Podwójna penetracja to sen każdej dziewczyny?

Двойное проникновение – мечта любой девушки?

Temat podwójnej penetracji pobudza umysły nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, którzy chcą dywersyfikować ich relacje z partnerem. Istnieją zupełnie odmienne opinie na temat tego, jak rozpętała się ta innowacja w życiu seksualnym pary, ale również nie zapominaj, że to nie zawsze sugeruje obecność dwóch mężczyzn i jednej kobiety (MZHM), ponieważ może istnieć wiele opcji dla seksu z podwójną penetracją.

W każdym razie ta rozmowa jest bardziej odpowiednia dla ludzi wyzwolonych w intymnych fantazjach i działaniach, które nie są obarczone zwiększonym poczuciem wstydu.
Więc …

Czy dziewczyny chcą odczuwać podwójną penetrację?

Tak więc, jeśli dziewczyna chce przeżyć przynajmniej raz w życiu, co za podwójnej penetracji? Prawdopodobnie 99 z 100 członków płci pięknej odpowiedź brzmi tak, a ktoś ma już doświadczenie wspaniały orgazm z gier seksualnych tym formacie. Dlaczego w tajemnicy prawie wszystkie kobiety chcą tego? Ponieważ w czasie, monotonia nudne, a ciało potrzebuje nowych bodźców, ale co najważniejsze – słaba płeć przynajmniej poligamia niż męskiej populacji, i pragnienie, aby otrzymywać przyjemność z dwóch silnych podmiotów, podwójne pieszczota i dwa wzbudzone członków wewnątrz ciała – jest to normalne.

Podwójna penetracja to sen wielu dziewczyn!

Ktoś waha się przyznać, ktoś boi się potępienia, odrzucenia i zazdrości ukochanej, inni czują się w ten sposób można zniszczyć małżeństwo – poglądy i wątpliwości jest wiele. Oczywiście wdrożenie takich szczerego pragnienia zależy od partnera, ponieważ nie każdy człowiek zgadza się oddać swojego ukochanego drugiego uczestnika seksu. Dla zazdrosny wynalazł płeć zabawka w postaci wibratorów, motyle, kulki analne i więcej, który zastępuje partnerki życiowej, ale nawet to daje im pytanie z kategorii „Dlaczego gumowego penisa, jeśli nie jest moje.”

Niestety, wiele kobiet nie mają wiedzieć, co podwójnej penetracji z powodu kompleksów drugiej połowie, mimo że stosowanie sztucznej analogu męskiego organu nie wpływa na postrzeganie kobiecych narządów płciowych zasług swojego partnera. To są różne rzeczy, które są w rozłącznych płaszczyznach!

Ale porozmawiajmy o tym, jak taki format seksualnych relacji może być, w którym opcje są możliwe, i jak zorganizować po raz pierwszy …

Możliwe opcje podwójnej penetracji …

Dla wyzwolonych partnerów, którzy nie cierpią z powodu zazdrości, idealnym rozwiązaniem będzie druga osoba. Może to być orientacja tradycyjna lub biseksualna. Jeśli organizujesz seks z uczestnikiem biseksualnym, wykluczasz jednocześnie kilka potencjalnych problemów: moment konkurowania między dwoma mężczyznami i odrzucenie przypadkowych kontaktów pomiędzy nimi. Jest to ważne dla stworzenia najbardziej komfortowego środowiska.

Ci, którzy z powodu przekonań religijnych lub innych nie akceptują istnienie innego mężczyzny w seksie, zabawki sex kolorze. Można kupić cienkiej odbytu lub pochwy Surround wibrator, anal lub pochwy kulki, korek analny z różnych średnicach, które pomagają rozwijać odbytu do dalszej penetracji członka partnera, Motyl z trzema końcówkami do pochwy, odbytu i cewki moczowej. Wszelkie sex shop oferuje szeroki asortyment gadżetów, takich jak zaawansowane profesjonalistów i początkujących podobne. Nie zapomnij o smar wysokiej jakości, aby uniknąć silnego bólu w wejściu do odbytu pierwotnego swego partnera.

Zastanów się teraz nad możliwościami najbardziej podwójnej penetracji. Jest wiele:

  • jeśli seks jest zorganizowany z dwoma mężczyznami, mogą naprzemiennie wejść do pochwy i odbytu, zmieniać miejsca (pamiętaj o prezerwatywach);
  • podczas korzystania z wibratora i innych zabawek seksualnych + człowiek może tworzyć następujące kompozycje: człowiek wchodzi do pochwy + wibrator analny w osocie; wibrator pochwy + mężczyzna wchodzi do otworu odbytu; mężczyzna wchodzi do pochwy + korek analny w osiołku; kulki pochwy + męski członek w dupie;
  • podwójna penetracja do pochwy przez dwóch mężczyzn lub mężczyzn + wibrator (palce);
    partner + rąk – jest to również opcja, na przykład członek jest wstrzykiwany do pochwy i jeden lub dwa palce w dupie.

Warianty podwójnej penetracji

Nawiasem mówiąc, na początek, możesz spróbować podwójnej penetracji bez seksu analnego, ograniczając się do seksu pochwowego i ustnego.

Próbując podwójnie penetracji po raz pierwszy …

Czy z dwoma partnerami i jednej podwójnej penetracji zorganizowanej, co najważniejsze – relaks po stronie odbiorczej, zwłaszcza podczas pierwszych doświadczeń seksualnych gier. Mężczyźni powinni poświęcić czas – czasem do pełnej emancypacji kobiet i pełnego wprowadzenia penisa do odbytu wymaga dużo tłuszczu i 10-15 minut ciężkiej pracy. Ruchy nie powinny być niegrzeczne lub surowe. Musisz wybrać rytm, który będzie w stanie złapać wszystkich uczestników, natomiast w centrum zainteresowania znajduje się przyjemności kobiety. Jeśli każdy człowiek będzie działać na rzecz jedynej przyjemności, dla partnera najprawdopodobniej doświadczenie to będzie pierwszy i ostatni, i pragnienie, aby powtórzyć to nie będzie wynikać.

Przed podwójną penetracją ważne jest, aby kobieta zrelaksowała się nie tylko fizycznie, ale również moralnie. Wino, przyjemna rozmowa, przechodzenie do restauracji lub przyjazne spotkanie w domu, delikatna gra wstępna – wszystko to pozwoli jej oderwać się od lęków i wątpliwości. Nie zapomnij o smarunku, który pomoże uniknąć bólu.

Wypróbuj, eksperymentuj, nie bądź nieśmiały od naturalnych pragnień i wiesz, że prawie każda kobieta marzy o podwójnej penetracji!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 180, в среднем: 4,63 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: