Szkodliwość seksu analnego dla kobiet, co jest niebezpieczne i czy jest jakieś korzyści

Вред анального секса для женщин, чем он опасен и есть ли польза

Tak więc, drodzy czytelnicy, dzisiaj patrzymy na jednym z palących problemów napotykanych przez wszystkich zwolenników seksu analnego. Porozmawiajmy o jego krzywdzie. Po tym wszystkim, trzeba przyznać, nie tylko mężczyźni nie mają wstręt do smaku „zakazanego owocu” – około jednej trzeciej przypadków inicjatorem stosunku analnego są same dziewczynki.

W zasadzie, nie jest zaskakujące, penetracja odbyt i aktywne stymulacji tylnej ściany pochwy mogą dać lady zapamiętania nieporównywalną orgazmu. Czy seks analny nie jest niebezpieczny? Proponuję, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do jego niepewności czy może korzyści – teraz i się dowiedzieć.

Powodem debaty: czy to szkodliwe dla seksu analnego?

Wiadomoś ci, że seks analny może angażować gejów partnerów, wielu postrzega, czy z niespodzianką, czy z wstrę giem. W rzeczywistości większość przedstawicieli słabszej płci tego rodzaju intymność na poziomie podświadomości jest postrzegana negatywnie, zwłaszcza w przypadku braku takich doświadczeń seksualnych. Ponadto wszyscy rozumiemy, że odbyt i odbytnica a priori nie są zaprojektowane do penetracji męskiego członka (lub podmiotu jego substytutu). W porównaniu ze zwykłym w rozumieniu wielu stosunków pochwy, seks analny wydaje się rzeczywiście nienaturalny. Ale czy warto powiedzieć, że kochanie nie tylko dla celów prokreacji, ale dla zapewnienia fizjologicznej satysfakcji i popychania wielu par do tak śmiałych eksperymentów.

seks analny

A jednak zaczęliśmy mówić o moralnej stronie seksu analnego, interesuje nas korzyści i szkody, zwłaszcza dla strony przyjmującej. Każdy powinien sam zdecydować, czy warto uczestniczyć w takich „niestandardowych” relacjach intymnych. Ale jeśli pragnienie spróbowania błysnęło w oczach obu partnerów, dziewczyna musi być świadoma wszelkich możliwych konsekwencji konkretnego stosunku płciowego. Jeśli wiedza o niebezpieczeństwach seksu analnego nie powstrzyma się, należy nauczyć się jak najwięcej o właściwych technikach penetracji z tyłu, o skutecznych środkach ostrożności, ignorując które będą prowadzić do zaburzeń ze zdrowiem i różnego rodzaju urazami.

Ryzyko zakażenia podczas seksu analnego, szkody i konsekwencje

Główne negatywne punkty związane z seksem analnym można podzielić na dwie grupy warunkowe. Pierwszym jest prawdopodobieństwo infekcji i infekcji wenerycznej. Najbardziej smutną konsekwencją bezsensownego i źle rozważanego aktu seksualnego „z tyłu” jest spożycie zakażeń HIV. Jednak problem ten można rozwiązać: seks analny przechodzi bez szkody, jeśli pamiętasz o prezerwatywach. W sklepach sexowych sprzedawane są specjalne środki antykoncepcyjne, które mają silniejszą strukturę, są idealne do penetracji odbytu.

Ale po takich kochaniach znane są mniej dramatyczne powikłania. Rezonans jest miejscem zamieszkania milionów bakterii, które wchodząc do układu moczowego, powoduje zapalenie i poważne patologie. Żywym przykładem może być zapalenie błony śluzowej nosa u mężczyzn lub zapalenie pęcherza moczowego u kobiet – nie należy myśleć z wyprzedzeniem, że dziewczęta nie mogą zarażać się własnym odbytem. Seks analny bez prezerwatywy jest szkodliwy, ponieważ zagraża rozwojowi zakażenia pochwy – tak powinno się pamiętać wszystkie kobiety, zwłaszcza gdy partner, nawet z antykoncepcją, próbuje ponownie wejść do pochwy po penetracji odbytu.

konsekwencje złego traktowania seksu analnego

Uszkodzenie odbytu i odbytnicy jako powikłania po intimie w „za”

Zakłada się, że zakaźna krzywda z powodu seksu „w dupie”, tj. to może się zdarzyć teoretycznie. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji nie jest trudne, wystarczy użyć prezerwatywy. Bardziej niebezpiecznymi aspektami, które należy uwzględnić w drugiej grupie, są urazy. Najczęstszymi wynikami penetracji do odbytnicy są pęknięcia na jego powierzchni i pęknięcia mikro-pęknięć naczyń. Wobec braku czasu na leczenie takich problemów, które mogą wydawać się nieszkodliwe, mogą wystąpić poważne komplikacje. Najczęściej przyczyną urazu jest niedoświadczenie obu partnerów oraz wiedza na temat prawidłowych technik seksu analnego.

Ten rodzaj intymności jest w każdym razie niebezpieczny, ale próbując uniknąć typowych błędów, możesz mieć więcej przyjemności niż krzywdy:

  1. Facet nie może zbyt szybko wejść do penisa w odbyt. Pamiętaj, aby używać smaru, wnikać człowiek powinien być ostrożny, słuchając uczucia dziewczyny.
  2. Człowiek musi mieć pewność, że zwieracz jest wystarczająco spokojny. W celu zmniejszenia poczucia bólu kobiety pomogą jej spokój i maksymalny relaks.
  3. Również zasługują na uwagę częstotliwość i intensywność tarcia. Angażowanie się w seks analny jest naprawdę niebezpieczne, jeśli ruchy są surowe i agresywne. Zwróć uwagę na długość penisa.
    Jeśli jego rozmiar jest duży, nie jest pożądane, aby umożliwić pełne wprowadzenie do jelit, ponieważ może to być obarczone powikłaniami w postaci krwawienia jelitowego i uszkodzenia odbytnicy.

użycie prezerwatyw do seksu analnego jest ważne

Gdy jest to konieczne, mikropęknięcia zająć do proktologa i leczyć uszkodzenia odbytu, który, nawiasem mówiąc, można przejść do hemoroidy. Natomiast brak leczenia, niezdrowe życia i predyspozycje genetyczne mogą często prowadzić do opracowania procesów nowotworowych.

Jest to szkodliwe dla angażują się w seks analny, czy regularne „nietypowe” stosunki istnieje ryzyko, wypadanie odbytnicy lub moczu? Prawdopodobnie odpowiedź jest oczywista. Nie wydaje się tak zmysłowe, jak przyjemność seksualna, pamiętaj, że utrzymanie zdrowia powinno pozostać ważnym priorytetem. Oczywiście, jeśli przeciwwskazania do angażowania się w seks analny nie jest i pragnienie obu partnerów jest przez dach, a następnie, gdy jest odpowiednia częstotliwość (około 1 tygodniowo) i przestrzeganie wszystkich środków ostrożności, możliwe jest w taki sposób, aby różnorodność w intymnym życiu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 324, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: