Trzymaj mnie, antykoncepcję: opowieść o seksie o ciekawostkach z prezerwatywami

Храни меня, контрацептив: секс-рассказ о курьезах с презервативами

Nie podoba mi się seks z prezerwatywą, nawiasem mówiąc, moja historia tylko ujawni przyczynę braku sympatii dla produktów lateksowych. Ogólnie wydaje mi się, że sama idea gumowych środków antykoncepcyjnych jest kompletnym nonsensem. Kiedy wszystko jest w pełni, pasja, pocałunki i to wszystko, musisz rozpraszać i szelestować szelestliwą etykietę, a następnie pociągnąć członek tej skrzypiącej muszli.

Niektórzy faceci mają taki proces „ubierania się” całkowicie zniechęca do jakichkolwiek pragnień. Ale to nie jest najgorsza rzecz. Przeczytaj statystyki, więc okazuje się, że ok. 2% przypadków, zdrajcy zdradzają zdradliwie: niektóre są rozdarte, inne wybuchają, a inni poślizgają się i pozostają w środku. Może jestem jednym z takich pecha, tylko dostał się do tych nieszczęsnych 2%, ale z tych gumowych „pomocników” Mam związek nie wyszło dokładnie.

Pierwsze doświadczenie z użyciem prezerwatywy: zerwało się podczas seksu

Jak każda dziewczyna niezamężna, która nie zamierza poślubić w najbliższej przyszłości, zdecydowała się na bezpieczny seks od samego początku aktywnego życia seksualnego. Straciłem dziewictwo dokładnie o 18, w moje urodziny. Pierwszym mężczyzną był mój chłopak, którego poznałam przed tym wydarzeniem prawie od roku. Nawiasem mówiąc, później stał się moim mężem i ojcem moich dzieci. Jeśli chodzi o choroby i infekcje, całkowicie ufaliśmy sobie nawzajem, ale losowa ciąża nie była częścią naszych planów, więc seks z prezerwatywą był najbardziej odpowiednią metodą ochrony.

Pierwsze doświadczenie w korzystaniu z prezerwatywy

Pewnego dnia rodzice mojego chłopaka poszli do daczy, a sam z młodszą siostrą. Zdecydowaliśmy się skorzystać z braku przodków, włączając dzieci z kreskówek i zamknęli się w pokoju. Romantyczna taka data była niemożliwa do zadzwonienia. Po pierwsze, jak się zrelaksować i dostroić się do seksu pod „Chunga-chunga” i „Na trawie siedzieć konik polny” jest trudne. Po drugie, moja siostra, która miała 5 lat, stale pukała do drzwi i dzwoniła do mojego brata o pomoc: musiała pić wodę, a potem pójść do toalety, a następnie włączyć kreskówkę, a potem zrobić coś innego. Cóż, po trzecie, mój chłopak skończył się, ale gdziekolwiek nie było gumki.

W najbardziej niewłaściwym momencie, kiedy zaczęli szukać go na podłodze i na łóżku, jakoś dziecko otworzyło drzwi. Zareagowałem gorączkowo, zamykając drzwi przed dzieckiem przed nosem. Dzięki Bogu wszystko się udało, szybko ubieraliśmy się i wpuszczaliśmy do niej, jakby nic się nie stało. Ale trochę pokachku zaczęło próbować dowiedzieć się od nas, co robiliśmy tutaj tak dziwnie. Starszy brat nie znalazł lepszej odpowiedzi niż to: „Graliśmy w tę grę tak zwaną” Znajdź piłkę „- kto znajdzie szybciej, wygrał.” Nie wiem, na co liczy, ale moja siostra po prostu wzrosła zainteresowanie naszymi poszukiwaniami. Wyszła po dwudziestu minutach, gdy jej propozycja się jej nudziła. W tym czasie oboje rozumieliśmy, gdzie leżała ta nieszczęśliwa prezerwatywa. Kiedy wziąłem to z mojej pochwy i zobaczyłem, że to wszystko jest w nasieniu, a nawet rozdarte, moje oburzenie i rozpacz granic, oczywiście, nie było. Od tamtego czasu rodzi się moja niechęć do seksu z prezerwatywą.

Druga ciekawostka: prezerwatywa pękła podczas seksu

Jakiś czas później, gdy sprawa zagubionych we mnie prezerwatywy zapomniane, długo nie były chronione. Długo próbowała się bronić, że stosunek przerywany szalenie irytujące mój chłopak, a następnie wypiłam hormonalne pigułki, ale ponieważ z nich odzyskuje trochę, więc zdecydowaliśmy się wrócić do „klasycznej” metody antykoncepcji. Podobnie, nie pamiętam, że zawirowania by się stało, ale po seksie jest produktem lateks znowu w lewo na mnie. Ledwo miał czas do domu przyjść nagle sms-ka pochodzi od bliskiej osoby, „Mam nadzieję, że to?”, A tylko wysłał odpowiedź, „Co to jest?”, A więc mnie olśniło: Spędziłem cały dzień poszedł i słuchał nie jest jasne skądś kto wziął skrzypienie. Dyskomfort, wydawało mi się, była we mnie. Pobiegłam do toalety i znaleźć prawdę tam jego prezerwatywy, ale zupełnie nie udało się go pozbyć: wpadł we mnie, rozpadł się na drobne kawałki.

Ciekawe z prezerwatywą podczas seksu

Następnego dnia musiałem odwiedzić ginekologa, który pomógł mi zebrać wszystkie te kawałki, więc mogę bezpiecznie doradzić: nie kupuj tanich ultra-cienkich prezerwatyw, które mogą pęknąć w tym procesie, i dowiedz się, jak prawidłowo je nosić.

Niespodziewana ciąża ze względu na niższe standardy prezerwatyw

Inny incydent nastąpił, gdy byliśmy już mężem i żoną. Seks rodzinny, jak wiesz, szybko traci swój smak, więc zawsze musi to mieć znaczenie. Na przykład lubiłam się kochać nie tylko w domu na łóżku, ale także w niezwykłym otoczeniu. Mieliśmy to na plaży, w łazience, iw pociągu. Wydaje się, że mieliśmy adrenaliny, co dla emocji w przyszłości było coraz bardziej potrzebne. Więc chciałem mieć seks z mężem jakoś w parku, nie na przechodniów, oczywiście.

W domu w tym przypadku jest jeszcze łatwiej, z boku łazienki. Aby nie brudzić się ze smarowania i nie splashować ubrania ze spermą, mój mąż i ja postanowiliśmy kupić prezerwatywy. Po ślubie, nie używaliśmy ich już prawie jak moralnie były gotowe na dolewkę. A co o tym myślisz? Czy jej mąż zapomniał umieścić je na, lub coś innego, ale to jest niewygodne, widać było w prezerwatywy, i tak aby nie zepsuć wieczór i zrealizować planowaną „zdarzenie”, zdecydowali się uprawiać seks bez niego. Wszystko poszło dobrze: wrażenia są świetne, ciągle to pamiętamy.

Niespodziewana ciąża ze względu na niższe standardy prezerwatyw

Ponadto, nasz najstarszy syn został poczęty, a rok po jego narodzinach, kiedy drugie dziecko, które nie planowaliśmy, ponownie przynosi nam prezerwatywy. Mój mąż niedawno wrócił z podróży za granicę i przyniósł z nim jakiś specjalny gizmos, z antenami, dla większej ostrości moich wrażeń. Ale przy zakupie nie zauważył, że były zaległe. W rezultacie mój mąż skończył się we mnie, towarzysząc orgazm słowami „Och, moim zdaniem, prezerwatywa właśnie rozdarła!”. Musiałem pilnie przebiegnąć do apteki, aby zapobiec przypadkowemu antykoncepcji po posiłku w tabletkach, ale to też nie pomogło. Po narodzinach mojej córki zamontowałem urządzenie wewnątrzmaciczne – teraz pamiętamy ciekawskie rzeczy z prezerwatywami z uśmiechem i prawdziwą przyjemnością z seksu. Moja historia powinna być dodatkowym potwierdzeniem, że niezawodność tej metody antykoncepcji nie wynosi 100, ale 98% …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 342, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: