Seks po abstynencji, jak wrócić do intymnego życia?

Секс после воздержания, как вернуться к половой активности

Seks po abstynencji jest często związany z różnymi problemami zarówno u mężczyzn jak iu kobiet. Powróć do zwykłego rytmu życia intymnego, ograniczając się do niego z różnych powodów, jest to dość trudne, ponieważ system reprodukcyjny dostosowuje się do braku tych wybuchów hormonalnych, które dają orgazm każdej osobie dorosłej.

Często brak regularnych kontaktów seksualnych jest obarczony rozwojem dysfunkcji seksualnych obu płci, a zjawisko to dotyczy chłopców częściej niż dziewcząt. Co jest seks po długiej abstynencji, czy ma ona własne osobliwości i jak wrócić do życia seksualnego?

Podróże służbowe od kilku miesięcy, ciąża małżonka, choroba męża itp. – powody, dla których ludzie muszą stracić jeden z ważnych i niezastąpionych elementów pełnoprawnej aktywności życiowej, może być bardzo dużo, ale niezależnie od nich potrzeba fizjologicznej satysfakcji nie przechodzi sama. Podczas długotrwałego braku seksu kobiety i mężczyźni wyobrażają sobie najbardziej żywe obrazy erotyczne. I tak przychodzi ta chwalebna chwila, długo oczekiwane powinowactwo, ale z jakiegoś powodu wszystko idzie nie zgodnie z scenariuszem.

Problemy seksualne z facetem

Problemy po abstynencji w pierwszej seksie u mężczyzn

U przedstawicieli silnej płci powszechne „powikłania” w seksie po długiej abstynencji to:

  1. Przedwczesny wytrysk. Może wydawać się, że umiejętności utrzymywania ejakulacji, w których nabycie wymagało dużego doświadczenia i staranności, są stracone na zawsze. W rzeczywistości jest to jeden z najmniejszych konsekwencji miesięcy bez intymności. Zwykle, po pierwszym orgazmie, człowiek potrzebuje trochę czasu, aby go odzyskać. Dzięki następującym czynom seksualnym, aby utrzymać ejakulat, kontrolując ich uczucia, będzie to łatwiejsze.
  2. Słaba erekcja lub jej brak. Dla mężczyzn to prawdziwy cios. Jeśli podczas seksu po abstynencji przez długi czas nie okaże się podekscytowany, należy zrelaksować się i spróbować nie pogrążyć się w porażce. Często powodem tego zjawiska jest aspekt psychologiczny.

Warto zauważyć, że brak erekcji u mężczyzn może być także patologiczny. Często zwracając się do lekarza z problemem, specjalista diagnozuje stagnacyjne zapalenie gruczołu krokowego, charakteryzujące się zmianami w funkcjonowaniu gruczołu krokowego.

Zwykła ejakulacja jest najlepszym zapobieganiem zdrowiu mężczyzn.

Naruszenia z powodu ograniczeń seksualnych można znaleźć w naczyniach krwionośnych penisa. Ich zwężenie może powodować częściową impotencję, ale szanse odzyskania w tym przypadku są dość wysokie dla faceta, którego nie można powiedzieć o ostatecznej całkowitej impotencji. Dla przedstawicieli silniejszej płci, to brzmi jak zdanie, ale nic nie można zrobić. Pozostaje nadal żyć, bez myślenia o cielesnych przyjemnościach z kobietą.

Takie konsekwencje w seksie, co do zasady, nie występują po miesiącu abstynencji. Dla mężczyzn z aktywną funkcją seksualną taka przerwa jest uważana za nieistotną. Pomimo wewnętrznych wrażeń w stanie znanym ludziom pod nazwą „spermotoksyczność”, w rzeczywistości wszystko nie jest tak straszne. Po dwóch pierwszych aktach seksualnych dawna zdolność do regulowania pracy jego penisa jest często powracana do chłopca.

problemy z życiem seksualnym dziewczyny

Niestosowanie seksualne u kobiet po długotrwałej abstynencji

Konieczne jest również, aby kobiety regularnie spełniały swoją fizjologię. Zdrowie kobiet cierpi nie mniej niż mężczyźni. Ale w przeciwieństwie do chłopaków, dziewczęta przeważnie mają zmiany psychologiczne.

Powrót do płci po długiej abstynencji, oczywiście, możesz, ale do tego czasu jest całkiem możliwe, że w ciele kobiety wystąpiły już pewne negatywne zmiany:

  1. Nierównowaga hormonalna. Wyjaśnieniem jego wyglądu może być zmniejszenie funkcjonalności reprodukcyjnej. W prostych słowach ciało nauczyło się żyć bez seksu.
  2. Seks po abstynencji jest mało prawdopodobne, aby dziewczyna cieszyła się z tego procesu. Sztywność praktycznie nie poddaje się leczeniu, a badanie orgazmu staje się niemożliwe.
  3. Zaburzenia psychoemotionalne spowodowane depresją, neurastenią, często spychają kobiety do poszukiwania innych źródeł przyjemności (alkohol, narkotyki).

Zazwyczaj po roku abstynencji większość funkcji seksualnych może pozostać „zachowanymi”. Seks, który był nieodzownym niezbędnym elementem pełnego życia, staje się czymś niepotrzebnym dla organizmu, absolutnie nie prowokując zainteresowania.

Długo oczekiwana płeć: korzyści dla zdrowia i nastroje

W życiu każda osoba może mieć najbardziej nieprzewidywalne okoliczności. Czasami ograniczenie aktywności seksualnej jest jedynym możliwym rozwiązaniem, ale gdy będzie można wrócić do seksu, zdecydowanie trzeba go użyć. Bliskość powinna być możliwie najdokładniejsza, jednakże nie warto również zobowiązać się do sił.

Pierwsza płeć po długotrwałej abstynencji u wielu kobiet wiąże się z nieprzyjemnymi, a nawet bolesnymi odczuciami. Ale z reguły przywrócenie regularnego systemu przywróci pozytywne nastawienie do życia seksualnego i dać ciała uczucie ciągłej satysfakcji.

Seks, który powrócił do życia mężczyzn i kobiet po abstynencji, przynosi wiele pozytywnych momentów:

  1. Zwiększa wydajność, budzi pragnienie, aby zrobić coś dobrego dla swoich bliskich i innych.
  2. Stabilny dobry nastrój, odporność na stresujące sytuacje.
  3. Ciało wzrasta, siły obronne rosną.
  4. Poprawa aktywności umysłowej i intelektualnej.

seksualna działalność partnerów

Działalność i regularność życia seksualnego jest gwarancją zdrowia fizycznego i psychicznego każdej osoby dorosłej. Abstynencja w niektórych przypadkach może nieodwracalnie wpływać na ciało i intymną stronę związku.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 331, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: