Seks po pozbawieniu dziewictwa, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu

Секс после лишения девственности, как довести девушку до оргазма

Pozbawienie dziewictwa – jest to pierwszy seks, po którym dziewczyna powinna mieć tylko najlepsze wspomnienia i uczucia. Tymczasem wiele młodych ludzi nie w pełni rozumie, jak poważnie należy się do tego zagadnienia.

Stopień odpowiedzialności mężczyzny, który postanowił kochać niewinną dziewczynę, po prostu się przewraca, ponieważ zależy od niego, nie mniej kształtując poglądy i postawy młodej kobiety jako aktu seksualnego jako takiego.

Faceci zgodzą się: nie każdy, kto pierwszy odpadnie. Aby poradzić sobie z tym zadaniem bez odpowiedniej wiedzy jest po prostu niemożliwe. W każdym razie człowiek powinien starać się uniknąć najczęstszych błędów, aby pozostać w oczach młodej damy mocnej, pewnej i godnej.

seks po raz pierwszy

Podstawowe zasady pierwszego seksu: bez bólu i dyskomfortu

Z reguły druga płeć jest wskaźnikiem, że pozbawienie dziewictwa zostało przekazane pozytywnie. Po pierwszym akcie, drzwi do intymnej strony życia staną się dla niej otwarte, ale tylko facet zależy od tego, co ona wejdzie: z przyjemnością, przyjemnością i szczęściem lub strachem, lękiem i bólem. Dlatego wiele zależy od pierwszego stosunku płciowego.

Istnieje kilka obowiązkowych warunków, których przestrzeganie umożliwi facetowi przeprowadzenie tego procesu bezbolesnie i łatwo:

  • Dziewica powinna być zrelaksowana w terminach fizycznych i psycho-emocjonalnych. Przyczyną bólu podczas pierwszego seksu jest sztywność i ściskanie partnera. Opisując doznania po utracie dziewictwa, niektóre kobiety nawet mówią, że bolesne jest przenikanie do pochwy z powodu nadmiernego napięcia.
  • Wygładzanie dyskomfortu pierwszej nocy pomoże maksymalnie podniecać partnera. Penis jest znacznie łatwiejszy do penetracji do dobrze zwilżonej pochwy. Wyzwolony naturalny środek smarujący ułatwia przesuwanie penisa, więc sam deflektor w ogóle nie zauważy. Masaż erotyczny, symulacja łechtaczki lub cunnilingus, łagodne słowa i pocałunki – to wszystko pobudza kobiety.
  • Higiena banalna jest bardzo ważnym punktem, jednakże nie mniej znaczącym od antykoncepcji. Jest pożądane, aby dziewczyna porządkowała wszystko, co ukryte pod bielizną, a facet – przynajmniej, aby dokładnie umyć. Nie zapominaj o prezerwatywach: niechcianej ciąży lub chorobie zakaźnej – nie jest najbardziej korzystnym skutkiem po pozbawieniu dziewictwa.

Jak kontynuować stosunek płciowy po deflorowanie, czy jest to możliwe

Czy można uprawiać seks, jeśli dziewczyna jest zraniona podczas procesu? Odpowiedź zainteresowany, być może, wszystkie męskich czytelników: wszystko zależy od jego zgody lub odmowy kontynuowania współżycia seksualnego. W tym przypadku specjalne środki do wygodnego seksualnego smarowania w postaci żeli smarowych – będą użyteczne we właściwym czasie. Jak już wspomniano, podział naturalny śluz z pochwy, bo pobudzenia penisa przenika praktycznie bez boli.No jeśli panienka i nie udało się w pełni zrelaksować, puścić strachu i podniecenia, chodź do środka smarnego farmaceutycznej pomoc do seksu dopochwowego.

mężczyzna relaksuje dziewczynę

To, że po pozbawieniu dziewictwa nie było bolesne uprawianie seksu, konieczne jest wybranie właściwych i najbardziej wygodnych pozycji, biorąc pod uwagę żeńskie odczucia. Wybór postawy seksualnej był często przedmiotem sporu między specjalistami, a ogólnie rzecz biorąc ten punkt jest bardzo indywidualny. Ale jak sugeruje praktyka, optymalna pozycja do przeprowadzenia defloracji może być uważana za misyjną. Możesz poprawić to, umieszczając poduszkę pod pośladkami partnera, dziewczyna powinna lekko odstawić nogi i pociągnąć kolana do piersi. Działania takie zapewnią najbardziej komfortowy kąt penetracji narządu płci męskiej.

Jak tylko penis wejdzie do pochwy, nastąpi bezpośrednie pozbawienie dziewictwa. Kiedy kontynuować seks po defloracji i czy jest to w ogóle możliwe, zależy także od zachorowalności penetracji. Pierwsze tarcia mężczyzny, który jest w pochwie, co do zasady, dają kobiecie nieprzyjemne uczucia. Zmuszanie damy do znoszenia bólu nie może w każdym razie: w przyszłości może mieć trudności z osiągnięciem orgazmu. Skóra pierwszego stosunku płciowego może mieć wpływ na kolejne uczucia i doznania partnera podczas seksu. Problem pozostanie w głowie na poziomie psychoemotionalnym, co prowadzi do negatywnych skojarzeń z płcią.

Czy dziewczyna może uzyskać orgazm w seksie po pozbawieniu dziewictwa

Jeśli jednak przełom poświęcenia minął bez większych trudności, podczas gdy dziewczyna pozostaje dość zdenerwowana, możesz kontynuować ostrożnie. Choć lekarze zalecają przerwanie w momencie pęknięcia hymenki i nie uprawiając seksu po pozbawieniu dziewictwa przez około tydzień. Nie da się dokładnie powiedzieć ile dni młoda dama znowu spróbuje owoców pasji. Ważne jest, aby odbudowa zakończyła się sukcesem, a następnie drugi raz da młodą osobę zupełnie inne odczucia.

Facet, bez względu na to, jak był zręczny kochanek, nie oczekuj, że jego niewinny partner otrzyma orgazm. Szanse na doświadczanie przyjemności, oczywiście, są obecne u dziewczyny, ale należy zauważyć, że nie są świetne. Orgasm po utracie dziewictwa – rzadkość, ale dyskomfort w pierwszej płci jest zjawiskiem bardziej powszechnym i naturalnym. Niektóre młode kobiety zaczynają doświadczać orgazmów dopiero po roku rozpoczęcia aktywnego życia seksualnego, ale są też inni, którzy po raz drugi dowiają się słodyczy intymności.

mężczyzna całuje kobietę

Czy dama poczuje całą gamę jasnych, orginalnych odcieni, zależy tylko od mężczyzny. Aby dziewczyna mogła otworzyć i rozwijać seksualność, facet musi „obudzić” działalność swoich erogennych stref. Jeśli zaraz po pozbawieniu dziewictwa, podczas gdy nadal uprawia seks, partner zdoła doprowadzić ukochanego do orgazmu, możesz bezpiecznie uznać go za kochanka eksperta.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 310, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: