Seks w nocy promowej: szczerze mówiąc o uczniu w szkole średniej

Секс на выпускном вечере: откровенный рассказ старшеклассницы

Nie tak dawno temu skończyłam szkołę. Nasza klasa, podobnie jak inne, miała elegancki bal. Po przeczytaniu mojej płci prawdziwą historię, że zdarzyło mi się, że w nocy, myślę, że każdy może zobaczyć, że wyrażenie „ukończył liceum – wszedł w dorosłe życie” należy rozumieć dosłownie. Wydaje mi się, że każda ukończeniu kończy się równomiernie. Och, gdyby tylko wiedziałem, jak pożegnamy się ze szkołą, byłoby jak …

Po uroczystej części cała klasa poszła do restauracji. Kilka osób bierze taksówkę. Ze mną na tylnej kanapie był Dima Skvortsov, on lubił mnie w trzeciej klasie. Wydawało mi się, że zachowuje się dziwnie, że: a ręka na moim umieścić kolana The priobnimet talii, a następnie patrzy na dekolcie. W innej sytuacji długi czas uderzył, ale nie chciałem zepsuć wakacji. Nastrój był świetny, w oczekiwaniu na bankiet i chłodny wieczór. Powiedz, że seks w chwili ukończenia szkoły nie został uwzględniony w moich planach. Powiem wam w tajemnicy, że nie jestem dziewczyną, spotyka się z facetem na sześć miesięcy do 5 lat, ona zerwała z nim, ale ich koledzy dobrze, nie postrzegają jako potencjalnych partnerów seksualnych. Teraz, gdy tylko Dimka wzbudzi się …

Wesoła impreza ukończenia szkoły

Nudna impreza ukończenia szkoły lub prawdziwe spotkanie, ale co byś wybrała

Pomimo obecności rodziców, którzy próbowali nas kontrolować, absolutnie wszystko pijało, a nawet rodziców. Ogólnie rzecz biorąc była to zabawa: konkursy, tańce. Wszystkie medljaki do mnie przykleiły Vanka – całkiem dobrego faceta, ale grubo mi się nie podoba, a to potężnie poty. Przez mokrą koszulę, zapach oparów – wydawało mi się, że nawet dla mnie zbyt wielkie. Dlatego zbliżające się dźwięki następnego taniego tańca stały się sygnałem. „Ukryj!” – zasugerował mi mój lekko pancerny mózg, a ja niedbale wychodziłem na ulicę. Były tam dziewczęta i trójka z naszej klasy, wśród nich Dima. Faceci wyjeżdżali stąd – jeden z nich najwyraźniej z góry zadbał o wynajem domku. Przez długi czas bez wahania zgodziłem się i poszedłem z nimi – co ja tutaj spotkać się z Vanką ?! A czego ode mnie chciał, nie było trudno zgadnąć. Ale seks z tym grubym mężczyzną na uczelni mógłby tylko marzyć o koszmarze.

Tutaj zaczęły się prawdziwe święto. Przybyliśmy albo na daczę, albo na wiejski dom, ale domek był naprawdę elegancki, dwupiętrowy, w basenie na dziedzińcu, alkohol nemereno, dużo smacznych potraw i głośnej muzyki. Faceci przede wszystkim, jak szaleni, w ubraniu, wpadli do wody i zaczęli nas powoływać do swojego miejsca. Ale my z dziewczynami nie byliśmy tak pijani, żeby zepsuć suknie balu! Zdecydowaliśmy się na pobyt w biustonosz i majtki. Kiedy poszedłem się rozebrać, spotkałem Dimy – poszedł na dół. I byłem zaskoczony dziwnym uczuciem: czy upał, czy podekscytowanie, czy podekscytowanie. Zerknął na mnie i wyszedł. W tej chwili zdałem sobie sprawę, że tego chciałem. Tutaj z tego miejsca będę kontynuował swoją sexową historię bardziej szczegółowo.

Po zmianie ubrania wróciła i ostrożnie zeszła do wody. Zauważyłem, że wszyscy jakoś się rozłamują parami. Patrzę i nie wierzę w moje oczy: Lenka i Seryozha przymierza się w jednym kącie basenu, Svetka i Ilyukh na leżaku są wygodnie usytuowani. A potem Dimka popłynął do mnie, zaproponował mi kawę do picia, mówią, że bolała go głowa. Początkowo byłem nawet zdenerwowany. Cóż, czuję się taki sam, chce mnie, ale nie może zdecydować. Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że był pijany: na tle innych, Dima wyglądała jak świeży „ogórek”.

Impreza w basenie. Kontynuacja obietnicy.

Wyskoczyłem z wody, zamarłem i szybko pobiegłem na górę, żeby rzucić coś na siebie. Bez zęba na ząbce szybko zaczęła drżenie rąk, gdy nagle poczuła, że ​​ktoś jest mokra i zimno, chwyci mnie za klatkę piersiową, zaczęła ją zmiażdżyć. Nie musiałem odwrócić się, żeby zobaczyć, kto to jest.

Nie opierałem się, wydawało się, że każda komórka mojego ciała była podekscytowana. Drżałem po całym świecie i zdołałem się zrelaksować tylko wtedy, gdy Dima pocałowała mnie. Próbowałem protestować, ale nie dał mi szansy, słodko szeptał mi do ucha: „Chcę ciebie …”. Szybko, ale bardzo łagodził mnie. Pierwsza myśl, która migała przez moją głowę – skąd się tego nauczył? Byłem nawet pewien, że Dima jeszcze nie uprawiała seksu. Czy został specjalnie przygotowany na przyjęcie do dyplomacji? Z dziewczynami wie, jak sobie radzić, od razu widać: czuły, dzielny. Na jej tle czułem się jak dzikus, który przez dłuższy czas nie wyczuł mężczyzny. Nie mogłem sobie radzić z moim pragnieniem, i wspiął się do jego spodni. Dima miała już erekcję, co pomogło mi zrozumieć wielkość jego godności. Szczerze mówiąc, w tej chwili już myślałem tylko o jednej rzeczy, wkrótce wejdzie do mnie.

Nieoczekiwany finał mojej opowieści o seksie: co się stało

Moje majtki były już tak nasycone smarem, że mogą być skręcone, z nim naprawdę straciłem pracę, nie miałem tego wcześniej. Ale zamiast mnie pieprzyć, Dima zaczęła lekko naciskać na moją głowę, przypominając, że będę przysiadł. Natychmiast zdałem sobie sprawę z tego, co jeździł, ale nigdy nie zrobiłam z nią moich dawnych miniserialów. Natychmiast zdał sobie sprawę, że byłem trochę niewygodny, więc odwrócił się do mnie i poprowadził mnie do progu okna, jakby nie spieszył się. Zacząłem prowadzić mój gorący kogut na mojej mokrej spragnionej cipki i wreszcie wszedłem. Chciałem jęknąć z przyjemnością, stopniowo tempo zaczęło rosnąć, czułem już, jak nadchodzi ciepło. Ze względu na silne emocje, skończyłem szybko, ale ten przystojny najwyraźniej nie zamierza się na tym zatrzymać.

Seks na imprezie

Postanowiliśmy zmienić ułożenie. Och, byłoby lepiej, jeśli nie! Usiadłem na progu, a Dimka otworzyła nogi i wstała. Potem podszedł do mnie, opierając się na kolanach. Ale nie zauważając tego, zaczął mnie wypychać z progu. Osiągnął to sam, albo okno było lekko zamknięte, albo zatrzaski nie działały, ale z jego ciężaru i nacisku wyskoczyłam z okna. Dobrze, że drugie piętro tego domu nie jest bardzo wysoko położone, a ja nie padło na asfalt. Chociaż spadają na kolczaste róże z cierniami, bez ubrania, wierz mi, nieprzyjemne. W ogóle, zetknąłem się z kilkoma siniakami i zadrapaniami na całym ciele.

Z jednej strony – to boli, wszystkie otarcia zdawały się spalić, z drugiej – żołądek bolało śmiechem. Poza tym wszyscy sąsiadowali, bez wyjątku, nie potrafiła się powstrzymać. Już wieczorem będę pamiętał to na zawsze! Pamiętaj, że seks na ukończeniu studiów może być naprawdę niebezpieczny. Przyjeżdżając do domu, jej rodzice powiedzieli, że ze względu na niezamierzone użycie alkoholu, straciła równowagę i upadła. Byli w szoku, choć prawdopodobnie nie uwierzyli, ale naprawdę nie potrzebują poznać prawdy.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 291, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: