Sztuka emocji: uwodzenie z seksualnym spojrzeniem i gestami

Искусство возбуждения: соблазнение сексуальным взглядом и жестами

Zdolność do zwracania uwagi na własną osobowość nadawana jest kobietom z natury. Ale to nie znaczy, że seductresses nie muszą się uczyć lekcji flirtu. Naucz się, uczyć się i studiować ponownie! Szanowni czytelnicy, każdy z was może wyłowić męską uwagę, bez słów, znając język gestów seksualnych, poglądy, świadomość tajemnic uwiedzenia i podniecenia płci przeciwnej.

Istnieje kilka sposobów flirtowania i pokazywania współczucia. Nie musi być sam z mężczyzną. W dowolnym miejscu, w każdej chwili najważniejsza sprawa będzie gotowa na spotkanie i aktywne działania.

Czy wiesz, jaka jest sekret uwodzenia przy pomocy seksualnego spojrzenia? W wiadomości płynów erotycznych do wybranego obiektu. Wtedy drugie, zupełnie naturalne pytanie powstaje: jak można nauczyć się wydzielać te płyny? Tutaj, kobiety pomagają specjalną zmysłową postawą. Bez wyobraźni, oczywiście, nie robić, więc wyobraź sobie, że wskakujesz ze spadochronem lub walcujesz na roller coaster, właśnie wyszedł z otworu lub chodził boso na nocnym nasypie. Każda pamięć, każda fantazja, zdolna pogrążyć się w stanie euforii i jazdy.

Podstawy gestu seksualnego

Podstawy seksualnego gestu: jak uwodzić człowieka bez słów

Ponadto, wykonanie każdej z opisanych poniżej technik nie przyniesie żadnego rezultatu, jeśli dziewczyna nie dostosuje się do odpowiedniego trybu.

Bardzo ważne jest oddanie właściwej postawie. Nie trzeba mówić „Chcę być uwodzicielski”. Lepiej, jeśli powiesz „Prowadzę szaleństwo!” Jestem najbardziej seksowny i najbardziej atrakcyjny! „. Aby pokonać takich ludzi, prawidłowo umieść akcenty na różnych częściach ciała:

  • Włos jest jednym z symboli kobiecości. Człowiek może łatwo wejść w stan semi-hipnotycznego transu, jeśli usiądziesz naprzeciwko niego i uderzy włosy, zwijając loki na piękne palce.
  • Inną płciową fetysz można bezpiecznie uznać za wewnętrzną stronę żeńskiego nadgarstka. Pani wystarczy, aby zademonstrować delikatną białą skórę na tej części ciała, aby zwrócić na siebie uwagę. Dyskretnie, możesz to zrobić, na przykład, dopasowując rękaw sukni lub bluzki.
  • Seductively lekko otwarte żeńskie usta – to jest bardzo sexy. Porada dla dziewcząt: przed ćwiczeniem takiej sztuczki, ćwicz przed lustrem, aby nie wydawać dziwnie ziewów lub chorych na specjalną kawalerię.
  • Smukłe nogi i nagie kolana są również silnymi żetonami kobiet w walce o męską uwagę. Jednym z najseksowniejszych gestów będzie imponujące przesuwanie nóg od jednego do drugiego.
  • Błyszczący uśmiech to prawdziwa broń uwodzicielska. Z lekkim podnieceniem, uczniowie rozszerzają się, a zatem uśmiech musi towarzyszyć pokusę pobicia ze strzałkami. Można spojrzeć na mężczyznę seksualnie na różne sposoby, ale najważniejsze jest to, że nie odczuwa dziwności i nienatości.

Ruch i postawa jako oznaka żeńskiej seksualności

Nie mówić o tym, jaka rolę w milczeniu uwodzenia członków silniejszego seksu gra seksualny kobiecy chód, byłoby źle. Sekretem gładkiego kołysania bioder jest zdolność dziewcząt chodzenia po małych krokach, delikatnie szczotkowanie pięty jednej nogi za skarpetem drugiego. Aby być pewnym piękna własnego chodu i umiejętności uwodzenia z jej pomocą, również chodzić do domu. Trzymaj się z powrotem prosto, ramiona nie wieszają jak bicze, ale nie były zbyt napięte.

Seksualny chód

Nawiasem mówiąc, dumnie wyprostowane ramiona, a nawet postawa – to właśnie rzeczywiście daje luksusowy efekt.

Postępuj zgodnie z postawą jest ważna nie tylko do utrzymania zdrowia kręgosłupa: dziewczęta z pięknym prosto tam jest sexy krzywej gięcia.

Dlatego trzeba zmierzyć się z pogardą w pierwszych przejawach. Jest skuteczny i zarazem łatwy sposób nauczyć się, jak utrzymywać proste plecami: w ciągu dnia, wchodząc do drzwi dowolnego pokoju lub pokoju, wyobraź sobie, że w tej chwili ciało jest ciągnięte niewidzialnym ciągiem. Po raz pierwszy musisz sobie przypomnieć, ale wkrótce modelowa postawa stanie się normą.

Gesty i poglądy na temat gry: inne sposoby złamania pożądania seksualnego

Bez słów można zrobić wrażenie na człowieku, bawiąc się z nim w tak zwanych grach tematycznych. Znaczeniem działań kobiet jest wyraźny sygnał erotyczny. Oto wnioski wielkiego Freuda, który studiował psychologię seksualności, przyjdą na ratunek. Wystarczy, że kobieta skręci przedmiot o wydłużonym kształcie w palcach, tak, że jej potencjalny partner już wyobrażał sobie. Papieros, szklana noga, konsola z klimatyzatora, długopis – cokolwiek, gdyby tylko facet mógł złapać jakiś chęć, ale z innym tematem.

Starając się zwalczać seksualność, kobieta nie powinna zapominać o sztuce dotykania. Dotykając własnego ciała, panie zdają się rzucić okrzyk, wskazując mężczyźnie, że będzie zadowolona, ​​że ​​poczuje ręce. Możesz sprawnie trzymać dłoń na pośladkach, rzekomo dopasować sukienkę lub starannie wyregulować klatkę piersiową. Nie ma wątpliwości: każdy facet zauważy takie gesty. Aby podgrzać zainteresowanie sympatią, można tylko zamknąć kontakty. „Casual” dotyka rozgrzania napiętej sytuacji.

Seksualne spojrzenie

Aby zwiększyć szanse uwiedzenia, musisz „dostosować” się do młodego człowieka. On na pewno zauważy podobieństwa i jedność między wami, jeśli jesteś w rozmowie wykorzystać swój styl komunikacji, słowa (ale uniknąć nizkokulturnogo slang!), spróbuj odgadnąć jego myśli, dzielić jego interesy, patrzeć w jednym kierunku.

Podstawą tej sztuki są wszystkie powyższe sposoby emocji i uwodzenia płci przeciwnej. Z ich pomocą, tak naprawdę nie można po prostu zwrócić uwagę na moją skromną osobę, ale także naprawdę zakochać się w człowieka.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 250, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: