Urazy u mężczyzn i kobiet podczas seksu, które są, jak unikać

Травмы мужчин и женщин во время секса, какие бывают, как избежать

Szanowni czytelnicy, dzisiaj dowiemy się, że seks może być niebezpieczny dla zdrowia. Urazy w czasie intymności – zjawisko nie jest tak rzadkie.

Każdego dnia podczas stosunku płciowego średnio otrzymuje się trzy pary na dziesięć. Najciekawsze jest to, że przyczyną obrażeń są najczęściej czynności własne partnerów seksualnych. Bruises, siniaki, a nawet oparzenia są spowodowane przez niedbalstwo i niezręczność.

Aby uniknąć przykrych konsekwencji, a korzystać z doświadczenia do pełna, to ważne jest, aby ostrzegać się przed błędami, które występują podczas seksu stale. Mówi się, że najlepszym dostać seks w których najbardziej odłączony świadomość i stracił kontrolę nad swoim ciałem.

Największe urazy podczas seksu

Uszkodzenie ciała, które występuje podczas intymności

To właśnie w momentach „instynktowności” zwierzęcych, które nerwowe receptory są niszczone u człowieka iw tym procesie nie może czuć bólu i dyskomfortu urazu, który się wydarzył, dlatego zwykle nie jest możliwe wykrycie stłuczeń i otarć na raz.

Najczęstszymi wariantami urazów na ciele wśród mężczyzn i kobiet są:

  • siniaki z tyłu;
  • rozciąganie mięśni i więzadeł;
  • kostek i nadgarstków;
  • zwichnięcie kolana;
  • siniaki stawów kolanowych i łokciowych;
  • krwiaki na ramionach;
  • oparzenia na kolanach (w kontakcie i przetarł dywan).

Łatwo zgadnąć, że urazy podczas seksu zwykle występują w pozycji kolana. „Doggy style” – jeden z najbardziej kochanych i wspólnych odmian w pozycji ciała. Gdy silny impuls wzbudzenia tkliwość nie partnerem dyskomfort nie może czuć, ale jak tylko pasja ustępują lub siniaki na kolanach nawet oparzenia, vozniknuvshey powodu tarcia o dywan, ogłosi siebie.

Miłośnicy skrajnych postaw zmagają się także z urazem po seksie. Najczęściej pozycja „Most” jest niebezpieczna, podczas której dziewczyna powinna starać się maksymalnie zgiąć. Taka seks często kończy się rozciąganiem ścięgien, więzadłami szyjnymi, mięśniami kręgosłupa.

Traumatyzm podczas seksu pochwowego, analnego i ustnego

Urazy kobiet i mężczyzn w czasie stosunku mogą się różnić. Uszkodzenie narządów płciowych – jeszcze bardziej nieprzyjemne uszkodzenia. Być może najbardziej bolesne zjawisko podczas seksu można nazwać złamaniem męskiego penisa. Partnerzy zauważają charakterystyczny efekt towarzyszący zranieniu. Człowiek ma ostry ból, z takimi uszkodzeniami konieczne jest pilne zwrócenie się do specjalistów. Ważne jest, aby uniknąć poważnych powikłań w postaci naruszeń funkcji erekcji. Złamanie penisa – uraz jest nie tylko fizyczny, więc człowiek może potrzebować profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Kłopoty nieporozumień często zdarzają się podczas seksu oralnego. Wytryskując w twarz kobiety, człowiek nie zawsze podąża, gdzie sperma wchodzi. Często dochodzi do oczu płynu nabłonkowego, po którym partner może rozwinąć proces zapalny, w połączeniu z zaczerwienieniem, małym obrzękiem i łzawieniem. W przypadku zakażenia plemników i zawierania patogennych drobnoustrojów dziewczyna narażona jest na ryzyko „złapania” poważniejszej choroby. Najczęstszym jest zapalenie spojówek Chlamydia.

Puffy i zaczerwienione oczy

Często, urazy zdarzyć podczas pochwy i odbytu seksu, polega na wykorzystaniu kobiet i mężczyzn więcej przedmiotów dla emocji. I wspólne powody, aby udać się do lekarza jest potrzeba wyodrębnienia z odbytu lub pochwy, które nie są przeznaczone do samozadowolenia. Popularnym powodem takich działań, pacjenci odzywają się zainteresowaniem i ciekawością w poznaniu siebie samych. Na przykład wiele osób stara się dowiedzieć, jaka jest głębia ich zagłębienia analnego, jak daleko możesz dostać, itd.

Zatem dla skazanych na doświadczeniach z niewydolnością wybranych naprawdę dziwnych obiektów: okrągłe kulki do tenisa stołowego, marchew, ogórek, dezodoranty itp Niezależnie od tego, jak haniebne za jej śmieszne działanie, należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem. I na przyszłość, aby zrozumieć: dla masturbacji i seksualnych gier w sklepie sex są specjalnie zaprojektowane towary.

Anal uraz podczas seksu (szczeliny odbytu, pęknięcia mięśnia zwieracza, etc.), które mają fanów „non-standard” odczucia występują tak często, jak w mniej niebezpiecznych kontaktów pochwowych występuje, co do zasady, brak doświadczenia obu partnerów i szybka penetracja bez rozgrzania odbytu.

Dlaczego podczas seksu w miejscach o niezwykłych okolicznościach występują urazy

Niezależnie od tego, jak to brzmi zabawnie, ale podczas seksu, nawet czteroosiowe zwierzę może zdradzić uraz. Zbyt gorliwy stosunek do właściciela może wywołać kota lub psa ochronną reakcję. Przed podjęciem miłości upewnij się, że zwierzę nie jest w pobliżu. W przeciwnym razie przypomnieć będzie o konsekwencjach otarcia, gryzienia i zadrapania przez długi czas.

Złapany podczas seksu w niezwykłym miejscu

Urazy w pochwie i męskiej „godności” podczas seksu w niezwykłych miejscach znajdują się znacznie częściej niż w intymności seksualnej występującej w sypialni małżeńskiej. W tym przypadku, jak pokazuje praktyka, tutaj też mogą wystąpić problemy. Naciśnięcie rogu łóżka lub upadek na podłogę pasuje do pasji, można zadawać siniaki i inne szkody. Ale to zazwyczaj nie porównuje się z tym, co grozi partnerom w poślizgiem prysznica lub na stole w kuchni. W filmach erotycznych takie sceny są tak piękne i organiczne, że wydaje się, że nie ma w nich nic trudnego do powtórzenia w prawdziwym życiu.

Podczas seksu na klatce schodowej lub w samochodzie, w łazience na umywalce lub na pralce, można uzyskać wiele różnych urazów, a lista potencjalnie niebezpiecznych miejsc może być kontynuowana na czas nieokreślony. Uważaj, kochaj się i chodź na sport – dobre przygotowanie fizyczne nie szkodzi nikomu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 340, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: