Praktykowanie jogi seksualnej: stwarza możliwość uwolnienia energii seksualnej

Сексуальная йога – влияние на половую жизнь. Рекомендации.

Spacerowanie, sport i pozytywne emocje – wszystko to gwarantuje zdrowie. Oczywiście ogólne brzmienie ciała jest w porządku, ale niewiele osób ćwiczy specjalne klasy, które pomagają poprawić swoje życie seksualne i zdrowie seksualne. Jeszcze mniej osób, które zwracają uwagę na tego rodzaju ćwiczenia jako para jogi seksualnej. Dlaczego partnerzy nie chcą nawet usłyszeć o harmonizacji stosunków i „rytualnych działań”? Przecież to tylko korzyści i nic innego.

Tantryczna przyjemność postrzegana jest w wrogości! Zgadza się, bo tak nie jest szybki seks, ale żmudną pracę nad umysłem i fizyczną przyjemnością. Główna zasada jogi seksualnej – to powolne, ta intymność powinna trwać dłużej niż półtora godziny . Więc przygotuj się i bądź cierpliwy, jeśli chcesz poprawić swoje intymne życie i nawiązać „połączenie kosmiczne” ze swoim ukochanym partnerem.

Pozycje w jodze seksualnej dla początkujących: zacznij od prostych ćwiczeń

Zgodnie z naukami hindusów, seks musi istnieć w życiu każdego, ale jego znaczenie nie powinno dosłownie przeważać nad życiem. Zdolność oddawania energii seksualnej przy pomocy jogi pomaga uniknąć wyczerpania. Wszakże taka energia jest najsilniejsza, a gdy ją nadmiernie odsuwamy, czujemy się złamani, zmęczeni, odłączeni. Wręcz przeciwnie, aby uzyskać prawdziwą przyjemność, konieczne jest odejście od szybkiego zaspokojenia fizjologii. Aby to zrobić, musisz nauczyć się rozumieć i kontrolować swoje pragnienia.

Do seksualnej jogi wlano do twojego życia, a możesz z łatwością wydzielić się ze świata zewnętrznego, całkowicie porzucając burzę pasji wraz z partnerem, musisz zacząć działać teraz. W tym celu należy spojrzeć w kierunku ćwiczeń specjalnych. To nie jest dokładnie seksowna joga i możesz wykonać postawione postacie samodzielnie, jednakże, aby dokręcić mięśnie, poprawić funkcjonowanie narządów płciowych i zwiększyć czułość, z pewnością pomogą.

Upavista konasana

Joga seksualna Poses
Prezentowana pozycja pomoże Ci zwiększyć przepływ krwi do miednicy i pachwiny. Usiądź na podłodze i wysuń nogi do przodu. Następnie rozkład nogi tak szeroko, jak to możliwe! Teraz spróbuj każdej ręki, aby dotrzeć do stopy i chwycić za nie. Jeśli nie masz takiego elastycznego ciała, złap się w cielęta lub cielęta. Staraj się dotrzeć do piersi na podłogę.

Viparita karani

Joga energii seksualnej
Poprawia pracę mięśni dna miednicy, a także zwiększa proces krążenia. To początkowe stanowisko jogi seksualnej otworzy brutalną energię. Ćwiczenie jest konieczne, leżąc na podłodze z nogami wyciągniętymi. Teraz podnieś proste nóżki i przytrzymaj je prostopadle do ramion, za pomocą łokci. Jeśli nie możesz wytrzymać przez dłuższy czas w tej pozycji, rób to blisko ściany.

Balasana

Joga i praktyki seksualne
Jedną z najbardziej przyjemnych pozycji, od których często zaczyna się seksualna joga, jest balasana. Musisz zrelaksować się i zaakceptować położenie „zarodka”. Robiąc to ćwiczenie pozbędziesz się stresu i zanurz się w całkowitym odprężeniu zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Poznasz więc koncentrację, która w przyszłości pozwoli Ci skoncentrować się na partnerze podczas intymności. Z pozycji na kolanach trzeba delikatnie opaść na piętach i pochylić się do przodu. Ręce rozciągają się przed tobą. Zatrzymaj się w tej pozycji tak długo, jak to możliwe!

Sethu bandha sarvangasana

Joga stwarza w seksie
Joga seksualna obejmuje również takie wspaniałe ćwiczenia. Mężczyźni powinni skupiać się na tej pozie. To pozwala nauczyć się kontrolować orgazm. Ponadto pozycja pomoże rozwinąć mięśnie dna miednicy, dzięki czemu dziewczęta nie powinny zapominać o tej pozycji. Połóż się na podłodze, zginaj kolana i delikatnie podnieś pośladki. Trzeba trzymać w tej pozycji przez co najmniej 40 sekund!

Padmasana

Praktyka jogi seksualnej
Aby osiągnąć maksymalną elastyczność mięśni dna miednicy i bioder, ułożenie „Lotosu” pomoże. Może będziesz zaskoczony, ale cała joga seksualna opiera się na tej pozycji! Więc najpierw musisz się zrelaksować i zanurzyć w lotosie. Usiądź na podłodze i skrzyżuj nogi, a musisz trzymać się pleców. Przez cały czas powinieneś odczuwać silne napięcie mięśni udowych.

Ćwiczenie jest konieczne, najlepiej jak potrafi. Jeśli wykonasz ten zestaw ćwiczeń dziennie, joga seksualna zostanie w pełni ujawniona, a otrzymasz elastyczność, która pomoże poprawić Twoje intymne życie.

Daj moc seksualną i włącz jogę w rytuał miłości!

Tantryczna joga seksualna
Joga seksualna musi być wykonywana tylko w specjalnie wyznaczonym miejscu. Para powinna mieć oddzielny pokój, gdzie mogą spokojnie dać się całkowicie do pasji. Nikt nie powinien ingerować w twoje połączenie ciała i duszy. Zapoznaj się z aromatycznymi świecami, przygotuj ciepły olej do masażu i przygotuj się do siebie nawzajem. Pamiętaj, aby przejść do prysznica i przygotować ciało do łasic! Nie zapominaj o relaksującym akompaniamentie muzycznym.

Nie musisz zaczynać seksu tantrycznego, jeśli dzień wychodzący nie jest najlepszy dla Ciebie. Aby otrzymać nieziemską przyjemność jest możliwe tylko wtedy, gdy obaj partnerzy zanurzają się w procesie głową, wyrzucą lęki i emocje, skupią się na swoich uczuciach. Najważniejsze – nie spiesz się i cieszyć się wzajemnie. Nie spiesz się do penetracji, nie jest to główne zadanie jogi seksualnej. Pamiętaj, że musisz połączyć się mentalnie, a potem tylko cieleśnie.

Twoja uwagę prezentowana jest w przewodniku po akcji, który podzieliliśmy na kilka etapów:

  1. Siedź twarzą w twarz ze sobą i zacznij robić kreski. Spróbuj zwrócić uwagę na talia, klatkę piersiową i ramiona.
  2. Następna pozycja to dziewczyna na górze. Teraz warto wziąć trochę oleju i robić udarowe klatki piersiowej i żołądka.
  3. Potem dziewczyna powinna leżeć obok partnera. Człowiek, oparty o łokieć, musi wykonywać ruchy masażu na klatce piersiowej i brzuchu dziewczyny używając oleju.
  4. To jest człowiek, który musi podjąć pierwszy krok i zacząć delikatnie uderzyć w wewnętrzną stronę ud.
  5. Mężczyzna powinien usiąść, a dziewczyna po prostu siada z góry i przytula pas męski. Teraz dziewczyna ma możliwość wejścia w stymulację narządów płciowych bez penetracji.
  6. Ubierz pozycję leżącą sobie nawzajem – teraz człowiek może wejść w łono kobiety z jej zgodą. Po takiej stymulacji wszystko jest gotowe do dalszego działania.

Następnie możesz używać dowolnych pozach, gdzie Twoje poglądy spotkają się! Jest to bardzo ważny punkt w praktyce jogi seksualnej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że od samego początku do końca ważne jest, aby obserwować to, co się dzieje, śledzić każdy ruch, każdy szczegół. Spójrz sobie w oczy, trzymaj się swojego partnera, ale nie całuj. Staraj się nie odrywać wzroku, niezależnie od tego, jak bardzo jesteś. Tylko w ten sposób można osiągnąć pełną jedność! Najważniejszą rzeczą nie zapominaj o wykonywaniu codziennych ćwiczeń i na pewno dostaniesz to!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 80, в среднем: 4,00 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: