Przygotowanie dziewczyny do pierwszego seksu analnego, lewatywy

Подготовка девушки к первому анальному сексу, клизма

W rubryce „Anal Sex” czytelnicy są prezentowani z tak delikatnymi tematami. A pośród nich szczególne miejsce zajmuje kwestia przygotowania do bezpośredniego stosunku analnego.

Będąc równie ważnym tematem rozumowania niż na przykład technika stosunku seksualnego lub dlaczego ta płeć jest powszechnie popularna wśród mężczyzn i kobiet, takie momenty sprawiają, że wiele kobiet nieśmiało, nie pozwalając im dyskutować z nimi.

Aby przygotować się do pierwszego seksu analnego, nie wystarczy jedynie przeprowadzić procedury higieniczne. Przede wszystkim należy zmienić stosunek do aktu seksualnego przez odbyt. Niektóre dziewczyny zgadzają się na liczne przekonania swoich partnerów, ośmielają się poświęcić bolesny krok. Z takim podejściem nic nie obiecuje obietnica.

Moralna strona „medalu”: jak psychicznie dostosować dziewczynę

Sukces psychologicznego aspektu przygotowania do wniknięcia do odbytu leży całkowicie na ramionach męskich. Jeśli oferta mężczyzny o „niestandardowej” intymności spotkała się z oburzeniem lub surową odmową, powinien dołożyć wszelkich starań, aby wyzwolić pasję w łóżku. Przygotowanie dziewczyny do seksu analnego to dostosowanie partnera do pozytywnego nastroju. Musi być całkowicie przekonana, że proces będzie bezbolesny. Człowiek powinien przekonać ukochanego bogactwa swoich doświadczeń seksualnych ze wszystkimi potrawami.

podekscytowanie partnera seksu analnego

Starając się zaszczepić wiarę, w żadnym wypadku człowiek nie jest pożądany:

  • zażenowanie i kłótnie nad kobietą;
  • użyj wulgaryzmu i surowości;
  • nalegać na obowiązkowy seks analny tu i teraz, uciekając się do szantażu itp.;
  • przysięgać i odrażać moralny nieprzygotowanie partnera.

Innymi słowy, wszystko musi być zrobione dokładnie odwrotnie. Ważne jest, aby wspierać dziewczynę, bo nie powinna być męczennikiem. Wiele młodych kobiet postrzega analne jako coś obscenicznego, brudnego. Jeśli mężczyzna wytłumaczy, że tak nie jest, a po intymności, będzie jeszcze bardziej czule wobec niej, nie można wątpić – partner zmieni stosunek do stosunku analnego.

Co należy zrobić, aby uniknąć bólu podczas seksu analnego?

Drugim aspektem przygotowania do seksu analnego jest bezpośrednia korekta fizjologiczna. Zwieracz i odbytnica nie są przeznaczone do penetracji męskiego penisa. System Muskulaturnaya w dziedzinie kobiecego ciała jest skierowana do odruchowego skurczu, ale jest literat, preparat nie powoduje wiele dolegliwości dla obu partnerów.

Większość dziewcząt nie próbowali stosunek analny, występują z powodu estetycznego stronie wydania. Zwłaszcza, parcie na stolec, gdy członek penetracja życie było poważnie zacząć się martwić partnera: nagły wstyd się stało? Doświadczenie nie następuje, jest to absolutnie normalne. Takie uczucia doświadczają kobiety, które nie są wystarczająco zrelaksowane. Rozwiąż problem, ufając partnerowi i jakościowo rozwijać mięśnie odbytu.

analny seks w stu doggy stylu

Osiągnij tę kobietę sam lub z partnerem. To zajmie dużo cierpliwości i czasu – na raz przygotowanie „dziury” nie powiedzie się. Ostateczny wynik powinien być nieco „przesunięty”, rozluźniony odbyt, gotowy do penetracji głowy penisa. Można to osiągnąć przez rozciąganie krocza przez tydzień. Trzeba zacząć od łagodnych pociągnięć zwieracza, gdy ruchy obrotowe wnikają głęboko w indeks lub środkowy palec. Ważne jest, aby przestrzegać podstawowych zasad higieny w celu zapobiegania infekcjom i procesom zapalnym.

Przygotowanie do seksu analnego: kilka podstawowych zasad

Podczas przygotowywania kobiety do seksu analnego, konieczne jest stymulowanie łechtaczki. Penetracja w odbyt będzie zatem związana bezpośrednio z przyjemnością.

Ponadto powinniśmy zwrócić uwagę na inne ważne kwestie:

  1. Jeśli angażujesz się w seks analny po orgazmie pochwy, proces będzie mniej bolesny – satysfakcja pomoże kobiecie rozluźnić wszystkie mięśnie.
  2. Rozpocznij akt seksualny, penetrując od tyłu, człowiek nie powinien, jeśli jego partner nie jest wystarczająco podekscytowany.
  3. Aby przygotować się na seks analny niekoniecznie zawsze, aby zrobić lewatywy. Wystarczy opróżnić się przed nadchodzącą intymnością. Ogólnie rzecz ujmując, seksolodzy nie zalecają częstszego korzystania z takich seksualnych eksperymentów częściej niż raz w ciągu 2 tygodni.
  4. Ponadto należy wybrać najbardziej dogodne miejsce do wniknięcia do odbytu. Najbardziej popularnymi pozycjami są „doggy style” i misjonarze.
  5. Przeciętnie przygotowanie kapłanów na anal około godzinę. Preludium może trwać dłużej, jeśli partner nie jest wystarczająco podekscytowany.
  6. Z wyprzedzeniem należy zachować ostrożność przy stosowaniu środków smarujących: leki te są sprzedawane w sklepie z sexami.

Około jednego dnia przed przewidywanym stosunkiem analnie pożądane jest odejście od szybko strawionej żywności. Uważa się, że alkohol może tylko zaszkodzić procesowi. Rzeczywiście, człowiek powinien być bardzo ostrożny, ponieważ najmniejszy błąd jest obarczony traumą kobiecego odbytu. Ale dla maksymalnego odpoczynku, dziewczyna nie potrzebuje wypić trochę lekkiego wina lub napoju bezalkoholowego.

złagodzenie mięśni przed analem

Przy okazji, człowiek może przygotować partnera anus do kopulacji nie tylko palcami. Licking kroku z językiem, a także korzystanie z zabawek seksualnych, doda do procesu żartobliwości i notatek bezpieczników. Pierwsza penetracja powinna powoli zachodzić, nie możesz robić ostrych szarpaczy. Jeśli partner czuje przeszkody w odbytu, ważne jest, aby nie ruszać się dalej.

Anal bez przygotowania może przynieść nieprzyjemną niespodziankę w postaci mikrołamków i pęknięć w otworze odbytnicy ze względu na jego naturalną zwęglalność. Jeśli kobieta odczuwa ostry ból i prosi swojego partnera, żeby się zatrzymał, powinien zatrzymać się, nawet jeśli poczuje, że zbliża się ejakulat. Właściwe ćwiczenia moralne i fizyczne są kluczem do udanego pierwszego seksu analnego. Wzajemne zaufanie i wrażliwość partnera może osiągnąć harmonię i różnorodność w intymnym życiu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 288, в среднем: 4,77 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: