Samce plemnikowe: przydatne lub szkodliwe dla kobiet, połknąć, czy nie?

Мужская сперма: полезна или вредна для женщин, глотать или нет

I czy wiesz, drodzy kobiety, że męskie plemniki nie tylko wytryskują, zdolne do nawożenia jajami płodnych kobiet. Płyn z nasion jest produktem pełnej aktywności życiowej każdego dorosłego mężczyzny.

Semen jest produkowany przez gruczołu krokowego i gruczołu Coopera, ale nie jesteśmy tym zainteresowani. Będziemy rozpatrywać tylko męską spermę z punktu widzenia seksualnych, czyli próbować radzić sobie ze wspólnym problemem seksu oralnego i odpowiedzieć na pytanie, czy to jest przydatne dla kobiet, i może połknąć nasienie.

Istotnie, wszystkie kobiety, dla których intymne życie nie jest ograniczone do jednego seksu pochwy w postawie misyjnej, niekiedy napotyka taki niegrzeczny moment. Robić blowjob człowieka, każda pani rozumie, że jego logicznym wnioskiem będzie ejakulacja. Ale jak radzić sobie ze spermą męską, połknąć, czy nie?

Skład plemników i korzyści dla dziewcząt

Czy warto połknąć plemnik dla zdrowia kobiety?

Z reguły dziewczęta myślą o tym wcześniej, tzn. długo przed partnerem seks oralny wie będzie łykać biały płyn wypełniony sperminy lub pre-ostrzec człowieka, gotowego zaczął poza pysku. Czasem dziewczyny są gotowe do spożycia i pochłaniają ją, ale bój się wydawać, że partner jest zbyt luźny. A jednak, co zrobić z nasieniem, to zależy od kobiety. Jedno jest pewne: połykanie ejakulatu, dziewczynka wykazuje najwyższy stopień zaufania do swojego partnera i podbija to.

Nie jest zaskakujące, że kobiety doświadczają o nią, zastanawiając się, czy jest to samiec sperma jest przydatna, jeśli byłoby pewne zaburzenia w organizmie po połknięciu ją regularnie. Okazuje się, że płyn nasienny bogaty jest w cenne pierwiastki śladowe, niezbędne do pełnej aktywności życiowej organizmu.

Główne zalety okresowego spożycia spermy męskiej dla kobiet to:

  1. Obecność cynku i wapnia, niezbędna do wzmocnienia szkliwa zęba i poprawy gum, zapobiegają rozwojowi próchnicy.
  2. Zawartość prostaglandyn. Hormony, które stymulują aktywną produkcję estrogenów żeńskich, ostatecznie są przyczyną kobiecej sylwetki i dużej ilości piersi, doskonałego stanu włosów, paznokci i skóry.
  3. Daje większe szanse na pomyślne nawożenie i ciążę. Nie myśląc, kobieta musi połknąć męską plemię, jeśli para myśli o kontynuacji rodzaju. Organizm macierzysty musi wcześniej zacząć przyzwyczaić się do obcego białka, tak że jajko płodowe bez powikłań jest przymocowane do ściany macicy.
  4. Obecność przeciwutleniaczy w ejakulacie pomaga skutecznie go wykorzystać w walce z zmarszczkami związanymi z wiekiem. Jako regularna maska na twarz, męskie plemniki służą do dokręcania konturów i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się.
  5. Płyn z nasion jest najsilniejszym lekiem przeciwdepresyjnym, wzbogaconym tak zwanymi hormonami szczęścia: serotonina, melatonina i prolaktyna.

Przy okazji, opierając się na naukowych osiągnięciach naukowców, nasiona chronią nie tylko przed starzeniem się na zewnątrz, ale także zapobiegają pojawieniu się otępienia starczego w podeszłym wieku. Nie ma oficjalnego potwierdzenia naukowego tej teorii, ale naukowcy poważnie przyznają, że męski ejakulat może stać się aktywnym składnikiem leku Alzheimera.

Używanie plemników jako kremu przed starzeniem się

Ponadto, połykanie ejaculate partnera, dziewczyny przyspieszają proces utraty wagi. Oczywiście, regularny napój plemników nie jest niezależnym środkiem pozbycia się nadmiaru kilogramów, ale wysoka zawartość białka i kompleks witaminowo-mineralny wyzwala procesy metaboliczne w organizmie, a alkalia aktywnie spalają osady tłuszczowe.

Czy mężczyzna może połykać kobiece ciało

Jak nam się spodobało nam plemniki mężczyzn, ale czy ten „produkt” dla kobiet nie ma skutków ubocznych?

W wyniku wytrysku panie powinny być ostrożni, ponieważ kobiety mogą zaszkodzić zdrowiu z pomocą kobiet w następujący sposób:

  • Ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prawdopodobieństwo zakażenia wirusem grypy lub AIDS jest szczególnie duże w przypadku seksu przypadkowego, więc stosowanie środków antykoncepcyjnych podczas seksu oralnego z nie będącym badanym partnerem jest jedynym sposobem na uniknięcie zakażeń.
  • Prawdopodobieństwo reakcji alergicznej na męską plemnik. Czy można połknąć ejakulat, jeśli co najmniej raz kobieta po seksie oralnym wymiotuje lub wysypkę skórną? Odpowiedź jest oczywista.

Czy mężczyźni lubią, gdy kobieta połyka cum podczas blowjob

Oprócz mówienia o zaletach płci męskiej dla sprawiedliwego seksu, należy również dowiedzieć się czegoś o posturze mężczyzn w połykaniu ejakulatu. Okazuje się, ilu ludzi, tyle opinii. Większość facetów lubi to, gdy kobieta wchłania jej płyn biologiczny, a następnie rozpoznaje miłość do swojego ciała, wszystkie gusta i zapachy pochodzące z niego. Ta manifestacja głębokiej intymności fizycznej i duchowej jest niezwykle ważna dla przeważającej liczby członków silniejszej płci.

Inni mężczyźni, ze względu na ich konserwatywne podejście do kobiecej skromności, uważają, że niedopuszczalne jest spożycie męskiej plemników niezależnie od jej korzyści dla ciała partnera. Niektórzy faceci są pewni, że taki wytrysk podczas obrażania jest oznaką braku szacunku dla kobiety.

Czy mężczyźni lubią, gdy kobieta połyka cum podczas blowjob

Ale niezależnie od tego, połknął ejakulat, czy nie, tylko sama pani decyduje. W każdym razie, jeśli człowiek wolałby uprawiać seks bez ustanku, powinien zadbać o to, aby smak nasion w zaplanowanej ejakulacji lub przypadkowym podobał się partnerowi. Jaka powinna być idealna męska plemna nie może być jednoznacznie powiedziana, ale należy to dokładnie powiedzieć: nie powinna mieć nieprzyjemnych zapachów i ostrych smaków. Faceci powinni porzucić alkohol i palenie, kawa i zbyt tłuste potrawy, co może negatywnie wpłynąć na smak spermy. Lepiej jeść więcej świeżych owoców i warzyw.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 324, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: