Seks z zabawkami dla dorosłych: opowieść o osobistych doświadczeniach i wrażeniach

Секс с игрушками для взрослых: рассказ о личном опыте и впечатлениях

Witam wszystkich, przyjaciół! Chcesz przeczytać historię o tym, jak postanowiłem zabawić się z moją dziewczyną?

Dostałem jakąś zabawkę seksualną, tylko ją zaskakiwać, mówiąc tak, intymno-rozrywkową prezentką, która ma sprawować dwumiesięczną rocznicę naszego związku. Ale ta historia przekształciła się w coś więcej niż żart.

Na początek nazywają moją kochanką Dasha, ma 23. Jest fajną dziewczyną, wesoła i towarzyska. Faza waniliowej miłości i bukietu bukowego romans nas z jakiegoś powodu minęło. Nie czekaj na historię romantycznej znajomości, wszystko się w jakiś sposób kręci sam, a winy za to, najprawdopodobniej, stinging hormony. Początek związku to seks w pierwszej randce, co pozwoliło oboje przekonać się o zgodności łóżek. Ach, tak: również w zrozumieniu poczucia humoru ze sobą nawzajem. Uwierz mi, to jest najważniejsza rzecz dla wygodnej rozrywki dwóch młodych ludzi.

Nieoczekiwanie przyszło mi do głowy niespodzianka zaskoczenia jej z „prezentem” ze sklepu z sexami, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zabawki dla dorosłych później tak radykalnie zmienią nasze intymne życie. Podniosłem dla niej najładniejsze analogi narządu płci męskiej w oknie. Nawet wydawał mi się bardziej atrakcyjny niż mój prawdziwy.

I tak Dasha rozpakowuje paczkę, patrzę na nią i czekam na wybuchową reakcję. Ku mojemu zdziwieniu, na jej twarzy nie drgało pojedyncze mięśnie. Po trzech sekundach przerwała spojrzenie i spytała, czy jest to odrobina rozstania, czy może miałem problemy z mocą.

Dostał wibrator jako prezent od faceta

– Nie – powiedziałem – nie przypuszczałeś. Chciałem zdziwić się, a ponieważ podobało Ci się to, proponuję użycie go w zamierzonym celu. Na przykład, gdy nie jestem w pobliżu, i nie masz siły wytrzymać. I ile jest tam sytuacji? Nagle skończę wcześniej, więc musisz dogonić. Zastanów się, że to mój zastępca.
 
Roześmiali się razem, ale, najwyraźniej, moje argumenty przekonały ją. Pomimo rzucanego niedbale zdania, że ​​do takich eksperymentów nie jest jeszcze gotowy, mój „zastępca” nadal poszedł do torebki Dasha. W przyszłym tygodniu praktycznie nie widzieliśmy. Obaj byli załadowani: miała sesję, odbyłem podróż służbową, dlatego rozmawiałem tylko przez telefon, a tylko w kwestiach o istotnym znaczeniu. Wreszcie była okazja spotkać, a Dasha przyjechała do mnie z noclegem. Położyliśmy się na kanapie oglądającej telewizję.

Kiedy przyszło do seksu, przypomniałem sobie niedawny prezent przypadkowo. Cóż, czy musiałem naprawdę zapytać, nawet jeśli się żartował, czy właściwie ją spróbowała? „Dash, jak posługiwałeś się moim” zastępcą „? Nie przypuszczałem, że byłem przez długi czas, nie przegap? „- a potem Dasha nie mogła ukryć poczucia wstydu: wydawało się, że wpadła do środka. Wyglądała jak dziecko, które zostało właśnie złapane przez uczniów. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że nawet użyje tej rzeczy, a nawet natychmiast po jej daniu. Ale teraz z ciekawością rozbłysłem: chciałem zobaczyć, jak Dasha używa tego sztucznego fallusa zgodnie z planem. Z jednej myśli, jak pokazał to zdjęcie, wszystkie pełzanie biegały po całym ciele.

Rozrywka z zabawkami dla dzieci, uczucia podczas seksu

Przez długi czas nie musiałem jej przekonywać: gumowy „zastępca” mojego członka był w torebce. Wyjęła to i położyła się przede mną, na fotelu, zdjęła majtki i rozłożyła nogi na boki. Z tego, co widziałem, mój „przyjaciel” podniósł się nagle, jak na uwagę. Ale nie spieszyłem się, to było interesujące, jak daleko Dasha poszedłby w swoich eksperymentach. Byłem zszokowany, gdy dildo wsunęła się w jej pochwę bez większego problemu w większość jego gumowych jaj. Tak umiejętnie zarządzane z rzeczą z sex shop może być przynajmniej po treningu, a najwyraźniej nie jeden. Dokładnie cztery minuty, a Dasha łukowato wysklepiona, potrząsając konwulsyjnie całym jej ciałem. W moich oczach moja dziewczyna pieprzyła się i dostała potężny orgazm.

Satysfakcja z zabawkami erotycznymi

Moje podniecenie było również silne, więc nie marnowałem czasu, a kiedy leżała tak cicho, ostrożnie obróciła ją na brzuch i usiadła za nią. Zaczął drgać mu plecami, całując jego pośladki, a potem moje wzrok znów padł na gumę „zama”. Wziąłem to do mojej ręki i zacząłem jechać wzdłuż warg sromowych, jakby naciskając ich na bok i delikatnie stymulując wejście do pochwy. Wyczerpana z poprzedniego orgazmu Dasha szybko wydała ton i już już oddychała, jęcząc cicho, przygotowując się do następnego etapu. Ostrożnie wstąpiłem do niej. Dasha cieszyła się tą gumą i lubiłem oglądać, jak to „agregat” wchodzi i wychodzi z niego, kontrolując głębię i szybkość ruchów.

Po raz drugi nie mogła się zakończyć przez długi czas i zaproponowałem wzmocnienie wrażeń. „Pozwól mi wejść do ciebie z przodu, a mój” zastępca „- z tyłu. Podoba ci się, zobaczysz! „. Pomimo faktu, że już próbowaliśmy seksu analnego z Dashą, nigdy nie dostaliśmy podwójnej penetracji zabawką z zabawką. Sztuczny fallus był niemal identyczny pod względem wielkości z moim penisem, co znaczy, że nie powinno się zranić, więc
Zgodził się Dasha. Kiedy szukałem przynajmniej smaru, moja dziewczyna zaczęła się zrelaksować, gładząc gumową kroplę i odbyt. Szybko go przygotowałem, po czym najpierw wcisnął pierścień, potem dwa palce, nasmarował osadę i głowę gumowego fallusa żelem.

Dasha była tak zrelaksowana, jak to tylko możliwe, dzięki wcześniejszemu orgazmowi z tej rzeczy, która bez bólu weszła z tyłu. Kilka razy powoli przesuwał ją tam iz powrotem, bez wyjmowania go, a wreszcie usiadł w ciepłej pochwy. Rozłam między nim a odbytem prawie nie był odczuwany, sam poruszyłem „zastępcę” i poczułam te tarcia. Ale Dasha poddała się szybko, nie mogła wytrzymać tej słodkiej tortury. Zniosę takie „męki”, a ja nie: spałam z orgazmem głowy, fala rozlanego ciepła na całym ciele zastąpiła wewnętrzne napięcie i doprowadziło do poczucia znanego wypoczynku, szczęścia i szczęścia.

Potężny orgazm z podwójnej penetracji

Kiedyś myślałem o wszelkiego rodzaju zabawkach seksualnych jako bezużytecznych bzdurach, ale moja historia służyła jako dowód odwrotności. Z ich pomocą łatwo rozgrzewać się. Ja w zasadzie nie potrzebuję takich manipulacji, ale Dasha lubiła to. Teraz często się poruszamy, ponieważ nasza kameralna kolekcja znacząco się rozwinęła. Co więcej, Dasha stara się wypróbować na sobie jakieś zabawki, nawet napisać, że to wstyd. Jestem jeszcze krzemień, ale jej pieszczoty i łaskotliwe palce mogą być silniejsze …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: