To, co stanowi niezapomniany seks w samochodzie, jest jak najbardziej wygodne

Какие позы для незабываемого секса в машине максимально удобны

Możesz zmienić typowy sposób kochania na kilka sposobów. Dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo dysk i dreszczyk życia, seks w samochodzie jest dokładnie tym, co pomoże poczuć „pieprz” pasji obu partnerów.

Poznanie dobrych i najbardziej odpowiednich zachowań seksualnych w samochodzie, można uzyskać niezapomniane przyjemności i wiele przyjemnych emocji. Jak pokazuje praktyka, większość par nie przeszkadza odświeżaniu swoich uczuć w ten sposób. Mimo że niektórzy nadal uważają bliski kontakt w samochodzie niegodnym, biorąc pod uwagę mnóstwo kochanków lub nastolatków.

seks w samochodzie

Co może dać partnerom niezwykły seks w samochodzie

Miłość radości na tylnym siedzeniu w samochodzie ma wiele zalet.

  1. Po pierwsze, jest ekstremalne. Adrenalina zgaśnie, ponieważ w samochodzie łatwo jest „złapać”.
  2. Po drugie, to romantyczne. Wszystko zależy od tego, gdzie stoi samochód. Na przykład na brzegu morza lub na wzgórzu, z przepięknym widokiem na miasto, uprawianie seksu w samochodzie będzie niezapomniane w każdej sytuacji.
  3. Po trzecie, jest pikantny i ciekawy. Wystąpienia małżonków, którzy całe swoje życie kochali tylko na łóżku z wyłączonym światłem, wystarczy.

Socjologowie wielokrotnie przeprowadzili badania, aby dowiedzieć się, które miejsca na intimas są uważane za najbardziej kochane. Okazuje się, że tylko połowa respondentów wolała uprawiać seks w sypialni, reszta uczestników stwierdziła, że maszyna jest idealnym miejscem na seks, w którym dostępne są różne dogodne pozycje.

Najbardziej popularne i wygodne posesje do seksu w samochodzie

Fantazje ludzi o intymnych pieszczotach w samochodzie na wiele sposobów zbiegają się. Faceci z pewnością chcą spróbować blowjob podczas jazdy i namiętnej copulation na fotelu kierowcy. Pierwsza opcja nie jest zalecana – gdy maszyna jest w ruchu, zęby partnera mogą mieć wpływ na penisa w najbardziej nieprzewidywalny sposób.

Jeśli chodzi o pozowanie do seksu w samochodzie na przednim fotelu, w rzeczywistości nie zawsze można zrealizować swoje erotyckie sny. Aby temu zapobiec i wielu zewnętrznym dźwigniom, mechanizmom, czujnikom. W końcu, w pasji pasji, to zupełnie łatwe do zranienia. W najlepszym wypadku wystarczy tylko róg lub reflektor.

różnorodne pozuje do seksu w samochodzie

Najczęstsze posesje do uprawiania seksu w samochodzie zasługują na szczegółową analizę zalet i wad każdego z nich:

  1. „Dziewczyna z góry”. Drugie imię tej pozycji – „Head on the roof” – w pełni odpowiada temu, co zwykle dzieje się w takich odważnych duszach. Partnerzy mogą kochać się twarzą w twarz, i jest to bez wątpienia plus. Ale, jak już wspomniano, szczelność wynikająca z przestrzeni, która zajmuje kierownicę, dźwignie i inne części znacząco utrudnia uzyskanie pełnej przyjemności.
  2. „Misjonarz w samochodzie”. W przednim fotelu pasażera zastosować odpowiednie wymiary samochodu. Partner osiada pomiędzy nogami swojej młodej damy, jej zadaniem jest określenie gdzieś jej nogi. Zezwolenie na rozciąganie można po prostu wysłać na ramiona bliskiej osoby, inaczej – zginać na kolanach i odpoczywać w fotelu.
  3. Styl Doggy. Pozycja jest kochany nie tylko przez ludzi, ale także przez kobiety, jak to może być przypisane do postawy, wykonywania niektórych na przednim siedzeniu samochodu pozwala wnieść w najbardziej brutalnych pragnienia seksualnego. Opuszczając fotel pasażera do oporu, partner powinien stawić się na kolana, a facet podtrzymywać za nią. Głęboka penetracja penisa da kobietę pochwy żywy orgazm. Główną wadą tej sytuacji jest konieczność gruntownej poszukiwaniu optymalnej lokalizacji dla „maszyna” sex „piąty punkt” ludzie mogą zapoznać się przechodniów w oknie łatwo.

Seks na tylnym siedzeniu w samochodzie: najbardziej komfortowe pozowanie

Możesz eksperymentować z najlepszymi pozycjami seksu na tylnym siedzeniu w samochodzie. W takim przypadku można spróbować klasycznej wersji „misjonarza”. Jeśli dziewczyna zdecyduje się rzucić nogi wyżej, to nie powinni być na ramieniu faceta, ale mocno spoczywać na suficie. Więc penis penetrują głębiej, a tym samym wrażenia będą ostrzejsze. Ale taki „numer” może być dokonany tylko przez damę z banerem.

Ten sam „styl Doggy” na tylnym siedzeniu będzie niemal bez zarzutu ułożeniem w minivanie lub na skrzyżowaniu. Korzystając z seksu w takich samochodach, mogą one powodować wiele dyskomfortu w małych sedanach – partner musi niemal oprzeć twarz w oknie bocznym, a mężczyzna – stale zginać. Poprawienie sytuacji jest łatwe: dziewczyna powinna obniżyć lekko biodra, jakby lekko usiadła.

Z powyższego, prosty wniosek sugeruje: im większy samochód, tym więcej miejsca dla miłośników seksualnej „kreatywności”. Alternatywnie ułożenie pod nazwą „Acrobat” może być użyteczne. Dziewczyna, usytuowana pośrodku tylnego siedzenia, rozprzestrzenia się szeroko na nogi i umieszcza odpowiednio nogi na zagłówkach pasażera i fotela kierowcy. Partner jest w środku na kolanach.

Jak prawidłowo przygotować partnerów do seksu w samochodach

Podczas planowania seksu w samochodzie należy dbać nie tylko o wybór najlepszej postawy dla niego, ale również o sytuacji w salonie. Oczywiście, nie mówimy o maksymalnej dezynfekcji, ale kto będzie zadowolony, chichotając pod jego ciałem na gruz i wdychanie kurzu?

Małżonkowie, którzy preferują okresowo uprawianie seksu we własnym samochodzie, powinni zawsze być gotowi, więc o wiele wygodniejsze jest przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy i rzeczy zawsze w bagażniku. Z reguły potrzebny jest koc, który w razie potrzeby może być rozłożony nawet na okapie i małe poduszki, które mogą złagodzić większość pozycji.

stwarza seks w samochodzie

Należy dbać o odzież i obuwie, jak dżinsy, spodnie lub szorty jest bardzo niewygodne ciągnąć ze sobą, a następnie ponownie umieszczając je w samochodzie. Najbardziej wygodna i optymalna opcja jest mini-spódnica lub sukienka. Jeśli wybierasz się na ekstrawagancki pory dziewczyna powinna wziąć to pod uwagę w procesie wyboru szafę. Ale lepiej zapomnieć o piętach, aby nie robić dziur w skórze samochodu.

I, oczywiście, kwestia higieny. Nawet spontaniczna intymność w najbardziej niezwykłych pozach musi kończyć się elementarnym prysznicem. Pobyt w lecie na brzegu rzeki lub jeziora, jest znacznie łatwiejsze do rozwiązania problemu, ale jeśli masz seks w samochodzie miał z dala od zbiorników wodnych i warunków życia, nie spadną w poręcznych chusteczek i butelkę wody.

Monotonia w życiu seksualnym nie prowadzi do niczego dobrego. Nudny i monotonny styl intimy może zepsuć każdą relację. Sukces zapobiegania kryzysowi seksualnemu w parze jest prosty: musisz ciągle eksperymentować i spróbować czegoś nowego.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 311, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: