Przyjazny seks bez zobowiązań i relacji: zalety i wady

Дружеский секс без обязательств и отношений: плюсы и минусы

Szanowni czytelnicy, jeśli seks bez zobowiązań to pojęcie znane Ci nie przez słuchanie, opowiemy o jego pozytywnych i negatywnych punktach, możliwych konsekwencjach i szansach miłości.

W rzeczywistości, w przeciwieństwie do intymności seksualnej, która dzieje się pomiędzy dwoma kochankami, tego rodzaju kontakt seksualny występuje, gdy partnerzy nie mają żadnych objawów jakiegokolwiek emocjonalnego związku.
 
Aby zrozumieć przyczyny, dla których mężczyzna i kobieta decydują się na taki krok i uzyskać wolne, niewiążące relacje, nie ma sensu. Dla niektórych jest to wygodne i wygodne, inni uważają, że takie bliskie połączenie jest ostatnim nici łączącym się z przedmiotem miłości. W każdym razie, nawet rozpoczęcie stosunku seksualnego bez zaangażowania jest dla każdego osobą prywatną. Zgadzając się z tym rodzajem intymnej relacji, zarówno mężczyzna, jak i kobieta doskonale rozumieją, że w tym przypadku prawdopodobnie nie ma szans na posiadanie rodziny z nimi. A jednak historia jest pełna przykładów z szczęśliwym zakończeniem, gdzie seks bez zobowiązań zamienił się w bajkę z szczęśliwym zakończeniem.

Seks bez zobowiązań

Co to jest „seks za przyjaźń” i jak przyciąga młodych ludzi

Wielokrotnie przeprowadzane badania socjologiczne pokazują, że przeciwnicy wolnych relacji intymnych są czymś więcej niż ich zwolennikami. Najczęstszą formą seksu bez zobowiązań jest tak zwany seks przyjaźny. Ten rodzaj intymnego połączenia w pełni odpowiada modelowi wolnych relacji. Co dziś przyciąga młodych ludzi do przyjaźni?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, możliwe jest tylko przez pryzmat postrzegania facetów i dziewcząt, którzy preferują takie stosunki seksualne:

 1. Wolność i niezależność. Wraz z wystarczającą wiedzą o życiu każdego człowieka mężczyzna i kobieta „przekręcają” sprawę absolutnie przejrzystą, bez oszustwa. Ci partnerzy zazwyczaj nie stają w obliczu hipokryzji, ukrywania, ukrytych uczuć.
 2. Brak obowiązków domowych. Seks na przyjaźń nie pociąga za sobą związku rodzinnego, co oznacza, że facet i dziewczynka są całkowicie pozbawione potrzeby określania zakresu zadań. Nie obciążają się palącymi problemami, spotykając się tylko raz po raz na pasjonujące noce.
 3. Zwiększyć poczucie własnej wartości. Innymi słowy, przyjazny seks pomaga zdobyć doświadczenie. Ten rodzaj intymnej relacji jest szczególnie istotny dla młodych chłopców i dziewcząt, którzy nie mają stałego partnera, a spotkania z potencjalnymi surferami lub pasją kończą się porażką. Aby uzyskać profesjonalizm seksualny i przeprowadzić „szkolenie” w celu przyjaźni.
 4. Nieuniknione pragnienie seksu, co z reguły spowodowane jest manifestacją zainteresowania ze strony jednego z przyjaciół, zmuszając mężczyznę i kobietę do przejścia na nowy poziom relacji.
 5. Czasami, gdy nawiązuje się do intymnego powinowactwa z męskim przyjacielem lub koleżanką, partnerzy doświadczają czegoś, co naśladuje związek w pary zakochanej. Są wygodne i dobrze.

Zazdrość o najlepszego przyjaciela

Negatywne aspekty przyjaznego seksu bez zobowiązań

Oprócz pozytywnych momentów, seks za przyjaźń jako rodzaj intimy bez zobowiązań ma wiele niedociągnięć. Mężczyźni i kobiety, które mają doświadczenie w utrzymywaniu ścisłej przyjaźni, potwierdzają: intymność seksualna negatywnie wpływa na stosunkowo dobre relacje w przeszłości.

A jeśli początkowo z reguły wszystko idzie sprawnie, każdy jest zadowolony ze wszystkiego, a po chwili:

 1. Są wzajemne roszczenia. Powodem kłótni w większości przypadków jest uczucie, które wzrosło dla jednego z partnerów w coś więcej niż tylko przyjaźń.
 2. Pojawia się zazdrość. Przyjazny seks, pociągający za sobą całkowitą wolność, błędnie daje facetowi lub dziewczynie powód, aby sądzić, że ich związek może mieć kontynuację, więc komunikacja z partnerką płci przeciwnej jest gorliwie postrzegana.
 3. Przyjaźń po seksie rośnie w miłość niesłabnącą. Taka relacja przyniesie tylko ból rozczarowania, cierpienia. Mając nadzieję na najlepszy, kochający przyjaciel nie jest w stanie złamać związku i staje się uzależniony.

Co musisz wiedzieć chłopaki i dziewczęta, którzy wolą seks za przyjaźń

Perspektywa przejścia z przyjaznej strefy do statusu odrzuconego, oczywiście, nie jest imponująca. Ale nadal wiele młodych ludzi uprawia seks w przyjaźni i są zadowoleni z tego przebiegu wydarzeń. Do intymności bez zobowiązań z przyjacielem nie przynosi nieprzyjemnych niespodzianek:

 1. Zapomnij o zazdrości – jej obecność przyjaznego seksu nie oznacza.
 2. Odrzucenie wszelkich wyjaśnień dotyczących stosunków, roszczeń i skandali.
 3. Bądź szczery ze swoim partnerem, ponieważ pozostajesz przyjaciółmi.
 4. Nie ma romansu! Unikaj wzruszających emocji i delikatnych uczuć, których możesz spotkać w skromnej atmosferze, bez świec, płatków róży, szampana i innych.
 5. Nie podzielaj swoich uczuć z nikim. W społeczeństwie, często potępiając przyjaźnie nastawioną płeć, aby zapobiec przepływowi nieskończonych pytań od krewnych i przyjaciół, nie ujawnij tajemnicy.

I na koniec warto zauważyć, że poszukiwanie drugiej połowy pozostaje „na porządku dziennym”. Seks w przyjaźni nie zobowiązuje się więc do niczego, a zatem z umiarkowanym rozwojem poważnych relacji z innym przedstawicielem płci przeciwnej, nie należy niezwłocznie oderwać kontaktu seksualnego.

Seks bez zobowiązań z przyjacielem

Seks na przyjaźń, podobnie jak inna płeć, nie związana z relacjami i obowiązkami, często powoduje więcej problemów niż przyjemność. Szczególnie ostra jest kwestia nieplanowanej ciąży. Oprócz stresu i silnych emocji, dziewczyna będzie czekać na niechęci, frustracji i jej dziecka – brak pełnej rodziny i kocham go.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że przyjazny seks bez zobowiązań jest tymczasową alternatywą dla samotności. Psychologowie twierdzą, że takie intymne relacje mogą wywoływać uczucie emocjonalnego i emocjonalnego dyskomfortu w jakiejkolwiek osoby. Eksperci uważają, że dla chłopców i dziewcząt niezwykle ważne jest, aby okazywać potrzebę i użyteczność, okazywać troskę i miłość.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 190, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: