem psychologicznym młodego partnera.

Okazuje się, że większość młodych ludzi podejmuje decyzję o potrzebie utraty niewinności nie dlatego, że chcą, ale dlatego, że ma dla nich zasadnicze znaczenie.

Wśród powodów, dla których męŜczyźni mają dziewictwo, warto zauwaŜyć:

 • dążenie do podniesienia własnego statusu w towarzystwie towarzyszy;
 • ustanowienie godnego poczucia własnej wartości;
 • zainteresowanie i ciekawość;
 • zaspokojenie potrzeb dziewczyny lub równoczesne utracie dziewictwa;
 • kpiny z męskiego środowiska o niewinności.

Facet dziewictwa – nie werdykt. Tak, może coś zrobić, ale dosłownie w ciągu kilku dni wiele się uczy. Starając się ze szczególną starannością, aby przynieść przyjemność partnerowi, za każdym razem jego działania będą bardziej ufne i bardziej skomplikowane. Wiele zależy od dziewczyny, która powinna zapewnić wsparcie psychiczne dla swego kochanka i sprawić, aby w niego wierzył.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 273, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: