Poses dla głębokiego seksu, które są najbardziej zmysłowe

Позы для глубокого секса, какие из них наиболее чувственные

Jakość aktu seksualnego i przyjemność z niej wynika, zależy w dużej mierze od techniki wykonywania różnych pozach. Dla głębokiej płci istnieją specjalne stanowiska, które mogą przynieść przyjemność obu partnerom.

Przecież często zdarza się, że preludium jest długie i wydaje się, że dziewczyna jest podekscytowana najwyższym poziomem, ale nie może osiągnąć orgazmu. Poprawienie takiego stanu rzeczy pomoże prawidłowo dobranej pozycji. Jej wybór powinien opierać się na możliwości maksymalnej penetracji i oddziaływania na obszary erogenne. Jak doświadczać wszystkich przyjemności cielesnej zabawy, bez mylenia się z sytuacją ciała podczas stosunku, możesz się teraz dowiedzieć.

Ponieważ najbardziej wrażliwe obszary są główką penisa u mężczyzn i łechtaczką z przednią ścianą pochwy u kobiet, należy wybrać spośród najbardziej komfortowych i najgłębszych pozycji w seksie. Ponadto, te pozycje mogą pomóc kobiecie doświadczyć orgazmu, nawet jeśli jego ofensywa nie była jeszcze znana. Penis, penetrujący w miarę możliwości pochwy, prawie 100% zapewnia możliwość uzyskania niezrównanej przyjemności seksualnej.

męski most

Misjonarz i most: najlepsza pozycja dla głębokiego seksu

Aby osiągnąć jasne poczucie intymności seksualnej, dziewczyna będzie pomagać takiej pozycji jak „misjonarz głęboki”. Łatwo jest wykonać:

  1. Mężczyzna jest na górze, jego partner leży na plecach.
  2. Kobieta powinna rzucić nogi na jej ramiona.
  3. Tarcie jest dokonywane przez partnera, a także określa tempo intymnego procesu.

Zaletą tej pozycji jest możliwość szybkiego i powolnego wdrożenia aktu. Ta pozycja w seksie jest przeznaczona wyłącznie do głębokiej penetracji, a nie do orgazmu w dziewczynie po prostu nie pozostaje szansa.

Ciekawe, ale stosunkowo trudne do wykonania jest pozycja „Most”. W tej sytuacji borykają się kobiety, które mają problemy z niewystarczającą produkcją naturalnego smarowania pochwy. Kiedy członek dostaje się do dziewczyny z wielką trudnością, więc współżycie seksualne nie przynosi przyjemności ani mężczyzny, ani jego partnera.

Dziewczynka powinna leżeć na plecach, a facet powinien klęczeć przed nią i zabrać jej wybrany na talię. Następnie młoda dama powinna odejść od tyłu lub położyć pod plecami trochę miękkiego podparcia, na przykład poduszkę. Ta pozycja jest uważana za najlepszy dla seksu głębokiego, ponieważ nadaje się do niewielkiej ilości smarowania pochwy i promuje równoczesną stymulację dwóch erogennych stref – G i łechtaczki.

Rider, styl Doggy lub Budda: jak wybrać wygodne miejsce

W przypadku problemów seksualnych u mężczyzn (słabe erekcje, szybka ejakulacja), aby penetrować w jak największym stopniu pochwy i rozciągać przyjemność seksualną, pozwoli „Riderowi”. Pozycja ta doskonale nadaje się do niedoświadczonych młodych ludzi, ponieważ wiodąca rola należy do partnera. Kontroluje cały proces samodzielnie. Maksymalnie, że facet może zrobić, to stymulować łechtaczkę, pieścić piersi dziewczyny.

seks w doggy stwarzają

Ta pozycja ma kilka odmian, a tylko „Rider back” jest tą samą jasną i zmysłową postacią dla głębokiej penetracji. Podobnie jak w poprzedniej pozycji, partner zajmuje pierwsze miejsce w seksie, mężczyzna jest bardziej komfortowy leżąc na plecach. Podczas tarcia następuje stymulacja tylnych ścian pochwy, co daje pani niezbyt przyjemne uczucie. Zróżnicowanie płci może być gra na rolach: przywiązała ręce faceta do łóżka i poczuła główną rzecz, kobieta będzie zachwycona.

Inną opcją odpowiednią na długie i głębokie stosunki seksualne jest „Twarzą w twarz” lub „Budda” nazywana również tą pozycją, idealna do szybkiego namiętnego seksu.

Wykonywane jest w pozycji siedzącej:

  1. Dziewczyna siedzi na kolanach do swojego partnera.
  2. Człowiek może, jeśli to konieczne, zajmować wygodne miejsce, pochylając się na poduszce lub łóżku.
  3. Ręce faceta są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że dostęp do narządów płciowych i piersi kobiety jest bezpłatny.

Wprowadzając różnorodność i dreszczyk emocji w życiu seksualnym partnerów, ta pozycja pozwala maksymalnie opóźnić początek ejakulacji męskiej. Napięcia w tej pozycji szybko nie popełniają, a powolne tempo seksu ma wiele zalet, zwłaszcza kobiet.

Dla głębszej penetracji ukochanej przez mężczyzn, następna pozycja w seksie to styl Doggy. Będąc w pozycji kolanko-łokci, dziewczyna daje się całkowicie do mocy partnera. Wadą tej pozycji można nazwać najsilniejszą stymulacją penisa, co prowadzi do wczesnego partnera orgazmu. Zapobieganie wczesnej ejakulacji może polegać na utrzymaniu średniego tempa ruchów ciała.

Człowiek może dodać skręt do procesu, biorąc dziewczynę za włosy. Maksymalna kontrola i władza nad partnerem są podawane chłopakom, jak i kobietom.

Głęboki seks oralny, jaka jest pozycja mężczyzn

Ponieważ wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu jak seks oralny ustnie, dziewczyny powinny pamiętać: ułożenie seksu „głęboki gardło” może naprawdę zaskoczyć bliskiej. Pozycja zakłada maksymalne wejście penisa do ust kobiety tak, że główka penisa znajduje się w gardle kobiety. Faceci mają prawdziwą przyjemność. Ta pozycja może być nazwana tylko dla technicznie łatwej i głębokiej penetracji ustnej.

najlepsza postawa na głęboki gardło

Partner musi leżeć na łóżku tak, że jej szyja lekko wisi na krawędzi łóżka. Umieszczając się w tej pozycji, usta i gardło nabierają jednolitą linię. Człowiek, który stanął na pozycji stojącej, włożył swoje narządy seksualne i zaczął wykonywać tarcia.

Warto zauważyć, że położenie „głębokiego łyku” może być niebezpieczne. Po raz pierwszy, bez przygotowania, nie trzeba wprowadzać członka na całą jego długość. Pozowanie powinno być powtarzane każdego dnia przez tydzień. Jakościowe „połknięcie” penisa z penetracją do gardła będzie możliwe tylko wtedy, gdy dama przyzwyczai się do nowych wrażeń.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 273, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: