Techniki całowania, jak zróżnicować i poprawnie je pocałować?

Техники страстных поцелуев. Советы, как разнообразить поцелуи!

Trudno uwierzyć, ale większość par pocałuje się tylko w określony sposób i nie przywiązuje poważnej uwagi do tego etapu. Myślisz, że dotykamy ust siebie – i to wystarczy, aby się pobudzić. Niestety, wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że istnieje cały świat całowania technik na świecie!

Wystarczy wyobrazić sobie, że masz okazję do dywersyfikacji wstępnych pieszczot tak bardzo, że znalazłeś się w siódmym niebie z radością i emocjami. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne techniki do całowania, które okazały się potężnym narzędziem do podnoszenia nastroju i nie tylko!

Zbadajmy ten niezbadany kraj błogości i na pewno zacznij ćwiczenia w najbliższej przyszłości.

przygotowanie

Zasady i techniki całowania, właściwe przygotowanie

Dotknięcie ust Twoich ukochanych serc jest czymś magicznym, ale moment może być zepsuty, jeśli wcześniej nie przygotowałeś się na takie ekscytujące wydarzenie. Aby techniki całowania przyniosły bardzo pozytywne emocje, musisz przestrzegać zasad!

Przygotuj gąbkę! Zgadza się, że suche i pobłażliwe wargi mogą powodować negatywne emocje, a nawet obrzydzenie. Dlatego nie tylko kobiety, ale i mężczyźni powinni dbać o swoje wargi. Jak sprawić by były atrakcyjne? Użyj specjalnych masażu, naturalnych masek z miodu, a także nie zapomnij nawilżać ustami balsamem lub specjalnym kremem.

Jeśli nie masz żadnego z powyższych dokumentów, możesz skorzystać z miękkiej szczoteczki do zębów. Wystarczy lekko zwilżyć pędzelek w mleku i zacząć delikatnie obrać skórę warg.

Oddech i oddech ponownie! Uważaj na usta. Jeśli nauczyłeś się techniki pocałunku przed datą, ale zapomniałeś o higienie, to nic z tego nie wyjdzie. Nawet tylko szczotkować zęby będą małe. Zapoznaj się ze specjalnym sprayem do świeżego oddechu. Możesz kupić ten cudny środek w jakiejkolwiek aptece, a nawet w kasie w supermarketach.

Jeśli przyjechałeś z drugą połową w kawiarni i jadłeś obiad, na pewno idź do toalety. Wypłucz usta i użyj gumy do żucia przez co najmniej jedną minutę. Następnie można stosować spray lub lizaki, aby utrzymać świeżość w ustach.

Zwróć uwagę na język ciała! Oczywiście, nie możesz mieć seksu na pierwszej randce, ale całkiem możliwe jest zorganizowanie namiętnego maratonu pocałunków. W tym celu należy promować życzliwość i postępować zgodnie z zachowaniem swojego ciała. Mimikra, a nawet łatwe, niezamierzone ruchy mogą prowadzić do zarówno smutnych, jak i odwrotnie bardzo przyjemnych konsekwencji. Dlatego zanim zbadasz techniki całowania, należy zwrócić uwagę na swoje gesty.

Staraj się nie budować barier: nie przekraczaj swoich nóg, rąk i nie dotykaj twarzy. Wystarczy spojrzeć namiętnie w oczy i trochę się uśmiecha. Uważaj i spróbuj złapać płyn swojego partnera. Poprzez swoje zachowanie można zrozumieć, na czym polega druga połowa.

Wszystkie te małe zasady obowiązują nie tylko tych, którzy zaczynają studiować techniki całowania przed pierwszą datą. Niestety jest to smutny fakt, że im dłuższe pary spotykają się, tym bardziej zaniedbują drobne szczegóły. To zakłopotanie, które może podważyć twój związek.

Techniki całowania z różnych krajów

maszyny
Teraz masz okazję udać się na wyjątkową podróż do różnych krajów. Można to zrobić, ucząc się technik całowania i stosowania ich w praktyce. Kto wie, nie możesz smakować ani obsesyjnie francuskiego pocałunku, ale „przetargu japońskiej sakury” na usta.

  1. Inato – to jest gładki i delikatny pocałunek. Powinieneś dotykać tylko warg i nie możesz dotykać języka lub zębów, ale trzeba też rozpieszczać milimetr warg.
  2. Przestrzeń – Facet musi wziąć usta usta dziewczyny i włożyć usta do lekkiej rurki. Teraz wystarczy delikatnie ssać wargi dziewczyny, starając się dotknąć jej języka.
  3. Zabawny – Technicy pocałunków nie zawsze są związani z dotyku. Czasem można po prostu otworzyć usta delikatnie i zażądać duszy towarzysza. Im dłużej grasz, tym wyższa jest amplituda emocji.
  4. Wietrzny – nie myśl, że chodzi o coś nieprzyjemnego. Wręcz przeciwnie, czekasz na huragan pasji! Facet powinien delikatnie gryźć wargę dziewczyny. W tej chwili musi wejść w jego „twierdzę” i wykonywać ruchy kołowe w ustach.
  5. Czułość –istnieją również techniki całowania, które nie wymagają poważnego wysiłku. Wystarczy, że dotkniesz ust, bardzo łagodnie, delikatnie i powoli. Ciesz się co sekundę. Ten pocałunek może stać się przejściowym, dzięki czemu pary mogą się zrelaksować podczas takiego maratonu.
  6. Wyrafinowanie – Wysokość błogości zostanie osiągnięta, gdy dotyka się podniebienia drugiej połowy. To właśnie tam kończą się nerwy, które pozwolą poczuć łaskotanie i mrowienie skóry.
  7. Opadły płatek – facet lekko przyciąga dolną wargę dziewczyny, wchodzi do języka, umieszczając ją za jej policzkiem. Osiągniesz maksymalny efekt, jeśli lekko odchylasz głowę, a następnie pójdziesz do pieszczot.
  8. Stinging Queen – Ta technika całowania jest dla dziewcząt. Tutaj musi stać się szefem sytuacji. Musi delikatnie i trochę zawstydzić ssać wargi młodego człowieka. Następnie wprowadź przez chwilę swój język i lekko odskakuj. Musisz sprawić, że będziesz się bać. Taka królewska żartowność i niewinność przydadzą się tylko pocałunkowi.
  9. Sari – technologia całowania nie obejmuje zwykłych odmian. Nie trzeba pocałować „ust wargi”. Sari to żywy przykład tego. Człowiek powinien pocałować dłoń dziewczyny w obszarze łokciowym, a następnie przesuwać się wyżej w dłoni. Dotknąć najmniejszych i zmysłowych miejsc.

Teraz znasz różne techniki całowania, i możesz spróbować umieścić to wszystko w życiu. Pamiętaj, że pieszczota powinna być wzajemna, a druga połowa nie lubi żadnej techniki, a następnie szybko przejdź do następnej. Zaufaj uczuciom i uczuciom, a potem się uda!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 182, в среднем: 4,19 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: