W jakiej sytuacji lepiej jest uprawiać seks w celu zabawy

В какой позе лучше заниматься сексом, чтобы получить удовольствие

Zróżnicowanie stanowisk do miłosnego kopulowania pozwala każdej parze eksperymentować i tworzyć nowe elementy w intymnym życiu. Ustalając sobie, w jakiej pozycji lepiej jest uprawiać seks, mężczyźni i kobiety nie powinny się zatrzymywać.

Nieskończoność przyjemności cielesnej pozwala Ci nie przestać szukać, ale czasami po prostu chcesz cieszyć się niesamowitym procesem miłości, czuć od głowy do stóp ukochanego partnera i skoncentrować się tylko na zabawie. Wybór najlepszych postaw dla seksu pozwala miłośnikom wybrać pozycję, która będzie optymalna i wygodna dla obu.

postawa misyjna

Jak wybrać idealną postać seksualną dla orgazmu kobiety

Ponieważ mężczyźni w większości przypadków osiągają orgazm znacznie szybciej niż ich połowa, poszukiwanie najbardziej komfortowej pozycji seksualnej powinno opierać się na wygodnych doznaniach kobiety. I wśród dziesiątków opcji proponowanych przez Kama Sutrę jest kilka, które zasługują na uwagę. Maksymalnie przyczyniają się do właściwej skomplikowanej stymulacji erogennych stref kobiet, dzięki czemu uczciwy seks w pozycjach opisanych poniżej ma wiele szans na szybką przyjemność.

Ponieważ wrażliwość łechtaczki, punkt G i ściany pochwy we wszystkich kobietach jest indywidualna, a postawy uważane za najlepsze dla seksu są wybierane na podstawie osobistych uczuć.

Pozycja misyjna, która wydaje się być nudna i nieaktualna, jest jednym z najbardziej odpowiednich dla uzyskania niezapomnianych wrażeń. Ale tylko w jednym stanie: kolana partnera powinny podnosić do piersi jak najwyżej. Do intensywnego namiętny seks z doskonały kąt penetracji, uznawana jest, według opinii wielu internautów, najbardziej wygodny i prosty w wykonaniu, choć na pewno wymaga partnerzy mają wystarczającą wytrzymałość.

To interesujące, ale to właśnie ta pozycja seksualna uważana jest za jedną z tych, którą zaleca się dla pary, aby pomyślna koncepcja. To w nim zapewniony jest maksymalny, nieograniczony przepływ męskiej plemników do szyjki macicy.

Najlepsze i ciekawsze posesje dla dreszczy

Inną pozycją, w której facet znajduje się na górze, jest „Tkactwo ciała”. To stanowisko daje poczucie euforii bliskości i harmonii. Pasjonująca postawa pozwoli przejść do bliskości każdego, kto jeszcze nie był w stanie zdecydować się na bardziej poważny krok, a także tych, którzy chcieliby przywrócić starą ostrość do intymnego życia. W spektaklu ułożenie nie stwarza żadnych trudności:

 1. Partner klęka i oparł się.
 2. Nogi powinny być wygięte na kolanach, ręce powinny być usunięte przez głowę.
 3. Partner leży z góry, również gną z jednej nogi.
 4. Napięcia są popełnione przez mężczyznę, lepiej jest angażować się w wolny seks.

Prącie faceta będzie w stanie przenikać w tej pozycji bardzo głęboko, a równocześnie z stałą stymulacją będzie łechtaczka. Każdy ruch ciała obu partnerów będzie odczuwany przez nich, co pozwoli im w pełni oddać się procesowi i skupić się na sobie.

поза Splot ciała

Kolejną postacią, w której każdy mężczyzna lubi uprawiać seks z ukochaną kobietą, jest „Most”. Wielu uważa, że ​​lepiej niż inne stanowiska, ponieważ pozwala na wyeliminowanie trudności wynikających z braku naturalnego smarowania w damie. Oprócz pikantnych i niezapomnianych uczuć podczas stosunku, ta pozycja gwarantuje kobiecie początek szybkiego i super-potężnego orgazmu.

Jednak dla wykonania „Most” nie nadaje się dla każdej kobiety, ponieważ może wymagać maksymalnej wytrzymałości, elastyczności i cierpliwości. Nie jest tak łatwo stać w takiej pozycji na podłodze przez co najmniej 10 minut. Nie mniej popularna wersja „Mostu” jest pozą, którą musisz wykonać w ten sposób:

 1. Partner pasuje na plecach i całkowicie relaksuje.
 2. Mężczyzna klęka, biorąc dziewczynę pod pośladki, pociąga ją do siebie.
 3. Aby uzyskać bardziej wygodną pozycję pod plecy kobiety, można umieścić miękki wałek.
 4. Współczynnik tarcia ustalany jest przez partnera, reguluje również głębokość penetracji, aktywnie pobudzając łechtaczkę do łona.

„Rider” lub „Doggy style”: dominacja nad partnerem

Jasny i lekko dziki „Jeździec” to jedna z pozycji, w której lepiej jest uprawiać seks z żoną. Dla właściwego efektu, pożądane jest rozpoczęcie akcji długą wstawką i ustne pieszczoty. Partner w „Jeździec” zajmuje wiodącą pozycję, a co za tym idzie posłuszeństwo mężczyzn bardzo pobudza kobiety.

Każda dama otrzyma orgazm w tej pozycji szybciej niż w innych, ale w tym celu musisz wykonać kilka wskazówek:

 1. Siadanie z góry jest pożądane, tak że wydawało się, jakby kobieta zamierzała usiąść na przystaniach.
 2. Słuchając swoich uczuć, partner powinien wybrać najbardziej dogodny kąt nachylenia, co pozwoli czuciowi pobudzić najbardziej wrażliwe obszary pochwy.
 3. Mężczyźni ejakulują w tej pozycji są na tyle twarde, więc seks w pozycji „Rider” może być długi i namiętny.
 4. Zróżnicowanie intymności może być prostą grą, wiązać ręce partnera lub ubrać bandytę w oczy.

stanowią jeźdźca

Warto zwrócić szczególną uwagę na taką postać jak styl Doggy. Nie ma lepszej pozycji, z którą można zacząć romans. Taki seks przyniesie wiele radości obu. Po klęczy i łącząc je, kobieta powinna opierać się na dłoniach. Człowiek w tej chwili jest za nim i powoli zaczyna wchodzić. Stosunek seksualny w stylu Doggy może być bardzo różny: unhurried i affectionate, brutalne i intensywne. Ponadto partner może stymulować łechtaczkę kobiety.

Seks jest dobry dla ciała i ogólnego zdrowia, najlepiej to zrobić tylko w najbardziej komfortowych i zmysłowych pozycjach. Aby osiągnąć fantastyczny orgazm, ważne jest skupienie się na własnych uczuciach i ukochanym partnerze.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 302, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: