Seks w pozycji „jeździec”, dlaczego kobiety lubią być na szczycie

Секс в позе «наездницы», почему женщинам нравится быть сверху

Prawdopodobnie jest znany wszystkim seks w ułożeniu jeźdźca. Ta pozycja jest jednym z trzech największych popularności, położonych gdzieś pomiędzy misyjnym i doggy stylem. Wariacje „Jeźdźców” są niezliczone, a każdy z nich zasługuje na uwagę.

Nie jest możliwe, aby wszystkie dziewczęta wyciągnęły dla siebie bezcenne źródło przyjemności w tej pozie. Jako kobieta, będąc na górze, masz prawo seksu, kontrolować swoją przyjemność i zdominować wrażenia partnera?

Aby zrozumieć, że przedstawiciele obu płci łatwiej w „Jeździecach”, ponieważ ma wiele zalet. Na przykład nie jest to tajemnica dla każdego, kto potrzebuje kobiecej formy do pełnej erekcji. Zorganizuj prawdziwy erotyczny pokaz, że pani może właśnie w tej pozycji. Dzięki chłopakowi wszystko będzie dostępne: twarz, klatka piersiowa, narządy płciowe, pośladki. Zwłaszcza mężczyźni lubią oglądać, jak ich godność jest partnerem.

ułożenia rider kobieta na górze

Co dziewczyna powinna wiedzieć, aby wykonać „Rider” pozować w seksie

Ponadto człowiek w „Jeździec” zawsze jest otwarty i wolny od rąk, co nie stwarza przeszkód dla niego do wykonywania innych czynności stymulujących. On też może pieścić piersi i masaż łechtaczki, a pośladki się zgnieć.

Z kolei przedstawiciele sprawiedliwego seksu uwielbiają tę pozycję za:

  • Zdolność do zarządzania własną przyjemnością.
  • Poczucie dominacji nad partnerem.

Nikt poza kobietą nie może wiedzieć, jaki jest kąt penetracji penisa, którego ona potrzebuje, jaki stopień tarcia odpowiada jej osobiście. W końcu tylko dama jest w stanie kontrolować podejście męskiej ejakulacji. Niektóre kobiety mają tylko pojęcie o tym, nie wspominając, jak dobrze jest w samym procesie.

Ucz się ułożenia jeźdźca w seksie, może każda młoda damo, która woli podjąć inicjatywę w swoje ręce.

Ponieważ musisz zadowolić się nie tylko siebie, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów:

  1. Anatomiczne cechy narządu płci męskiej. Niewątpliwie wszystkie dziewczyny wiedzą, że głowa jest najbardziej wrażliwym obszarem penisa. Ale to jest zupełnie erogenne na różne sposoby. Na przykład uzdę i największą wypukłość głowy stanowią najbardziej zmysłowe obszary głowy.
  2. Nerwy narażenia na ten lub ten region penisa pod pewnymi ruchami, stoki ciała. Jest oczywiste, że kąt penetracji penisa do pochwy określa wstępnie punkty kontaktu narządów płciowych. Jeśli, powiedzmy, dziewczyna siedzi twarzą w twarz mężczyzny, a następnie podczas seksu w pozycji pozorów, stok wznosi się, a im silniejsza, tym bardziej stymuluje się tylną ścianę pochwy.

Jak poruszać się prawidłowo w pozycji pozorów, pionowych tarciu

Kobieta powinna wiedzieć o tych szczegółach. To pozwoli jej na niezależność wybierać tarcia, wymyślić nowe ruchy, i dać sobie przyjemność, a partner zadowoleni.

warianty rajdującego jeźdźca

Oprócz wszystkich powyższych, dziewczyny, które chcą być „top”, musisz wiedzieć i jak prawidłowo przenieść się na pozycję jeźdźca. W seksie takie subtelności są ważne, biorąc pod uwagę różnorodność odmian w podstawowej pozycji.

Ruchy pionowe są najprostsze, musisz przenieść miednicę w górę iw dół. Dlatego penis jest stymulowany wzdłuż całej długości. Wynika to z jego pełnego wprowadzenia, a następnie maksymalnego wycofania penisa z pochwy. Wskazane jest użycie tej pozycji w tych przypadkach, gdy partner pewnie opiera się na nogach – zapewnia to kontrolę nad głową penisa.

Naprężenia, realizowane na zasadzie pionowej, powodują również strefy maksymalnej stymulacji głowy. Nawet niewielkie skłonności ciała do przodu lub do tyłu, kobieta przesuwa środek tarcia. Aby podczas seksu w ułożeniu jeźdźca, aby doprowadzić człowieka do orgazmu, musisz pochylić się do niego. Jeśli celem jest warta dokładnie odwrotnie – maksymalne opóźnienie początek wytrysku, to lepiej, aby przechylić się do tyłu i liczyć na wygody bezpośrednich ręce za plecami.

Czy można uprawiać seks analny na pozycji „jeździec”

Seks analny w ułożeniu dziewczyny jeździec często postrzega się jako coś niemożliwego i nierealne. Rzeczywiście, aby praktykować ten niekonwencjonalny rodzaj intymności, musisz zdobyć doświadczenie w bezpieczniejszych miejscach („łyżki”, „mężczyźni za”). I tylko wtedy, gdy wprowadzenie członka do odbytu przestanie przynosić zwykle wyraŜony dyskomfort, możesz spróbować „jeździć”. Ale angażowanie się w seks analny w tej pozycji jest pożądane tylko wtedy, gdy poruszamy się w górę iw dół. Aby zminimalizować prawdopodobieństwo urazu do odbytu, podczas podnoszenia miednicy nie jest konieczne całkowite usunięcie penisa, tzn. musi być stale w środku.

Ruch z „jeździec” może być poziomy. Tutaj zasada stymulacji narządu płciowego różni się istotnie od poprzedniego: ponieważ penis zawsze znajduje się w pochwie, kobieta po prostu musi wykonać przesuwane tarcia, przemieszczając miednicę i pośladki, ale nie całe ciało. Czuła głowa ściera się ścianami pochwy za każdym razem na różne sposoby. Alternatywna stymulacja wewnętrznych regionów pochwy dostarcza dziewczynie nieziemskiej przyjemności, którą można wzmocnić pochylając się lekko do przodu i pobudzając łechtaczkę.

jak uprawiać seks w ułożeniu jeźdźca

Prawidłowe ruchy z ułożeniem „Jeźdźca” można uznać za okrągły. Podniecają mężczyzn podczas seksu, bo z zewnątrz wygląda naprawdę skutecznie. Okolicznościowe tarcia, które kobieta musi zrobić z miednicą, pozwalają facetowi ze wszystkich stron poczuć ciepło ściany pochwy. Zastosuj faliste ruchy, których istotą jest wprowadzenie prącia do pochwy pod pewnym kątem, w wyprowadzeniu – pod drugą. Tak więc, kilka wrażliwych punktów na głowie stymuluje się naraz.

Każda kobieta może się nauczyć, jak uprawiać seks w pozycji kierowcy. Najważniejszą rzeczą jest rzucanie kompleksów na bok i wyzwolenie się. Ruchy mogą być zmieniane i połączone – jednym słowem, aby zrobić wszystko tak, jak oboje partnerzy najbardziej lubią.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 340, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: