Seks po zdradzie, jako para nawiązują bliską relację

Секс после измены, как супругам вернуть близкие отношения

Prawie każda rodzina musi stawić czoło bólu zdrady. Przechodząc wzdłuż dużo radości i smutki, za zdradę męża oszukiwał żonę – jak piorun. Ale, jak to często bywa, nawet najbardziej kategoryczne i Principled kobiety przyjść na spotkanie i nadal żyć ze zdrajcą.

Z powodu dzieci, wspólnego życia, problemów, uczuć – motywy do zachowania rodziny są zawsze wystarczające. Zgodnie z ogólną zasadą, ustalenie sposobu życia, a nawet wrócić stary styl komunikacji jest o wiele łatwiejsze niż iść z mężem w łóżku zdrajcy. Jak małżonkowie nawiązują seks w relacji po wyzwolonej zdradzie?

żona złapała męża ze swoją kochanką

Seks po zdradzie: czy będzie można przywrócić intymność z mężem

Psychologowie twierdzą, że najtrudniejsza będzie sentymentalna żona. Aby nawiązać w przeszłości relacje z niewiernym mężem, będzie musiała być zastrzeżona dla zaciętej cierpliwości i mądrości. Spadająca część „doświadczenia” trudności związanych z zdradą musi mieć poważny powód, dla którego kobieta w każdym razie postanowiła utrzymać małżeństwo.
 
Seks – to najbardziej intymna i intymna strona związków małżeńskich. Częstą intymnością seksualną małżonków jest najwyższy wskaźnik harmonii, wzajemnego zrozumienia i zaufania do pary. Po niewierności męża, zwłaszcza na początku, z których zaufanie i mowy ani nie można przejść, więc powrót seksu w relacji nie pozwala brak pożądania seksualnego dla męża.

Życie intymne nie toleruje osób trzecich, ale obraz pani, która wybucha w rodzinnym stylu, jakby żyła wiecznie w głowie żony poświęconej. Często, aby po raz kolejny zacząć uprawiać seks z mężem, który natknął się raz, może to potrwać rok. Powodem tego jest zniekształcone postrzeganie faktu zdrady żony jego samego. Po zrozumieniu siebie, szanse na powrót dawnej harmonii seksualnej wzrosną.

Dlaczego kobiety nie potrafią uprawiać seksu z mężem po jego zdradzie

Prawdziwym źródłem chłodu u kobiet w stosunku do męża zdrajcy może być brak pewności siebie. Oszuści małżonkowie, co do zasady, nie wątpią, że przyczyną niewierności ukochanego była rozczarowanie ich wyglądem. Po odzyskaniu o 10 kg, przestając śledzić nowości w modzie, zapominając o celach kosmetycznych, żonaty panie akceptują wszystko tak, jak jest.

Zamiast przejąć kontrolę nad sobą i oddać miejsce faworyzowanego, znów zacząć się z nim uprawiać seksualnie, pogodzą się z rolą „niekochanej i brzydkiej” żony, uprzednio oddając fałszywe pieszczoty. Często takie założenia są zwodnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Najważniejsze jest, aby nauczyć się kochać siebie.

wstręt do męża

Wstręt i obawa przed zakażeniem jest dość dobrym powodem, jeśli rozważymy go z boku psychologii. U mężczyzn po zdradzie żony, ta okoliczność nie pozwala na przywrócenie seksu do związku, ale znacznie częściej – pozostać razem. Sam fakt, że obejmował innego przedstawiciela silniejszego seksu, dla oddanego małżonkowi staje się przeszkodą nie do pokonania.

U kobiet wszystko jest takie samo. Niektóre kobiety zawsze tracą pragnienie, aby iść do łóżka ze swoimi wiernymi, ciągle myśląc, że całuje i penetruje inną młodą damę. Oszuści małżonkowie, którzy nie mogą uprawiać seksu z zdrajcą, często nawet wyrzucają wszystkie pościel, na których spała mąż. Obok niechęci do stosunku płciowego jest strach przed podżeganiem do jakiejś choroby wenerycznej. W tym przypadku żony mogą żądać od zdrajców zaświadczenia lekarskiego, wskazującego na brak patologii.

Jakie muszą być starania o współmałżonka

W rzeczywistości seks po zdradzie może być zwrócony nie tylko. Ma wiele szans na lepsze i jaśniejsze, ale w tym celu konieczne jest maksymalne wysiłki dla obu partnerów.

Przede wszystkim kobieta musi podjąć następujące działania w tym celu:

  1. Przeanalizuj co popchnęło męża do zdrady, niż jej mąż nie pasował mu do łóżka. Często, wraz z upływem kilku lat małżeństwa, uczucia i pasja obojga są zmęczone, żona stale pod opieką dzieci i prac domowych. Partner seksualności zastępuje wizerunek nieznośnej gospodyni domowej, z tego i seksu staje się obowiązkiem małżeńskim, obowiązkiem.
  2. Niezdolność do słuchania kameralnych potrzeb ludzi. Seks wraca do związku po zdradzie męża, a nawet się zmienia, jeśli kobieta zaczyna badać półprzezroczyste wskazówki małżonka o chęć dywersyfikacji wspólnego życia seksualnego. Być może wcześniej sugerował gry w roli, seks analny, itd., Ale mężatka z konserwatywnymi poglądami na intymność zignorowałaaby prośby męża.

Co powinien zrobić mąż po zdradzie, aby zwrócić płeć w związku

I, oczywiście, najważniejszą rzeczą jest starania ze strony bezpośredniego sprawcy incydentu. Jego rola tutaj pozostaje najważniejsza. Psycholodzy zalecają swoim mężom zaprojektowanie obecnych relacji z żoną podczas okresu dojrzewania bukietowo-kandyzowanego. W większości przypadków eliminuje się romans w stosunkach między parami, a kobiety zawsze go brakuje. Zadaniem człowieka jest doprowadzenie prawie straconego kontaktu z żoną na nowy poziom.

romantyczna data z mężem

Nie ma tajemnic, każdy małżonek wie, co mówi się:

  1. Romantyczne daty (pod księżycem, tramwajem rzeki, w parku, w domu itp.). Nie rozpaczaj, jeśli pierwsze próby się nie uda. Walka o siebie, decydując się na seks po zdradzie z powodu prezentu bukietem kwiatów i pysznej kolacji w restauracji, kobieta nie jest w stanie. Tylko systematyczne i asertywne przyniesie rezultaty.
  2. Zapoznać się znowu. Ustanowienie nowego poufnego kontaktu poprzez komunikację, wspólna rozrywka jest głównym celem męża, po osiągnięciu tego prawdopodobieństwa powrotu do intymnego składnika wzrośnie.
  3. Ciągłe uczucie, tkliwość, troskliwość i cierpliwość. Podstawowe oznaki uwagi, płynnie płynące w pocałunki, głaszcząc i obejmując – zobowiązanie do popełnienia poważniejszego kroku.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 320, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: