Seksualne gry fabularne – różnorodność w łóżku! Przewodnik!

Сексуальные ролевые игры – разнообразие в постели! Руководство!

Dzisiaj temat jest bardzo delikatny. Seksualne gry fabularne – dlaczego oni wymyślili i dlaczego są potrzebne? Nie spojrzymy na to pytanie na powierzchnie, ale róbmy głębię!

Niestety, według statystyk, ponad 85% małżeństw zaczyna mieć problemy seksualne po roku życia. Olej w ogniu nalewa naszą mentalność! Jesteśmy wychowani w taki sposób, że po prostu wstydzimy się mówić o naszych seksualnych pragnieniach. Udowodniono już, że czynnik ten staje się jabłkiem niezgody w stosunkach. Dlatego gorące ogniwa stopniowo zacierają się i wiele osób zaczyna poszukiwania przygód z boku.

Sexualne gry fabularne są uznawane przez światowych psychologów, seksopatologów, jako doskonałe zapobieganie, a nawet lekarstwo na zdradę! Jeśli chcesz odświeżyć swoje uczucia, ponownie zapalić ogień pasji w twoim związku i nie trać partnera duszy, a potem zapraszamy do „światła”.

Opinia specjalistów

seksolog
Aby zrozumieć, jak ważne seksualne gry fabularne zwróciliśmy się do opinii terapeutów seksualnych. Wybierając najważniejsze argumenty, podsumowaliśmy pytania i odpowiedzi, które zostały zawarte w tym artykule.

Co to jest – gry dla osób pełnoletnich?
Próbujesz nowej roli, która obejmuje nie tylko wizualne zmiany, ale także linię zachowania. Wszyscy wiemy, że mężczyźni są biologicznie biologicznie poligamiczni. Dlatego też, jeśli kobieta może kreatywnie podejść do gier, a także prowadzić, a nawet radykałów histeroidowych, człowiek zaspokoi swe wielorodzone ego.

Jeśli jednak kobieta nie czuje wewnętrznej gry, a od strony mężczyzny nie będzie „oklasków” i zainteresowań, wówczas wszelkie seksualne gry fabularne mogą stać się niechlujnym fałszywymi.

Co robimy z seksem?
Nowe emocje! Ponadto ludzie, próbując maski innej osoby, czują się chronieni i mogą w ramach roli zrealizować swoje fantazje seksualne. Warto jednak pamiętać, że dwie osoby muszą grać! W przeciwnym razie masz głupie sytuacje jak anegdotkę, gdy mąż wraca do domu z pracy głodnej i zimnej. Zwraca się do żony, która spotyka go w lateksowym garniturze z maską: „Cześć, Batman! Mają coś do jedzenia?»

Kto jest odpowiedni do gier płciowych?
Większość ekspertów uważa, że seksualne gry fabularne powinny wchodzić w życie każdej małżeństwa. Do kogo pasują? Wszystkim tym, którzy wcześniej rozmawiali o nich wcześniej, nawet jeśli żartowali. Najważniejsze jest właściwe dostosowanie partnera. W niektórych przypadkach po prostu wyślij wiadomość, że w domu twoja druga połowa czeka na seksualną niespodziankę. Przedyskutuj wszystko z góry, bo nie każdy może entuzjastycznie zaakceptować taki pomysł.

Porada specjalisty:
Wieczorem przy stoliku rozmawiaj z twoją duszą, łącząc wszystkie niuanse. Wstępnie sprawdź preferencje obu. Rozważ wszystkie czynniki i dokładnie wybierz te role. Wtedy wszystko pójdzie dobrze z tobą!

Seksualne gry fabularne ze stałym partnerem

para_roleplay

Warto zauważyć, że jeśli twoja para tylko kilka miesięcy, wtedy gry fabularne płci pomogą Ci zaskoczyć partnera. Wszystko dlatego, że nadal nie ma określonej roli zachowania, a nie znasz osoby jako „pięciu palców”. Ponadto w okresie miłości mężczyźni i kobiety entuzjastycznie akceptują niemal każdą inicjatywę seksualną! Co nie można powiedzieć o istniejącej małżeństwie.

W stałym związku gry seksualne odgrywają istotną rolę. Monotonia w życiu znacznie zmniejsza atrakcyjność, co prowadzi do poważnych konsekwencji. Dlatego też pary powinny zorganizować co najmniej raz w miesiącu „procedurę rehabilitacyjną”. Drugi miesiąc miodowy jest tym, czego potrzebujesz! Znowu doświadczaj uczucia miłości i trzepoczących motyli w brzuchu. Oczywiście, najlepiej odstąpić od świata zewnętrznego i pozostawić co najmniej 2 dni w najbliższym domu wakacyjnym. W dziwnym otoczeniu ludzie mogą łatwo przyzwyczaić się do roli i prowadzić seksualne role-playing games na najwyższym poziomie! Pomoże to odnowić relacje i powrócić do „okresu bukietu bukietowego”.

Mini przewodnik do gry w łóżka

role_go

Jeśli zdecydujesz się uosabiać seksualne gry fabularne w życiu, musisz starannie przygotować się. Wszystko powinno się „tak, jakby w oleju”, więc w rezultacie były tylko przyjemne uczucia, a nie poczucie wstydu i niezręczności. Dlatego powinieneś wziąć pod uwagę mały przewodnik działania.

  • Po pierwsze, przygotuj duszę na nadchodzące wakacje.
  • Zapisz wszystkie preferencje i możliwe role.
  • Wybierz najbardziej odpowiedni! To nie musi być wspólna historia, jak „pielęgniarka i pacjent”. Może jesteś uwiedziony przez fantazję i jesteś gotowy do odegrania roli mitycznego stworzenia. Na przykład dziewczyna może stać się ofiarą, a człowiek może odgrywać rolę poważnego hrabiego Dracula!
  • Powiedz swojemu partnerowi, co oczekujesz od swojego „bohatera”. Jakie działania, iw jakim kierunku powinien się poruszać, aby dać Ci pełną przyjemność. Nie bądź nieśmiały w twoich pragnieniach, inaczej nie osiągniesz wzajemnego zrozumienia!
  • Seksualne gry fabularne wymagają poważnej uwagi w szafie. Dlatego staraj się zmaksymalizować swój wygląd i wybrać ubrania.
  • Gra aktora to wsparcie, które musi być bardzo silne. Z zachowania obu partnerów wynika, że „jakość” nabytych wrażeń będzie zależała.
  • Kolejną rzeczą, której nie można wyeliminować, są akcesoria. Musisz także pomyśleć o rachunku gadżety seksualne. Dlaczego nie robić szczypta „piquancy” i nowych wrażeń.
  • Wybierz odpowiedni czas na zaplanowane wydarzenie. Nie zapominaj, że gra będzie wymagać nie tylko wysiłku, ale także przyzwoitą ilość czasu. Dlatego warto mądrze liczyć wszystko.

Teraz seksualne gry fabularne nie przestraszy cię, ponieważ wiesz, że będą korzystne tylko dla Twojego związku. Również pod ręką masz doskonały przewodnik! Nie siadaj, lepiej spróbować wzbudzić wściekłą pasję i zrobić jasne kolory w swoim życiu seksualnym.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 110, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: