Relaksujący i stymulujący masaż kobiet – jak to zrobić?

Расслабляющий и возбуждающий массаж для женщин – как сделать?

Wyobraź sobie przeciętną rodzinę Rosji. Mieszkając razem od kilku lat, małżonkowie znudzeni są życiem, a oni zaczynają „szarpie” siebie nawzajem. Mąż był późno wraca do domu „w locie”, wiedząc, że jego żona przywitał go w drzwiach z wałkiem do ciasta i – poszedł działa „gdzie był, z którymi brał”?! Skandal!

Mąż z niedowierzaniem skarżą się do znajomych na bitchiness żony, oni z kolei wspierany jego niefortunne przyjaciela, doradzić rzucić złośnicy. Ale pojawia się pytanie: kiedy, kochanie, staraj się pieścić swoich wiernych raz na zawsze? Jest jak kot – chce czułości. I dokładnie w tym artykule uczymy mężczyzn zrobić wspaniały masaż dla swoich kobiet, odwrócić ją z czarownic do dobrej wróżki.

Jak przygotować się na ekscytujący masaż dla swojej kobiety? Po pierwsze potrzebujemy odpowiedniego środowiska:

  • oświetlenie powinno być intymne: nie jest jasne, a nie za słabe – światło nocnej lampy lub kilku świec – czego potrzebujesz;
  • muzyka: ważny czynnik – łagodny i odprężający, najlepiej dyskretny „instrumentalny” niż jakikolwiek rozkojarzony wokal;
  • nie twarda i miękka powierzchnia łóżka. Coś średniego, miękkiej poduszki lub poduszki. O tym akcesorium trochę później w tekście.

człowiek robi ekscytujący masaż

Co będzie wymagane:

  • Olej lub płyny do masażu intymnego. Oczywiście, nie jest to jakiś rodzaj rozgrzewki, który jest sprzedawany w aptekach do celów medycznych, w przeciwnym razie taka procedura seksualna zaszkodzi Twojej pani, a zamiast seksu, otrzymasz przysłowiowy walec toczenia wokół Twojej erogenicznej strefy. Tylko specjalne oleje, które są w sprzedaży w sklepach dla dorosłych.
  • ciepłe dłonie. Było strasznie nieprzyjemne, że twoja dama poczuła zimne palce na ciele. Wyobraź sobie, jeśli dotknie jej zamrożonej dłoni z kogut? Brrr, jak nieprzyjemne, prawda ?!
  • i oczywiście kobieta. Nie powinna być w złym nastroju ani w stresie nerwowym. Masaż erotyczny – to nie jest środek do stłumienia jej „wścieklizny”, mówią: „Chodź, psyche leżąc na kanapie, zrobię ci dobrze!” Złap moment, kiedy potrzebuje tej procedury, kiedy jest przygotowana na seks – i daj jej taką niespodzianka!

Jak zrobić ekscytujący masaż dla kobiety i jego spójność.

Wszystkie subtelności są brane pod uwagę, świece są rozmieszczone, muzyka gra cicho, ręce są ciepłe, kobieta leży na plecach już nieco podekscytowany, w oczekiwaniu na niezwykłe uczucia.

Najpierw myjemy całą tylną osłonę olejem w cienkiej warstwie, tak aby ręce przesuwały się po powierzchni skóry. Delikatne okrągłe ruchy, siedzące z boku ukochanej pani, zaczynają masować lekko, pogłębiając ciało.

Pierwszym jest, jak zrobić ekscytujący masaż pleców do kobiety ?! Po pierwsze, kochanie, które musisz odpocząć, a nie podniecać, więc nie dotykać stref erogennych – od łopatek aż do talii i złożyć tylną stronę dłoni do łopatek. A teraz od ramion – aż do pachowych wgłębień i do talia – i znowu do kręgosłupa. I tak kilka razy, czasami „przełączanie” z palmy na palcach, tak że lekko wsunął się na plecy.

przyjemny masaż pleców i ramion

Drugi to ręce i nogi. Nieznacznie raz „przekręć” skórę pośladków do jej nóg i do osła, aż wrócimy – wszystkie miejsca intymne pozostają „na deser”. Palmy w dół uda z lekkimi ruchami przycinania, trzymamy ręce wzdłuż cieląt, a my przechodzimy do jej stóp i obcasów, czując całą stopę i palce u nóg lekko.

Więc z każdym piórem osobno. Z ramienia, ramienia, obiema palmami, delikatnie pędzlem i delikatnie masuj każdy z jej palców. Oglądaj jej oddech – jeśli jest głęboki i zmęczony, wszystko idzie dobrze, jeśli jest przerywany, a potem gdzieś „brakuje”, a to może być coś niezbyt przyjemnego.

Nawiasem mówiąc, nigdy nie wahaj się w procesie, aby zapytać kobietę, czy jej masaż stymuluje ją i pozwól jej z jej strony nie wahaj się porozmawiać, jeśli gdzieś jest niewygodna. Nawiasem mówiąc, o słowa. Przez cały masaż chwal swoje ukochani, powiedz, jak piękna jest i dziś seksowna, co to za przepiękne ciało, i tak dalej.

Ale teraz powinieneś zwrócić uwagę na dupę. Z łagodnymi ruchami, masuj pośladki, delikatnie odsuwając je i przesuwając. Kilka manipulacji, a teraz jego pozycji wyjściowej – na plecach i rozpocząć ekscytujący masaż ciała kobiety przed.

Sami, lekko wypchnij nogi i lekko uginaj się w kolanie. A teraz delikatne ruchy (jak również na plecach) od szyjki macicy do łopatek i do samych końców nóg. Oczywiście w tej sytuacji zwracamy uwagę na piersi – w tym momencie jesteśmy opóźnieni i masowani w okrągłych ruchach.

A teraz najsłodsza chwila to jej krocza. Dwie palce przechodzą między jej dużą sromką, delikatnie dotykając łechtaczki, w przeciwnym razie dostają jej przedwczesny orgazm, tak całkowicie i nie dokończyli tego, co zaczęła, a nie walczyła jeszcze z konwulsjami. Jeśli jednak nie jest jeszcze w pełni podekscytowana, można kilkakrotnie przytrzymać jej środkowy palec środkowym palcem nad jej krokiem. Jeśli jest mokra, idziemy na ostatni etap – jak zrobić ekscytujący masaż dla kobiety, a jednocześnie szybko podbić.

jak zrobić ekscytujący masaż dla kobiety i szybko podbić ją

Odwracamy dziewczynę do żołądka i wkładamy jej żołądek poduszkę lub poduszkę. Jego ciało jest posmarować olejem, przetarł jej plecy i pośladki, jakby naśladując, jesteś jej „wziąć” od tyłu. Jego pierś przechodzą wzdłuż jej pośladki i krocze zatrzymać jej krocza – ale nie przyjść! Oczywiście kilka z tych ruchów, a ty nie możesz tego wytrzymać, ani ty, ani ona!

Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to, jak wzbudzić kobietę z masażem. Ale pamiętaj i o małych niuansach – co jest miłe dla jednego, a drugie nie toleruje. Na przykład ktoś uwielbia, gdy dotykają podeszew stóp, a ktoś cierpi z powodu łaskotania. Jedna w ekstazie, kiedy dotyka jej sutków, druga będzie nieprzyjemna. Jeśli znasz stymulując punkty na ciele jego kobieta na masaż, a następnie iść do przodu i kontynuować znajome instrukcje, jeśli nie nauczyli – karty w swoich rękach. Dokładniej, intymne oleje do masażu i ciała dziewczyny.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 400, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: