Szybki seks – dlaczego jest to do zaakceptowania i przydatne?

Быстрый секс - почему заниматься им приемлемо и полезно?

Wszyscy żyjemy w bardzo szybkim rytmie. Pomimo tego wielu nie jest gotowych do szybkiego seksu ze swoim partnerem. Wszystko dlatego, że jest opinia: miłość nie powinna być pośpiecona. Tutaj na temat ochrony naturalnych instynktów rodzą się seksowni mężczyźni, którzy zapewniają, że nie tylko do zaakceptowania można angażować się w szybki seks, ale czasami nawet użyteczny!

Spójrzmy w tę sytuację, bo od lat dowiedzieliśmy się, że nie można spieszyć się w tej branży. Trzeba jak najdłużej rozciągnąć przyjemność. Dlaczego więc lekarze dzwonią do nas, aby mieć szybki seks przynajmniej raz w tygodniu?

Zdrowie mężczyzny i szybki seks

dbałość o zdrowie mężczyzn

Przede wszystkim eksperci opowiadają się za zdrowiem przedstawicieli silnej połowy ludzkości. Sprawa okazuje się w początkowym programie nakierowanym na stworzenie potomstwa. Podekscytowany mężczyzna musi tylko gdzieś położyć żarliwość. Teraz nie trzeba mówić o „miłości do siebie” – to nie jest zawarte w zakresie, gdy jest małżonek lub stałego partnera pod ręką. Spójrzmy na dwie pozycje, w których może być człowiek.

 • Chcę to teraz!
  Kiedy człowiek jest podekscytowany, ciało przygotowuje dawkę nasienia. Jeśli się nie uda, pozostanie on „recyklingiem”. Niestety może to powodować szkody i powodować stagnację gruczołu krokowego. To małe narządzie, rozmiar orzecha, które prowadzi cały proces. Ma to przede wszystkim wpływ na system reprodukcyjny, a także wpływa na psycho-emocjonalne tło. W takich przypadkach człowiek lepiej angażuje się w szybką seksę niż zostawić wszystko w sobie.
 • To było zbyt długo …
  Zdarza się, że człowiek podczas aktu seksualnego nieustannie stara się powstrzymywać wydalanie płynu ustrojowego. Jeśli proces kopulacji jest wydłużony przez długi czas, niestety może zaistnieć nieprzyjemna sytuacja. Organ seksualny człowieka po prostu „łamie” i decyduje, że nadszedł czas, aby się uspokoić. Dlatego zbyt długi akt seksualny może być bez szczytu rozkoszy i wytrysku. Jak powiedzieliśmy powyżej – może to prowadzić do chorób układu moczowo-płciowego i wpływać na stan emocjonalny. Czasem nawet człowiek staje się agresywny, ponieważ nie otrzymał pożądanego efektu.

Wszystko to jest czysta fizjologia, dlatego też, jeśli czasem angażujesz się w szybki seks ze względu na zdrowie swojego ukochanego, to nie ma na to wstydu! Wręcz przeciwnie – można dodać trochę piquancy i wprowadzi element zaskoczenia.

Możesz się nawzajem i drażnić!

pre-petting para

Możesz angażować się w szybki seks, nawet w celu zróżnicowania życia intymnego lub nawet uregulowania w swoim partnerze ułamek przewidywania. Teraz jest kwestia, że ​​jeden z partnerów spontanicznie postanowił „zepsuć” ich duszę, trochę podrażnić i powstrzymać ten mały żart. Warto jednak pamiętać, że w tym dniu wystarczy wykonać „pełny proces”, aby nie było żadnych dalszych problemów.

Oczywiście, powinieneś się angażować w szybki seks bez następnego początku orgazmu w celu podrażnienia partnera. Jeśli jest kulminacja, nie będziesz w stanie osiągnąć pożądanego efektu. Pamiętaj, że Twoim zadaniem jest tylko „rzucać przynętę”, a wieczorem czekać na szaloną pasję.

Wykonywanie szybkiego seksu nie jest konieczne w łóżku!

szybki seks na plaży

Jeśli zdecydujesz się zróżnicować swoje życie seksualne z efektem niespodzianki, to dlaczego nie angażować się w szybki seks w najbardziej niezwykłych miejscach? Adrenalina i po prostu miła odmiana są do Państwa dyspozycji!

Przeprowadziliśmy ankietę wśród młodych par. Pytanie brzmi: „Jeśli masz szybki seks, to gdzie?” Opierając się na odpowiedziach stworzyliśmy intrygującą listę, którą można zabrać do swojej notatki, a później ją zaimplementować.

 • Kochamy pod prysznicem! Dlaczego nie przyłączyć się do duszy, kiedy zabiera prysznic? To jest bardzo romantyczne, dostępne, a co najważniejsze, szanowanie zasady seksu pod prysznicem, możesz liczyć na bardzo namiętną pasję.
 • Freak w samochodzie – to nie jest najbardziej oryginalny pomysł, ale jeden z najbardziej „pracujących”! Wyobraź sobie, że jedziesz, a obok swojej pasji. Ogromne pragnienie, aby miłość wybuchła. Dlaczego nie wyłączyć zwykłej trasy i nie jeździć w odosobnionym miejscu przez 15 minut?
 • W windzie znajduje się przycisk „Stop”. Oczywiście, mały samochód windy nie jest opcją! Dlatego też, jeśli jesteś w hotelu lub innym budynku, dlaczego nie zatrzymać windy i nie akceptować pozycji „pionowej misjonarki”? Ryzyko przeoczenia tak ciekawą sprawą powoduje jedynie dodanie paliwa do ognia. Chcemy ostrzec tylko jedną rzecz: uważaj na kamery!
 • Przy wejściu do zacisznego rogu – dlaczego nie? W niektórych wejściach można znaleźć cichy zakątek! Tutaj Twoja dziewczyna może zrobić krok wyżej niż ty i uwierz mi – to nie tylko wygodne, ale i ekscytujące!
 • W parku. Spacerując wieczorem w parku, wraz z drugą połową, można znaleźć mały klaster drzew i krzewów. Oczywiście, ta opcja może być brana pod uwagę tylko w przypadku, gdy ulica jest ciepła w ciągu roku.
 • Kino – To całkiem klasyczne. Ważne jest, aby kupić bilety we właściwym czasie i odebrać właściwe miejsca. Poza tym możesz za pomocą tego filmu ustawić nastrój swojego partnera (partnera). Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, możesz poddać się pieszczotom!
 • Garderoba – do szybkiego seksu w kabanie do zmieniania ubrań możliwe jest nie tylko na plaży, ale także w centrach handlowych. Dlaczego nie? Po zakupach chcesz coś specjalnego. Oczywiście, w wielu butikach w kabinach są krótkie zasłony, ale poszukiwacz zawsze znajdzie zamknięte drzwi.

Teraz wiesz, jak angażować się w szybki seks i jaka jest przydatna. Podziel się tymi informacjami z bratem duszy. Teraz zrobisz swoje ulubione rzeczy, wiedząc, że przyniesie Ci tylko pozytywne emocje!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 101, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: