Seksualne pobudzenie u kobiet – jak nie mogą spać bez seksu

Половое возбуждение у женщин – как им без секса не спится

Kiedyś w „starożytnych” czasach radzieckich, kiedy „ZSRR” nadal nie miał seksu, a być może pojawiły się zarodki i klonowanie, motywy pobudzenia żeńskiego były podobne do perwersji. Uznano, że przed seksem kobiety muszą mieć ból głowy, powinno być zmęczone, a „chłopom, draniu, tylko to jest konieczne”. Naprawdę w kraju z ciężkimi krokami była ogólna nerwowość?

Oczywiście tak nie jest. Nic dziwnego, że natura przyniosła kobiecie wszelkiego rodzaju erogeniczne punkty, strefy wrażliwe i ekscytujące obszary na ciele. Każda pani chce przeżyć zmysłowe chwile orgazmu.

Po prostu, była impotencja seksualna wcześniej, a co teraz normą dla dwóch w łóżku uważa się za perwersję. I być może, jeśli mężczyzna w czasie seksu nie dał kobiecie najwyższej przyjemności, pomagała sobie osiągnąć orgazm. Nie ma nic do zrobienia – nie możesz deptać z naturą.

Pobudzenie seksualne u kobiet

Rewolucja seksualna przyniosła upadek ZSRR, kiedy magazyn opublikował informacje o AIDS. Piquant opowieści, artykuły z „pieprzem”, przydatne informacje na temat seksu, szczere zdjęcia! Och, to było coś! Nawet czytanie czasopism, kobiety były bardzo podekscytowane.

Potem przyszło wyzwolenie w łóżku, dzielne eksperymenty i dziękuję Bogu, że w tej chwili nikt „nie ma głowy”, ale jest to konieczne dla każdego.

Jakie są oznaki pobudzenia u kobiet

Jeśli kobieta widzi przedmiot swojego pożądania, a ona niechcnie chce mieć z nim seks, to może to być określone przez takie znaki, jak:

 • jej mowę staje się krótszy, jej głos jest niższy, oddech jest przerywany;
 • z powodu napływu rumiennych rumieni;
 • usta wyschły, a ona lizała je końcówką języka, połykając ślinę;
 • zwilżenie ciała;
 • niewielkie drżenie w ciele;
 • obrzęk sutków;
 • ściskanie ud (ze względu na uwalniany środek poślizgowy).

Nawiasem mówiąc, śluz w wzbudzania kobiet – nieodłączną cechą wewnętrzną. Ciało wysyła sygnał genitaliów gotowość do współżycia seksualnego. Płyn pochwy – smaruje tarcie penisa w pochwie, dzięki czemu stosunek wygodne i przyjemne.

Ale co stanowi oddzielenie kobiet, gdy podniecony? Zewnętrznie, smarowanie u zdrowych kobiet, przezroczystą, czasami wygląda blado Mlecznej. Proces chemiczny jest tak – ściany pochwy wylewa intensywnie krwi przez rozszerzanie naczyń krwionośnych, a zatem wilgoć jest uwalniany, powodując wewnętrzną osłonkę, genitalia śluzu. Jest produkowany przez gruczoły zlokalizowane w kobiecej pochwie.

środki pobudzenia kobiety

Środki zaradcze ludowe na pobudzenie kobiety

Ale powiedzmy, że Twój wybrany żyje według wcześniejszych zasad, a ani zewnętrzne oznaki pobudzenia, ani wewnętrznego, w ogóle, nie jest objawia się. Zdrowie może mieć wpływ, a także dla dojrzałych kobiet również menopauzy, dlatego trzeba uciekać się do medycyny ludowej: ziół, kwiatów, bulionów.

Oto kilka prostych przepisów:

 • Aloe. Rozdrobnione liście tej rośliny miesza się 1: 1 z miodem. Weź sobie łyżkę przed pójściem spać.
 • W szklanych pojemnikach kryje się szczyptę muskuła, 10 g imbiru, 10 gramów cynamonu. Dodać 2 łyżki świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i 1 łyżeczkę miodu. Wszystkie te składniki miesza się z 0,5 litrem suchego białego wina, mieszanina pozostaje przez 2 tygodnie w suchym, ciemnym miejscu, ale nie zapomnij okresowo potrząsnąć pojemnikiem. Przed kolacją należy zażywać 20 ml.
 • Nasiona babki i pokrzywy mieszają się w równych proporcjach 1: 1, z dodatkiem pary łyżek miodu. Umieścić mieszaninę w szklanym pojemniku i umieścić go na progu okna przez tydzień i po 10 gramach po kolacji każdego dnia.
 • Orzechy włoskie mieszane z miodem – słynny środek pobudzający, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
 • Czekolada. Nie bez powodu na romantyczne romantyczne wieczory przy stole potrzebne są pudełko czekoladek i butelkę wina. Och, teraz nie martw się o szkodę alkoholu – alkohol w małych dawkach jest nawet użyteczny i relaksujący. Oczywiście nie musisz „wsiadać do wiadra” – to całkowicie psuje całą noc miłości, a więc kieliszek lekkiej zawroty głowy pójdzie nawet na przyszłość.

Badanie ciała kobiety i punkt jej pobudzenia

Twoja pani nadal jest jak nieprzeczytaną książkę: epigraf jest już znany, a co jest w środku – co jest kulminacją i czego się spodziewać od końca, jest niejasne. Potem „czytamy”.

Szukamy słabych punktów i stref erogennych. Całując w usta, ręce badają ciało. I jej ciało będzie mogło wiedzieć. Na przykład jej pierwsza erogenna strefa znajduje się za płatem usznym. Delikatnie masuj obszar palcami. Jeśli kobieta lubi kot kłębią się do tego miejsca, aby poczuć twój dotyk mocniej – to jest jej pierwszy przycisk „start”. Pocałunki w tym miejscu będą nie mniej przyjemne i powodować emocję w całej kobiecej sylwetce.

wszyscy mają swój własny stopień pobudliwości

Odwracamy stronę, czytamy dalej. Dotykamy delikatnego punktu jej skóry: nadgarstków, palców, sutków, brzucha, kolan, stóp. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie miejsca, które nie odsuwają, ale raczej zbliżają się do dotyku i pocałunku – wszystkie mają swój własny stopień pobudliwości.

Cóż, oczywiście, genitalia. Rzadką kobietą da się rozkoszować, jeśli pieszczona jest jej palcami, wargami i językiem. Ale to też jest bardzo trudną techniką, całą nauką.

Znany – nieznany punkt „G”, mężczyźni zawsze zastanawiają się nad tym – gdzie go znaleźć. W zasadzie wiele kobiet również nie wie, gdzie jest to utracone miejsce, ale doświadczenie szczytu przyjemności, jeśli mężczyzna ją znajdzie. Około 5-6 cm, jest przednia ściana pochwy. – Jeśli jest to miejsce, aby stymulować czubek palca, a następnie znaleźć możliwe.

Ale nawet po najwyższym szczycie przyjemności i wybuchowym orgazmie w kobiecie nie należy jej zostawiać. W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy mogą natychmiast zamknięty, śpi, kobieta powinna wynosić co najmniej 5 minut, aby uspokoić lekkie pocałunki i głaskanie, lub „książka nie będzie w pełni poufne”, a kobieta nie jest w pełni usatysfakcjonowany.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 323, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: