Pozycje dla namiętnego seksu twardego, jak wybrać najbardziej wygodne

Позы для страстного жесткого секса, как выбрать самую удобную

Często w intymnym życiu wszyscy nie mamy czegoś świeżego, trochę rodzynka. Wielu ją znajduje w ciężkim, ciężkim seksie. Ważnym elementem takiego stosunku seksualnego jest wybór postawy. Nie wszystkie pozycje z „Kamasutry” nadają się do tego rodzaju bliskich relacji: niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie do powolnych stosunków władzy.Wybieraj najbardziej udaną pozę na twardy seks, partnerzy często zdołają osiągnąć równoczesną orgazm.

Musimy jednak wziąć pod uwagę, że istnieją miejsca wymagające wystarczającej umiejętności i wytrzymałości, zarówno od mężczyzn, jak i kobiet. Mając niski poziom sprawności fizycznej, ciężki seks może stać się pełnoprawnym powodem powołania zespołu pogotowia. Wyjście to: kochać mniej więcej w bezpiecznych pozycjach, dodając do procesu nuty zwierzęcych instynktów i pragnień.

Misjonarz lub „jeździec”, który jest na topie w twardym seksie

Dla pasji intima, „Rider” idealnie pasuje. Znamy wiele pozycji, w których partner ma wiodącą rolę, mogą stać się bardziej agresywni, jeśli zrobisz to tak:

  1. Mężczyzna powinien usiąść na stole. Wskazane jest poleganie na dłoniach, umieszczanie ich za plecami.
  2. Kobieta siada na twarzy partnera, mocno owija nogi w pasie.
  3. Działanie seksualne trwało dłużej, facet może oprzeć się o ścianę.

misyjna postawa na ciężki seks

Ta pozycja jest uważana za jeden z uniwersalnych, więc jest również świetna dla twardego seksu. Łatwo jest eksperymentować i wypróbowywać wszystkie warianty ruchów: w górę iw dół, tam iz powrotem, na boki. Friction jest wykonywana przez partnera, co oznacza, że ​​sama kobieta sama sobie radzi.

Kto powiedział, że trudny seks jest niemożliwy w „klasycznej” misji? Wielu ludzi nie jest szczególnie entuzjastycznie nastawionych do tej pozycji, biorąc pod uwagę to zbyt proste i nudne. Nieznacznie zmieniając zwyczaje „człowieka z góry”, obaj partnerzy będą mogli doświadczać nowych wrażeń i emocji bez większego wysiłku.

Można postawić bardziej tradycyjną postawę misyjną, jeśli umieścisz wysoką rolkę na kobiecych pośladkach. Zapewni to głęboką penetrację kątem dogodnym do stymulowania punktu G. Dziewczyna musi rozprzestrzeniać nogi, a mężczyzna leży na górze partnera, mocno spoczywszy na dłoniach. Seks staje się naprawdę dziki, jeśli kobieta weźmie partnera na pośladki, które w pewien sposób może skorygować amplitudę ruchów.

Stojąc lub „człowiek za”, najlepiej stawia na odważny seks

Najbardziej sztywna pozycja może być określana jako pozycja stojąca. Dla namiętnego nagłego seksu, ta pozycja jest jednym z najbardziej oryginalnych i zmysłowych, ale daleko od wszystkich przedstawicieli silniejszego seksu jest na ramieniu. Ta opcja nie ma wątpliwości, że przystąpi do silnych sportowców lub mężczyzn o naturalnych danych fizycznych. Bez powściągliwości i siły w ręku partnera kobieta powinna lepiej się zabezpieczyć i oprzeć nogi na stół lub łóżko.

Szczególnie stwarzająca pozycja do proszę kobiet, którzy wolą być w pełnej mocy swojego partnera. Człowiek, który ma kobietę, zabiera ją na dupę. Seks w tej pozycji jest świetną opcją na dywersyfikację intymnych relacji. Jednak na początku może to wydawać się nie wygodne i skomplikowane. Trenując, para zyska doświadczenie, a następnie wszystkie trudności przechodzą same. Wielu ludzi lubi to miejsce, aby móc kochać przed lustrem, co sprawia wrażenie ostrości i ciekawości.

stojąca postawa

Hard sex jest możliwe na różne sposoby, ale jak nie przypomnieć sobie „psich” postaw, jeśli sama nazwa sprzyja pewnej animacji? Jednak w tym przypadku „doggy style” będzie musiał być aktualizowany w następujący sposób:

  1. Kobieta siedzi na kolanach, siedząc na krawędzi łóżka.
  2. Ręce partnera muszą opierać się na podłodze, tak aby jej miednica była znacznie wyższa od głowy. Zapewnia to wygodny kąt penetracji do stymulowania punktu G.
  3. Ten facet klęka za sobą, mocno ściskając udo dziewczyny i wykonując ruchy translacyjne.
  4. Kobieta ma okazję pieścić jej łechtaczkę, która przyniesie jej niezapomnianą przyjemność, ale także męskie pieszczoty jądra.

Pokaż swoją pasję, angażując się w ciężki seks w postawie „doggy style”, możesz, chwycić partnera za włosy. Taki element pobudza kobiety, pomimo błędnie pozornie niegrzecznej.

Najbardziej oryginalne: pozycja „69” i bardzo głęboka penetracja

Dla odważnych dziewcząt, które nie mają kompleksy, strój „69” jest doskonały. Ważne jest, aby partner miał wystarczającą elastyczność i wytrzymałość dla tak ciężkiego seksu. Mężczyzna siedzi, opierając się o ścianę lub łóżko. Kobieta staje w pozycji, zmieniając genitalia w twarz faceta. Jednoczesne doustne pieszczoty – to jest sztuka przyjemności seksualnej, która być może musi się nauczyć. Ogólnie rzecz biorąc, technika jest prosta, pomaga spojrzeć na intymne życie nowym spojrzeniem.

Inna prosta pozycja jest uważana za jedną z najlepszych dla twardego seksu. To proste w realizacji, ale jest odpowiednie tylko wtedy, gdy partner ma „standardowe” wymiary penisa. Za dużo penisa nie przyniesie kobiecie najbardziej przyjemnych wrażeń.

Możesz to zrobić tak:

  1. Kobieta leży na plecach i podnosi kończyny dolne do maksymalnej wysokości.
  2. Facet klęka przed partnerem i rzuca nogi na ramiona.
  3. Tarcie jest produkowane przez człowieka, mocno biorąc dama przez uda.

bardzo głęboka penetracja

Pozytywnym momencie tej pozycji jest głęboka penetracja, jednak w przypadku imponującego rozmiaru penisa może stać się niekorzystną. Ta pozycja jest idealna do seksu twardego. Ruchy obu partnerów w tym może być tak nieograniczone, jak to możliwe. Kobieta może pieszczotować jądra mężczyzny lub jej łechtaczki. Facet będzie szczególnie zadowolony, jeśli dama opanowuje technikę vumbudging. Posiadanie kameralnych mięśni – zastaw wzajemnej przyjemności i żywego seksu.

Starając się kochać sztywno i myśleć nad wyborem stwarzają, musisz pomyśleć z wyprzedzeniem i wziąć pod uwagę wszelkiego rodzaju niuanse: trening fizyczny, zgodność genitalii, temperament partnera i wiele innych chwil. Nie powinniśmy zapominać o środkach antykoncepcyjnych, jeśli oczywiście dodanie rodziny nie jest uwzględnione w planach na najbliższą przyszłość.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 304, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: