Przerwana interakcja seksualna: krzywda i prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Метод «Прерванный половой акт» – вред и вероятность забеременеть

Czy wiesz, że technika przerwanego stosunku płciowego jest używana przez partnerów seksualnych dziesięć razy częściej niż jakikolwiek inny sposób ochrony? Dzięki dostępności i popularności tej prostej metody, jest ona zawsze popularna.

Ale czy przerwane stosunki seksualne są tak bezpieczne i czy daje parę 100% gwarancji ochrony przed niechcianą ciążą? My, drodzy przyjaciele, postaramy się dowiedzieć.

Jeśli ktoś nie zrozumie, co jest przedmiotem dyskusji, należy to wyjaśnić. Zasadą techniki przerwanego stosunku jest usunięcie penisa z pochwy w momencie, gdy tylko człowiek poczuje początek orgazmu. Umożliwia to zadzwonienie do takiego seksu przerwanego. W rzeczywistości sam proces zakończenia intymnego procesu nie jest naturalny, a fizjologiczne potrzeby ciała mogą nie być zadowolone z takich działań w łóżku. Dlatego też przed rozważeniem tej techniki z punktu skuteczności samego sposobu zabezpieczenia należy zrozumieć, czy możliwe jest całkowite przerwanie stosunku płciowego.

przerwany stosunek nie jest najlepszym sposobem na antykoncepcję

Negatywna strona środka ochrony przyrody

W ten sposób chronić się przed niechcianą ciążą ma wiele skutków ubocznych. W większości przypadków młode pary aktywnie działające seksualnie nawet nie myślą, jaka metoda przerwania stosunku seksualnego jest szkodliwa dla zdrowia mężczyzn i kobiet.

Oto co musisz wiedzieć:

  1. W przeciwieństwie do antykoncepcji barierowych przerwane stosunki seksualne nie chroni partnerów przed penetracją infekcji, chorób wenerycznych i grzybiczych.
  2. Z przypadkiem ofensywy orgazmów męskich i żeńskich partner musi złożyć swoje przyjemność ze względu na bezpieczeństwo seksualne.
  3. Jeśli człowiek nie jest gotowy, dopóki nie zostanie ojcem, a nie zamierza używać innych środków ochrony przed ciążą, strach przed poczęciem w partnerze może powodować mroźność, a rodzajem pochodzenia będą zaburzenia psychosomatyczne.
  4. Zdaniem lekarzy, jedna z przyczyn macicy macicy jest tą metodą ochrony.

Pomimo faktu, że nie wszystkie negatywne aspekty naturalnej metody antykoncepcji, są nadal stosowane podczas seksu przez przeważającą liczbę mężczyzn. Ale jeśli zrozumiesz, dyskomfort i negatywne konsekwencje tej metody nie są warte wyniku – przerwany stosunek płciowy jest uważany za najbardziej nieskuteczny sposób ochrony przed nieplanowaną koncepcją. Średnio trzy na 10 kobiet miało ciążę z techniką przerwania stosunku płciowego. Dlaczego tak się dzieje, ponieważ sperma partnera, zgodnie z zasadą metody, nie wchodzi w skład narządów płci żeńskiej?

Dlaczego z przerwanym stosunkiem seksualnym może wystąpić ciąża, cechy fizjologiczne

Odpowiedź na to pytanie powinna być znana każdej kobiecie, jeśli jej partner odmawia zastosowania innych środków antykoncepcyjnych. Rozsądnym jest stwierdzenie niedopuszczalności przerywania seksu, można zwrócić się do cech układu moczowo-płciowego mężczyzn. Po każdym stosunku płciowym chłopcy z cewki moczowej mają małą ilość materiału siewnego. Oczywiście, jeśli przerwa między aktami seksualnymi osiągnie więcej niż 3-5 dni, szanse, że „kijanki” przetrwać w cewce moczowej, praktycznie żaden. Jednakże, jeśli partnerzy kochają, aby przejść do „drugiego kręgu” niemal natychmiast po pierwszym, a następnie podjąć odpowiednie środki ostrożności nie prezerwatywy lub doustnych środków antykoncepcyjnych, kobieta może zajść w ciążę, prawdopodobieństwo przerwania stosunku płciowego jest wysoka.

niechciana ciąża

W takim przypadku rozwiązanie jest proste – po każdym kontakcie seksualnym człowiek musi odwiedzić prysznic i dokładnie umyć. A naturalny sposób oczyszczania cewki moczowej z niepotrzebnego nasienia to rano. Jednakże te środki ostrożności nie pozwalają na uzyskanie stuprocentowej pewności co do bezpieczeństwa tej metody ochrony.

Aby poczęcie mogło wystąpić, nie potrzebujesz dużo spermy. W jednym gramu płynu nasiennego (po prostu myśleć!), Żyje około 5 milionów plemników. Tymczasem, aby rozpocząć nowe życie, potrzebna będzie tylko jedna kijanka. I może być dobrze obecny w małych kroplach półprzezroczystej cieczy, uwolnionej z cewki moczowej – ich faceci nie czują się jednakowoż w takich kroplach często żyją aktywnie, czekając na ich spermatozozę godzin. Wniosek sugeruje się: przerwane stosunki seksualne nie zapewniają gwarancji bezpieczeństwa, zwłaszcza w okresie owulacji u partnera i na tydzień przed.

Czy warto zastosować metodę przerwanego seksu jako sposobu na zabezpieczenie przed ciążą

Psychologiczny aspekt „zalet” po przerwie seksualnej może czasem zagrozić kontynuacji współistnienia pary. Oczywiście, nie dotyczy to przypadków, w których obaj partnerzy są niezmiernie zadowoleni z wiadomości o nadchodzących uzupełnieniach. Jeśli jednak mężczyzna zmusza kobietę do aborcji, najprawdopodobniej szanse na kontynuowanie relacji z tą parą są minimalne. Kobiety, biorąc pod uwagę taką decyzję mężczyzn jako zdradę, najczęściej nie mogą wybaczyć temu czynu ukochanemu.

Zatem krzywda i negatywne strony przerwanego stosunku płciowego są oczywiste. Podsumowując, możemy wyciągnąć następujący wniosek:

  1. Przerwane stosunki są nieskuteczne w zapobieganiu niechcianym ciążom, które mogą być stosowane tylko w określone dni.
  2. Dla zdrowia mężczyzn i kobiet przerwano stosunki seksualne również nie nosi nic dobrego. Około 30% mężczyzn przerywających seks ma problemy z gruczołem prostaty w wieku 30 lat.
  3. Tymczasem jest to absolutnie bezpłatna metoda antykoncepcji, a w przypadku płci nieplanowej uważa się ją za niezastąpioną.
  4. Jej konsekwencje są minimalne dla układu hormonalnego i układu moczowo-płciowego partnera, ponieważ nie prowadzi to do nadmiernej wagi ani ryzyka ektopowej ciąży.

najlepsza antykoncepcja

Prezerwatywy zmniejszają czułość głowy penisa, podczas gdy uczucie z przerwanym stosunkiem płciowym nie jest nudne. Jednak liczyć na przerwane stosunki seksualne, ponieważ jedyna metoda ochrony nie jest warta – nie chroni partnerów przed infekcjami lub nieplanowaną ciążą.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 230, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: