Prawidłowa technika seks oralny, głębokie gardło i skrzydła motyl

Что представляет собой правильная техника орального секса

Kobieta, która zna techniki seksu oralnego, bo jej człowiek zawsze będzie wzorową kochanką. Ponadto, prawidłowo wykonana Blowjob jest również korzystna dla zdrowia kobiet. I choć mało kto się domyśla, męskie plemniki w ustach dziewczyny mają korzystny wpływ na zęby, dziąseł, piersi i zewnętrzne piękno.

Niezależnie od tego, jak użyteczne są takie ustne pieszczoty dla kobiet, mężczyźni wolą to, a nie troska o zdrowie swoich ukochanych. Odczucia, jakie każdy facet dostaje podczas blowjob są niezrównane, więc żaden młodzieniec nie może oprzeć się seksie oralnej.

technika głębokiego gardła

Blowjob Deep Throat: Podstawy inżynierii i szkolenia

Technika głębokiego seksu oralnego nie różni się zasadniczo od zwykłej blowjob. Podobnie jak on, penis partnera lubi mu wargi, język i dłonie. Jednak głębokie oral lub „Royal” bez wstępnego przygotowania, które może potrwać kilka tygodni lub kilka miesięcy, nie da się zrobić. Ponadto, nie każda młoda dama jest gotowa na taki eksperyment ze względu na ukochanego.

Więc nadal możesz się tego nauczyć. Po pierwsze, musisz zrozumieć, co jest główną trudnością. Głębokość jamy ustnej u wszystkich osób wynosi około 9 cm, a erogenny męski penis może osiągnąć nawet 25 cm długości. Kiedy penis przenikają głęboko do ust, bezpośrednio do gardła, kobieta będzie wymiotować. Tak więc: posiadanie techniki „głębokiego gardła” w seksie ustnym i implikuje zdolność do przyjmowania członka ust, tłumiące naturalne odruchy.

To do tego i będzie musiało ćwiczyć:

  • Powtórz ćwiczenia kilka razy dziennie.
  • Trzeba się nauczyć, jak wkładać palce do ust, dociskając ich końcówki do korzenia języka.
  • Gdy osiągniemy cel, lekko masuj, dotykając lekko ruchami.
  • Na następnym etapie, kiedy nie chcesz już spaść, możesz zmienić palcami banana lub sztuczne dildo. W przypadku wybrania zabawki z salonu sexowego lepiej jest kupić miękki lateks.
  • Pożądane jest przeprowadzenie treningu na pusty żołądek. Po jedzeniu wymioty cofają się kilkakrotnie.
  • Prawidłowo rozważyć kąt penetracji: z głębokim ustnym płcią i prawidłowo wykonanymi technikami blowjob, penis nie powinien spocząć na niebie. Pomoże to wybrać właściwą pozycję ciała i głowy. Idealnie, gdy dziewczyna leży na krawędzi łóżka, a głowa jest odwrócona.

W pierwszej penetracji głębokiego treningu kobieta w gardle może poczuć śpiączkę w gardle, często jest silny kaszel i łza. Ćwiczenia do honowania techniki głębokiego seksu oralnego mogą być przeprowadzane na prawdziwym partnerze, gdy uczucie guza w gardle całkowicie zanika.

Jak po raz pierwszy zrobić blowjob na temat „Deep Throat”

Jednak po raz pierwszy z mężczyzną będą w istotny sposób różni się od treningu. Często na początku śliny nie jest wystarczające, więc lepiej nabyć apteka smar bez dodatków smakowych, wyraźnym zapachu i szkodliwych toksyn. Opisany wyżej postawa jest także optymalnie nadaje się do prawdziwego seksu oralnego. Właściwa technika oznacza również, że musi usunąć nasady języka w dół kijem tak daleko, jak to możliwe. Stłumić odruch wymiotny w takiej sytuacji o wiele łatwiej, ale jeśli wziąć pod uwagę, że doświadczony kochanek kurs został przekazany, nie jest praktycznie możliwe.

technika oralnego seksu

Człowiek potrzebuje, opierając się na łokciu, pochylając się nad swoim partnerem. Zachowanie faceta ma duże znaczenie dla udanego seksu oralnego. Ważne jest, aby pokazać wsparcie i cierpliwość swojemu partnerowi, cierpliwości. Choć dziewczyna trenuje, nie potrzebuje tak bardzo swojego mężczyzny, ile jego bezczynności – po prostu nie wtrącania się – nie budziła się. Większość facetów budzi się, chcąc pomóc im dłonie, ale nie musisz tego robić. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że dostęp powietrza do płuc jest stosunkowo trudny, więc ryzyko, że dziewczyna może łatwo dusić, jest wystarczająco wysoka, zwłaszcza jeśli partnerzy postanowili zaangażować się w taki seks oralny bez znajomości prawidłowej techniki.

Kilka słów o technice seksu oralnego „Butterfly Wings”

„Butterfly Wings” to kolejny popularny sposób na ukochani. Tutaj możesz wybrać swoją pozycję wyjściową. Głównym celem jest stymulowanie pionowego splotu skóry na penisa, który znajduje się pod tak zwaną koroną. Ta część męskiego penisa jest nieco poniżej głowy – średnio 2 cm.

Poczuwszy marszczyć pod koroną, trzeba zacząć pracę nad tym językiem. Wszystkie dotknięcia powinny być uczuciowe i przemienne. Faceci lubią kiedy partner pociąga za język, w dół, powtarzając te ruchy powoli i sprawnie.

Krotnie, które nazywa się „skrzydłami motyli”, można stymulować, aby uzyskać wczesną wytrysk. Aby przyspieszyć wytrysk i najsłodszą chwilę seksu oralnego, pomogą proste techniki oddziaływania na powyższy plakat. Aby zrobić przeciwieństwo, tzn. opóźnij początek orgazmu i kontynuuj płeć, musisz dać partnerowi 3-sekundowy limit czasu. Podczas takiej przerwy musisz przełączyć się na pieszczoty jądra i tułowia.

o seksie oralnym
Niezależnie od wybranej techniki blowjob bardzo trudno jest, aby partner osiągnął skuteczność i emocje, jeśli proces nie obejmuje rąk. Tandem z ust i dłoni jest niezbędnym elementem seksu oralnego. Każdy człowiek ma własne wrażliwe punkty, reakcję na ten ruch, ale wilgotne palmy zawsze pomagają wzmocnić efekt na penisa. Ręce nie powinny być „kątowe”, ruchy rąk są bardziej jak chęć zaokrąglania. Gdy tylko palce, zbliżając się od dołu, docierają do głowy, musisz lekko zacisnąć pięść przez kilka sekund. Poczuj wilgoć delikatnych kobiecych dłoni, które przenoszą namiętność i emocje.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 291, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: