Sex tantryczny: jak zdobyć orgazm, technikę i masaż

Тантрический секс: как получить оргазм, техника и массаж

Z pewnością natrafiłeś na takie pojęcie jak seks tantryczny. Ale co to jest naprawdę nie jest znany wszystkim.

Jako jeden z kierunków duchowej i fizycznej satysfakcji seks tantryczny przybył do nas z Indii, pozostając do dziś nie mniej znany pod nazwą Maithuna – jest to w jakiś sposób rytuał między dwoma partnerami seksualnymi.

W przeciwieństwie do standardowych relacji intymnych, ten rodzaj intymności wyróżnia głębokie zrozumienie natury i ludzkiej świadomości, osiągnięcie emocjonalnej ekstazy.

Aby zrozumieć szczegółowo, jaki seks tantryczny jest, trzeba zrozumieć, w jaki sposób jego technika różni się od stylu życia seksualnego, który jest dla większości z nas powszechny. Z reguły przeciętny człowiek osiąga orgazm dosłownie po kilku minutach od przyłączenia się do członka partnera pochwy. Ale eksperci, którzy studiują osobliwości indyjskich systemów miłości i duchowości deklarują: tym razem nie wystarczy prawdziwa przyjemność seksualna.

jeden z postaw dla seksu tantrycznego

W jakich pozycjach można długo angażować się w seks tantryczny

Z kolei seks tantryczny może trwać wiele godzin, także od chwili włożenia penisa do pochwy przed początkiem orgazmu. Przedłużająca się orientacja seksualna prowadzi do jeszcze bardziej gwałtownego orgazmu i przyjemności w najwyższym stopniu.

Sukces seksu tantrycznego w dużej mierze zależy od właściwej techniki. Podstawowe zasady bliskości opierają się na zdolności obu partnerów do odczuwania energii, która płynie od siebie i nie wykracza poza czakry ciała i ją kontroluje.

Często można też usłyszeć opinię, że seks tantryczny jest praktyką samodoskonalenia. Jednocześnie zakończenie procesu orgazmu nie jest wzorem, wzrost świadomości ludzkiej z jednego aktu miłości do drugiego jest uważany za obowiązkowy.

Może to również wyjaśnić potrzebę używania różnych pozach podczas seksu tantrycznego:

  1. Twarzą w twarz. Kobieta siedzi na kolanach partnera, kolana przytulają go za nią i rozbudzają pocałunki. Od szczytu następuje penetracja, po której kobieta powinna odrzucić. Dalsze wszystko jest pod kontrolą człowieka – jest silny trzyma partnera w pośladkach.
  2. Stała twarzą w twarz. To stanowisko wymaga, aby kobieta miała pewną fizyczną wytrzymałość i elastyczność. Partner zabiera dziewczynę na pośladki i podnosi się, aby jej miednica była na poziomie z penisem. Kobieta ściśle otacza talię faceta z jej stopami, a potem oparła się, opuszczając dłonie na podłogę. Prawidłowo wykonana postawa powinna przypominać gimnastyczny „mostek”.
  3. Leżąc na brzuchu. Kobieta leży na brzuchu, mężczyzna jest umieszczony na górze tak, że penis nie pasuje do całej długości pochwy.

masaż tantryczny dla dziewczyny

Jak zrobić relaksujący masaż podczas seksu tantrycznego

W praktyce seksu tantrycznego masaż narządów płciowych ma ogromne znaczenie. Oprócz fizycznej satysfakcji, wpływ na narządy płciowe ma pozytywny wpływ na zdrowie obu partnerów. Na przykład masaż prostaty jest doskonałym sposobem zapobiegania procesom zapalnym w gruczole krokowym. Szczególnie ostre w tym potrzeba mężczyzn powyżej 45 lat.

Nie można znaleźć bardziej odpowiednich warunków niż seksu tantrycznego, aby wykonać masaż prostaty. Musisz to zrobić tak:

  • Mężczyzna i kobieta stoją naprzeciw siebie po ich stronach.
  • Z pomocą środkowego palca wolnej ręki dziewczyna powinna delikatnie wniknąć w odbyt swojego partnera.
  • Nie jest konieczne penetracja w głąb gruczołu krokowego znajduje się 4-5 cm od odbytu.
  • Wykonaj lekkie naciskanie ruchów translacyjnych przez 5-10 minut.

Wśród odmian kierunków seksu tantrycznego jest popularna i masaż dla kobiet, które pomagają poradzić sobie z bólem i dyskomfortem w krytycznych dniach. W tym celu dziewczyna musi położyć się twarzą w dół, kładąc rozkładany koc lub poduszkę pod umywalką. Następnie, zadaniem partnerki jest staranne i delikatne masaż sacrum u dziewczyny. Masaż powinien być sprawny, przez 3-5 minut.

Technika i przygotowania do współżycia seksualnego tantrycznego

Chcąc osiągnąć orgazm w seksie tantrycznym, należy natychmiast zrozumieć, że po raz pierwszy nie może działać. Maithuna oznacza posiadanie stałego partnera seksualnego. Jest to konieczne do dokładnego zbadania nawyków, smaków, preferencji seksualnych w drugiej połowie.

Aby osiągnąć najwyższy punkt błogości, należy zwrócić uwagę na środowisko. Hałas zewnętrzny, rozmowa, telewizja itp. – to wszystko jest rozpraszające, nie pozwalając skupić się na własnych emocjach i uczuciach. Idealny czas na seks tantryczny to dzień, ale z wystarczającym oświetleniem możesz kochać w nocy. Bardzo ważne jest, aby obaj partnerzy nawiązali stosunek seksualny z absolutnie czystymi ciałami. Biorąc kąpiel można dodać kilka kropli oleju aromatycznego – to wyzwoli i zrelaksuje się.

idealna atmosfera do seksu tantrycznego

Aby seks tantryczny dawał oczekiwaną ekstazę, ważne jest, aby zapomnieć o swoich kompleksach i obawach. Jeśli chcesz płakać, płakać lub jęczeć, nie możesz powstrzymywać emocji w sobie, musisz dać im wylot woli. Wysokiej jakości izolacja akustyczna w pomieszczeniu, brak cudzoziemców pomoże pozbyć się strachu i zakłopotania, całkowicie zanurzonego w procesie. Aby osiągnąć seksualną ekstazę, musisz nauczyć się abstrakcji z całego świata wokół siebie.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że podczas tantrycznego napięcia płciowego należy zminimalizować, w przeciwnym razie wytrzymałość fizyczna zmniejszy się i doprowadzi do gromadzenia się w ciele zmęczenia. Ruchy powinny być łatwe i rytmiczne, mieć łaskę i wzajemność. Spory tarcia mężczyzny muszą sprostać reakcji partnera i odwrotnie. Jeśli mięśnie ciała są napięte, orgazm przyjdzie dużo wcześniej. Taki seks tantryczny nie jest nazywany.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: