Sexy uśmiech bez silikonu: mogę zrobić więcej ust

Сексуальная улыбка без силикона: можно ли сделать губы больше

Seduction to prawdziwa walka o uwagę, w której zawsze jest zwycięzca i nie ma przegranego. Zgadzamy się, dziewczyny, zawsze staramy się być w pełni wyposażona, aby wygrać człowieka, który lubisz, aby go urzeźbić z niedbale rzuconym spojrzeniem i uroczym uśmiechem. Dlatego wszystkie młode kobiety marzyły o uwodzicielskich zmysłowych ustach, jeśli nie pochodzą z natury. Ciekawe, że usta kobiety są bardziej wymagające dla mężczyzn niż mężczyzn dla dziewcząt. Na szczęście, przedstawiciele sprawiedliwego seksu, żyjemy w dobie ultramodernistycznej technologii kosmetycznej, a zatem dzisiaj możesz zrobić usta bardziej bez operacji. Nie ma nic niemożliwego, a zatem w domu można zwiększyć gąbkę, nadać im plumpness i wyrazistość. Wszystko to nie jest tak trudne, jak na pierwszy rzut oka.

Wydaje się, jaki jest problem? Wszystkie wady w wyglądzie są rozwiązane przy pomocy chirurgii plastycznej, ale nie każda dziewczyna jest w stanie ryzykować i „leżąc pod nożem”. Co więcej, setki tysięcy kobiet już słyszały o kilku technikach, które pozwalają na powiększenie ust bez jakiejkolwiek ingerencji. Opisane poniżej receptury piękności są sprawdzane w praktyce, dzięki czemu narzędzia te pomogły już osiągnąć wspaniałe rezultaty. Każdy z nich ma swoje osobliwości, plusy i minusy, o których będziemy mówić dalej.

Sexy usta w ustach

Jak zwiększyć usta z urządzeniem, czy mogę to zrobić w domu

Jednym z najprostszych i jednocześnie popularnych sposobów, aby usta bardziej pulchną i seksowną jest użycie „sucker”. Ludzie nazywają to urządzenie, które ma zasada działania próżniowego. Wystarczy oprzeć się o usta i pociągnąć wargi do nich. W wyniku pompowania miękkich tkanek powietrznych wzrośnie co najmniej 1,5 razy. Aby uzyskać wynik, zajmuje to chwilę, a efekt trwa kilka godzin – tak samo jak data. Zalety urządzenia do zwiększania warg w domu są oczywiste:

 • brak przeciwwskazań i ograniczenia dotyczące częstotliwości stosowania;
 • bezpieczeństwo i łatwość obsługi;
 • odmiana gadżetów dla różnych rodzajów warg.

Środki ludowe do pielęgnacji warg przez kilka godzin

Druga opcja, na którą powinna być skierowana dziewczyna przed spotkaniem z młodym mężczyzną, może być nazwana środkami zaradczymi ludźmi. Wśród receptur kosmetologii domowej warto zauważyć te, które zapewniają krótki, ale wciąż zauważalny efekt:

 • Masaż kostki lodu. Metoda nie wymaga żadnych dodatkowych czynności, ponieważ w każdej lodówce znajduje się lód. Istotą zastosowania w następujących przypadkach: zastępowanie efektu kostki lodu przy użyciu gorącej serwetki na ustach. Kontrast temperatur powoduje zwiększony przepływ krwi, a tym samym efekt chubby gąbki.
 • Kompresja pieprzu. Ten ludowy środek potwierdza teorię, że piękno wymaga poświęcenia. W domu, z jego pomocą, możesz zrobić usta za kilka minut. Aby przygotować kompresję, potrzebujesz 1 szklankę ciepłej wody i posiekanego pieprzu – „lekkiego”. Za pomocą wacika, zwilż usta z otrzymanym roztworem i poczekaj na pojawienie się chwilowego efektu. Niedobory, oprócz bezwzględnego uczucia pieczenia, które będą musiały być testowane przez co najmniej pół godziny, nie mają żadnego znaczenia. Jeśli jesteś uczulony na pieprz, nie możesz go używać..
 • Maska gliceryny i miód. W równych proporcjach gliceryna, wazelina, miód, cukier miesza się i dodaje się trochę soku z cytryny. Powstałą masę nanosi się na usta, pozostawia się na 15 minut. Wyjaśnij, że wrażliwość wargi na te składniki może kosztować stosunkowo cienką warstwę komórkową, podczas gdy na twarzy jej grubość jest więcej niż kilka razy.
 • Masaż szczoteczką do zębów. W przeciwieństwie do poprzednich sposobów na zwiększenie warg, dając chwilę, ale nie długotrwały rezultat, technika ta jest przeznaczona na przyszłość. Natychmiast nie zauważysz oszałamiającego obrzęku płciowego, ale jeśli codziennie maskujesz włosami miękkie włosy, metabolizm w miękkich tkankach normalizuje, martwe komórki wydzielają i zwracają przepływ krwi, co pozwala zauważyć pozytywne zmiany w uśmiechu.

Powiększanie ust z lekarstwem ludowym

Ćwiczenia na oliwą i wrażliwe kobiece gąbki

Okazuje się, że na piękne uwodzicielskie wargi, dawno temu wymyślono specjalną gimnastykę. Wykonując proste, niepozorne dla okolicznych ćwiczeń, usta dla pań mogą stać się znacznie bardziej atrakcyjne. Na przykład:

 • Często gwizdek, pamiętaj swoje ulubione piosenki w wolnym czasie. Gwizdanie – doskonałe nagrzewanie mięśni twarzy, które przygotują się do bardziej dokładnego treningu.
 • Pokaż język, ustaw go na maksymalną możliwą długość i przytrzymaj w tej pozycji przez co najmniej 15 sekund.
 • Weź głęboki oddech, ściskając usta i wypychając policzki. Wyobraź sobie, że przed wielkim świątecznym tortem ze świecami, które musisz zgasić, zrób to wszystko kilkakrotnie.
 • Złóż usta za pomocą tubki – nie jest to konieczne dla wspaniałego siebie, ale znowu jako ćwiczenie dla bardziej pulchnych i sexy ust.
 • Rysunek wyobrażalny. Wyobraź sobie, że kompresujesz usta pędzlem, więc musisz je szczelnie zamknąć. Przesuń w powietrzu kilka kręgów, które można sobie wyobrazić, w różnych kierunkach.

Ćwicz, aby zwiększyć wargi

Wizualnie zrobić uśmiech sexy, a usta – coraz bardziej zmysłowy może również przy pomocy kosmetyków. Profesjonalni makijaż dają w tej sytuacji dobrą radę: nacisk należy położyć na objętość szminki. Dzięki połyskującej powierzchni, która równolegle łagodzi małe zmarszczki, zewnętrzne postrzeganie skóry ulegnie zmianie.

Pomimo faktu, że Liposukcja środki ludowe przynosi efekt krótkoterminowy, to „piękno ofiara” uciekają się częściej niż do interwencji chirurgicznej, zastrzyki Botox, kwas hialuronowy itp Metody domowe nie są w stanie wywołać poważnego skutku ubocznego, czego nie można powiedzieć z całą pewnością o profesjonalnych procedurach salonowych.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 200, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: