Seksualne części kobiecego ciała: co mężczyźni zwracają uwagę

Сексуальные части женского тела: на что мужчины обращают внимание

Witam, drodzy czytelnicy! Czy uważasz, że są natury dziewczyny, która nie obchodzi ich seksem, jak wyglądają w oczach mężczyzn? I nie dyskutujcie: te panie nie zdarzają się! Co więcej, każda młoda dama jest przekonana, że ​​jej niepowtarzalne piękno i wrodzona zdolność prowadzenia szalonych ludzi. I oto nie ma znaczenia, czy tak naprawdę, bo dla niej najważniejszą sprawą jest wiedzieć, co człowiek zwraca na siebie uwagę i co dokładnie lubi w kobiecie. Dziewczyny, które mają co najmniej jedną z tych „atutowych kart”, nie są pozbawione uwagi chłopaków. Wygląd seksualny jest bezkonkurencyjną bronią żeńską, ale czy zawsze jest prawdą, że kobiety prawidłowo nadają się do priorytetów? Zastanówmy się więc, które części kobiecego ciała są najbardziej seksualne i co mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu.

Jak mężczyźni mają wrażenie wyglądu kobiety

Głównym czynnikiem, który odgrywa ważną rolę w postrzeganiu silniejszego seksu, jest rodzaj programu genetycznego. Będziesz zaskoczony, ale człowiek ma dziesięć sekund, aby dowiedzieć się, czy ta dziewczyna jest dla niego ciekawa jako obiekt seksualny. Tylko 10 sekund! Przez kilka chwil faceci mogą znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie, ponieważ gdy spotykają się w pierwszej kolejności, biorą pod uwagę te same parametry fizjologiczne. Czy mężczyźni zwracają uwagę na wizerunek mody, fryzurę i buty, których wybór dla dziewcząt jest całością ceremonii? Na pewno, ale prawdopodobnie nie w takim stopniu, że wiele młodych kobiet uważa.

Jak mężczyźni mają wrażenie wyglądu kobiety

Psychologowie mówią: faceci szybko podejmują decyzję „lubię – nie lubię”. Jeśli dziewczyna jest zainteresowana, będzie chciał nadal komunikować się z nią.

Dziesięć sekund jest wynikiem instynktowności przyciągania płci przeciwnej, położonej na podświadomości, a zatem proces postrzegania jest niekontrolowany. Dopiero, gdy podświadomie działają bodźce, człowiek, który zwrócił uwagę na te lub inne rzeczy, przechodzi do tak zwanych motywów ludzkich. Obejmują one:

  • status społeczny dziewczyny (która pracuje, prestiżowa pozycja, gdzie studiuje lub studiuje, czy jest hobby, itd.);
  • zgodność (potencjalni partnerzy oceniają zarówno ogólny portret psychologiczny, jak i odrębne elementy: uczucie emocjonalności, spokój, sposób komunikacji, itp.);
  • zgodność z przedstawieniami estetycznymi („Czy to mój typ?”) oraz kryteria atrakcyjności.

Ale nawet to wszystko jest drugorzędne. Aby wrażenie, że człowiek dostaje pierwszy rzut oka, wzrost i wagę, odzież i makijaż, perfumy zapachowe i barwa głosu, nie mają nic wspólnego. Pierwsza rzecz, którą mężczyźni zwracają uwagę, to oczywiście poszczególne części kobiecego ciała. Które z nich są najbardziej seksualne w oczach mężczyzn, dowiadujemy się obecnie.

Biodra, pośladki i piersi to trzy najseksowniejsze części kobiecego ciała

W badaniach socjologicznych i psychologicznych prowadzą biodra. Piękne zakrzywiona linia biegnąca od talii do bioder – sygnał dla męskiej podświadomości, że kobieta jest zdrowa i gotowa ponieść potomstwo. Jest mało prawdopodobne, że facet myśli o narodzinach dzieci w pierwszych sekundach komunikacji z nieznajomym seksualnej, ale że mógł docenić jej seksapilu, jest mało prawdopodobne, aby mieć wątpliwości.

Druga część kobiecego ciała, najseksowniejszego, faceci nazywają osioł. To nie przypadek, mężczyźni, którzy spotykają się z kobietami często odwracają się i eskortują kobiety z rzutu z tyłu.

Więc dziewczyny: jeśli twoje pośladki są sprężyste i wypompowywane, upewnij się, że możesz zwrócić uwagę mężczyzn na siebie.

Co do zasady, matematyką „brazylijskiej dupie” jest każda dziewczyna, więc trochę wysiłku i pompując pośladki za pomocą prostych ćwiczeń domowych, możesz sprawić, że ta część ciała staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Biodra, pośladki i piersi to trzy najseksowniejsze części kobiecego ciała

I teraz złamanie wzorzystych reprezentacji: piersi żeński, według oceny, silniejszy seks, tylko dostał się do trzeciej linii w rankingu seksualnych części ciała. Młodzi ludzie oceniają potencjalnych partnerów z dołu, a zatem patrzą na obszar decollete tylko po biodrach i pośladkach. Ponadto ogromne piersi nie lubią siedmiu facetów na dziesięć. W męskich reprezentacjach idealny rozmiar to „dvoechka” i „trzy”. Wielkość większości facetów ma drugorzędne znaczenie, w przypadku gdy jest korzystna szczelność i świeżość strefy dekoltu. Siewna wysięgnik, rozstępy, zmarszczki lub plamki pigmentowe – wady kosmetyczne wymagające pilnej interwencji. To nie chodzi tylko o chirurgię plastyczną, niebezpieczną i kosztowną metodę przemiany, ale o proste proste techniki dokręcania i powiększania piersi.

Na co ludzie zwracają uwagę nie od razu: seksualność cech

После оценивания самых сексуальных частей женского тела мужчины обращают внимание на губы. Во время первой встречи его взгляд обязательно коснется линии рта, чтобы сделать вывод о вероятной сексуальности и чувственности женщины. С инстинктивной точки зрения именно эта часть лица считается наиболее привлекательной при наличии определенного соотношения с другими чертами. Кроме того, пухлые сочные губы считают показателем свежести и молодости, так как с возрастом их упругость теряется, они становятся бледнее, уже и невыразительнее. «В любви, как на войне, все средства хороши» – думают некоторые девушки, и решаются на невинный обман – операцию по увеличению губ. Но здесь женщинам нужно быть крайне осторожными, так как безграмотно увеличенные губы вместо желаемой сексуальности придадут лицу вульгарности и «дешевизны».

Na co ludzie zwracają uwagę nie od razu: seksualność cech

Kompletne zestawienie najseksowniejszych części ciała miał zaszczyt pozornie drobnymi rysami twarzy, takich jak kości policzkowych. Jednak większość z nich odpowiedziało, dlaczego oni nie zwracają uwagi, na przykład, oczy, i nie może się znaleźć wyjaśnienia swej sympatii dla dziewczynek wysokie kości policzkowe. Najwyraźniej jest to część osoby wpływa na postrzeganie struktury wszystkich odmianach.

Patrząc na dziewczynę, mężczyzna zwróci uwagę na jej włosy. Luksusowe gruby szef włosy, lśniące i opalizujące w słońcu – ważnym kryterium kobiecej atrakcyjności, ale on, jak smukłe nogi, piękne oczy i delikatną nadgarstka nie jest niezbędny w pierwszych chwilach. Nawet jeśli dziesięć sekund „round” jest twoje, nie zapominaj, że główna bitwa jest na czele. Człowiek, aby odsetki nie zgasł tak szybko, jak się pojawił, dbać nie tylko o zewnątrz, ale również wewnątrz, seksualności behawioralnej …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 261, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: