Seks po pierwszej randce jest romantyczny

Секс после свидания, как не разрушить развивающиеся отношения

Prawdziwym dylematem kochających pań jest seks z nowym partnerem. Jak wiadomo, po pierwszej randce wiele dziewczyn stara się utrzymywać namiętny impuls ich młodego człowieka, obawiając się wydawać mu się dostępnym i frywolnym.

Ale inni przedstawiciele sprawiedliwego seksu wierzą, że po drugim spotkaniu możesz poświęcić miłość, chociaż często jest to przejście takich relacji, które prowadzą do ich końca. Kiedy lepiej jest uprawiać seks po randce?, aby rozgrzewać intrygujący interes partnera?

Aby zrozumieć, dlaczego takie pytanie budzi kontrowersje wśród młodych ludzi, będzie to możliwe, po zbadaniu go z natury-instynktu. Mężczyźni są mężczyźni, co oznacza, że ich zadaniem jest najszybsze zapłodnienie dużej liczby kobiet. Dziewczęta jednak bardziej uważnie wybierają bliskiego partnera, widząc w nim potencjalne źródło biomateriału dla przyszłego potomstwa. Dlatego faceci zawsze się spieszy, a kobiety, wręcz przeciwnie, czekaj, opóźniając początek kulminacji.

pierwsza randka po dacie

Po jakiej dacie możesz uprawiać seks, opinie dziewcząt

Z reguły zależy to od dziewczyny, po tym, co podano datę, w której para będzie uprawiała seks. A przecież kwestia przejścia od stosunków platońskich do namiętnej miłości musi być podejmowana świadomie i uważnie. Wczesna płeć często psuje najcieplejsze i pozornie obiecujące powieści. Ale w życiu wszystko się zdarza: czasami nawet ulotne, które nie przepowiadają jakiejkolwiek poważnej intrygi, płynnie wpłynie na scenę czystych i pięknych relacji.

Kobiety przestrzegają kilku podstawowych stereotypów dotyczących seksu po dacie, która od dawna istnieje w społeczeństwie:

  1. Nie kochaj się na pierwszym romantycznym spotkaniu. Kobiety uważają, że mężczyźni szybko tracą zainteresowanie „sportem” i emocje. W tym samym czasie, w pierwszym dniu, w pierwszym dniu, w opinii niektórych młodych kobiet, jest wybaczalne w przypadku powieści kurortu i prawdziwej niepohamowanej namiętności, wywołanej iskrą między partnerami.
  2. Spotkanie po raz drugi, dziewczyny zgadzają się na seks, co jest niezwykle ważne, aby nie było widać w oczach faceta łatwo dostępne, a jednocześnie natychmiast zrozumieć, jak kompatybilne są z partnerem w łóżku.
  3. Decyzja o seksie po trzecim lub następnym romantycznym spotkaniu może powiedzieć młodym damom, które wyrażają opinię: „Człowiek czeka dłuższy i zwycięża, tym bardziej będzie dla niego trofeum”. Doskonała opcja na większe rozgrzanie uczuć, ale dziewczęta często nie biorą pod uwagę jednego: udręczonego przez agonowanie oczekiwań, faceci wyobrażają seksualną stronę partnera, czasami nie prawdę. To prowadzi ludzi do frustracji i niechęci do kontynuowania relacji z tą kobietą.

Cokolwiek to było, intymne i intymne relacje – delikatna rzecz. Nikt nie może dać gwarancji, że po seksie w pierwszą lub drugą datę wydarzenia zaczną się szybko rozwijać w kierunku urzędu skarbowego. Obaj partnerzy powinni być gotowi na tak poważny krok. Aby to zrobić w czasie pomoże osobliwe znaki, że nadszedł czas na zbliżenie się do nowego poziomu.

po jakim dniu seksu

Kiedy nadszedł czas na seks, po jakim dniu?

Zanim pójdziesz spać z mężczyzną, dziewczyna powinna mieć pewność, że jej „dziewiczy” wygląd nie zawiedzie wybranego. Psychologowie zalecają kobietom, aby nie pojawiły się przed facetem, który lubili, bez makijażu i innych zewnętrznych połysków.

Jeśli brak bielizny ciągnącej, biustonosz z efektem „push-up” lub, powiedzmy, szpilka do włosów nie zniechęca chęci odejścia na emeryturę w kameralnej atmosferze, to jest to dobry znak dla dziewczynki – jego intencje są prawdopodobnie poważne i jest zdecydowanie zdecydowany na osiągnięcie tego celu.

Pasjonujący seks jest możliwy po dacie, kiedy człowiek świadomie próbuje budować długoterminowe plany. Na przykład Nowy Rok nie jest przy drzwiach, ale już oferuje, aby spotykać się razem. Lub zastanawia się, co dać kobiecie na urodziny, a jeszcze parę miesięcy przed ważną datą. W tym samym czasie dziewczyna musi odróżnić słodkie obietnice – „śniadania” od prawdziwego pragnienia faceta, aby się do niej zbliżyć. Każde małe obietnice powinny być wspierane.

Jeśli dama uważa, że ​​młodzieniec stał się dla niej cudownym towarzyszem, może być z nim tak szczerze, jak to możliwe, to najprawdopodobniej pierwsza intymność wzmocni tylko duchowe i fizyczne połączenie w parze. Niezależnie od tego, jakie spotkanie będzie się działo po seksie, ważne jest, aby dziewczyna pozostała szczera, jeśli to konieczne, może nawet podzielić się doświadczeniami z mężczyzną o nadchodzących. Zaufanie i wzajemne zrozumienie są głównymi warunkami skutecznej kontynuacji relacji ciepłych i głębokich, napędzanych namiętnością i przyciąganiem seksualnym.

seks po pierwszej randce

Co musisz dbać o bye i jak zachowywać się po seksie

Jak już powiedziano, kobiety zawsze wiedzą, czy dziś mają płeć, czy nie, ponieważ do intymnej intymności z nieznanym partnerem seksualnym nadal trzeba przygotowywać się. Zwłaszcza dziewczynki muszą zadbać o takie szczegóły:

  1. Wybierz odpowiednią odzież. Suknia wieczorowa, ubrana na romantyczną kolację w restauracji, będzie nielogiczna, aby się zrelaksować rano. Dlatego ważne jest, aby wcześniej zdecydować się na najbardziej odpowiedni strój lub wybrać inne miejsce na spotkanie.
  2. Po seksie w pierwszej lub drugiej dacie niepożądane jest ucieczka. Aby stworzyć podstawę do kontynuowania relacji, trzeba spędzić trochę czasu razem, aby podziękować za dobry wieczór, ale w żadnym wypadku nie zmęczyć partnera mówiąc o przyszłości, nie bojąc się „perspektywą” szybkiego rozwoju komunikacji.
  3. Nie martw się tym, co się wydarzy. Musisz żyć w teraźniejszości i nie przegap okazji do korzystania z obecnych momentów.

Opieranie się negatywnym doświadczeniom poprzednich relacji jest przynajmniej błędne, ponieważ po romantycznej wizycie można znaleźć najwłaściwszą chwilę tylko w odniesieniu do swoich uczuć i uczuć. Ale jeśli nadejdzie moment na długo oczekiwaną intymność, nie warto tego przegapić.

Co mężczyźni myślą o dziewczynkach po seksie w ich pierwszej randce

I ogólnie rzecz biorąc, w naszych czasach czystość nie jest główną cnotą kobiet – przynajmniej dziewice traktowane są jako żony. Jednocześnie nie można zgodzić się z tym, że zgodność partnerów w sferze intymnej jest niezwykle ważnym momentem, przyrzeczeniem rozwoju harmonijnych i szczęśliwych stosunków w przyszłości.

Mit, że w łóżku po pierwszych wizytach tylko frywolne frywolne dziewczyny zgadzają się, dawno temu rozproszone.

Ponadto mężczyźni nie mogą zostać odepchnięci przez sam fakt, że wczesna płeć, ale przez niegodne zachowanie dziewczyny za nim. Niewłaściwa, bezwstydność i obsesja na korze powstrzymują chęć kontynuowania.

Jest również zaskakujące, że przedstawiciele silniejszego seksu również nie mają wspólnego stanowiska odnośnie seksu po pierwszej randce. Lovelace, na przykład, spotyka się z kobietami wyłącznie ze względu na seks, ale są też mężczyźni z intencjami, dla których bardzo perspektywa bycia dziewczyną, którą lubisz w łóżku, nie jest najważniejsza. Oczywiście, seks po spotkaniu lub dwóch z takim facetem nie jest wykluczony, ale dla niego mało prawdopodobne jest, aby wpływać na dalsze postawy wobec pasji. Więc pokażcie uczucia i baw się sobą!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: