W poszukiwaniu cennego punktu żony Ji: opowieść o orgazmie strumienia

В поисках заветной точки Джи у жены: рассказ о струйном оргазме

Po szukaliśmy z ukochanym mężem jednej filmy instruktażowe o treści erotycznej, po czym na męża obsesji prawo znajdując: określone znaleźć G-spot i doprowadzić mnie do skvirta. W opowieści i historie poszczególnych opisane mniej lub bardziej proste, ale w rzeczywistości było inaczej …

Mój mąż jest bezinteresownym kochankiem. Zdarza się, że dał mi przyjemność, a on pozostał bez orgazmu. Dla niego ważne jest, że pierwsza kobieta doświadczyła nieziemską rozkosz, a następnie jest on zadowolony. W tym samym czasie mój mąż excel wszelkiego rodzaju różnych sposobów, w moim języku, prawdopodobnie, nie włącza się narzekać na monotonny, nudny życia seksualnego, jeden ze wskaźników, które są bogactwem naszej rodziny „sex-Collection” ustawia erotyczne kostiumy, kilkadziesiąt wibratory o różnej wielkości i innych zabawek od sklepów dla dorosłych.

Szczęśliwe życie rodzinne bez problemów

Kompleksy w łóżku, jak już wiesz, mój mąż i ja praktycznie nie. Mimo to, nie mogłem zdecydować o tej przygodzie z punktem G. Pomogłem w prawdziwych opowiadaniach o seksie innych kobiet. Wszyscy jako jeden twierdzili, że takie potężne, aw niektórych przypadkach również wielokrotne orgazm, nie przeżyły w swoim życiu.

Co ja dowiedziałem się o punkcie Gee od lekarza, jak sprawdzić, czy tam jest

W zasadzie, podobnie jak wielu innych, wielokrotnie słyszano o tym tajemniczym punkcie Gee, ale nie próbowałem tego poszukać. Ponadto wiedza o orgazmie jet była jedynie teoretyczna, powierzchowna. Jak wszystko dzieje się w rzeczywistości, nie miał pojęcia, ale warto było spróbować. Za pierwszym razem mój mąż zaczął szukać z wielkim entuzjazmem, ale nie miałem czasu, aby zatrzymać się z powrotem, zarówno ze względu na błyskawicznie rosnącego podniecenia miał szybko zrezygnować i skończyć to, co zaczęliśmy, „przestarzałego” sprawdzony sposób. Niełatwo skupić się na swoich uczuciach i jak możesz myśleć o jakimś punkcie Ji, gdy pochwa ma męskie palce?

Na szczęście dziś nie jest trudne, aby uzyskać potrzebne informacje. Poszedłem do komputera, a po kilku dniach tego tematu w internecie nękany był ten temat w internecie. Ale znalazłem dla siebie wiele użytecznych. W szczególności dowiedziałem się, że punkt G jest daleki od wszystkiego. I tak odkąd miałam rutynowe badania z moim ginekologiem, postanowiłem zapytać specjalistę o to, że pomógł mi trochę wyjaśnić sytuację. Ale tutaj byłem rozczarowany. Lekarz powiedział, że widział w normalnym badanie ginekologiczne przedniej ściany pochwy jest niemożliwe, a zatem rozważyć punkt Ji zawiedzie, nawet za pośrednictwem specjalnego lustra badawczego. Ale w palpacji ta erogeniczna strefa naprawdę powinna być przydzielona małemu guzkowi.

Konsultacje w biurze lekarskim

Inny zapytał lekarza, mówią, czy to prawda, że orgazm i uczucie są silniejsze, gdy spryskiwacz. Okazuje się, że punkt Gee znajduje się w strefie, w której znajduje się maksymalna liczba włókien nerwowych, które na przykład są częściowo zaangażowane w orgazm klitoralny.

Długo oczekiwane znalezisko: punkty G: silny strumień i wrażenia klasowe

Po powrocie do domu, ledwo miał czas się rozebrać w hali, usłyszała głos bliskiej osoby eksperymentatora z sypialni. Poszedłem, a moja lepsza połowa jest nagi, a raczej w lekarza (z cięcia w okolicy pachwiny) garniturze, i mówi: „Chodź, proszę, cierpliwy, dzisiaj będzie wyglądać do punktu Ji. Jestem twoim lekarzem. Starałem się być poważny i bawić się razem z nim, ledwo powstrzymując śmiech. „Tak, tak, doktorze, oczywiście”, odpowiedziałem mu i powoli rozebrałem się.

Po pierwsze, „lekarz” działa „narzędzie”, który został w maksymalnym alertu umieścić mnie w pozycji kolano-łokieć i potrwać kilka minut łatwy rozgrzewka wnikają do pochwy. Mąż zrobił powolne tarcia, koncentrując się na mojej reakcji. Dla mnie to była przyjemność, ale te odczucia, które są zapisane w historii, a przynajmniej jak oni, nie czuję. Moja podstawowa opieka „lekarz” był piękny erekcji, ale nie czuję się członkiem ciśnienia na przedniej ścianie. Wtedy zdecydowaliśmy się zmienić pozycję, zastępując jej misyjnego odmianę: pod mój tyłek umieścić poduszkę, ale pozycja ta nie daje żadnego rezultatu.

Rozwodzić się nad znalezieniem nie będziemy, ale zachować je było naprawdę trudne, pod wieloma względami było to jak słodki zmęczony męki. Na żądanie „lekarz” Usiadłem na zadzie, jego muskularne ramię spadł do pochwy dwa palce do swej fundacji. Jednocześnie mąż kciuk zaczął mocno naciskać na kości łonowej, równolegle przesuwając palce we mnie. Widocznie mój wierny świadomie zaorany przestrzenie w Internecie pod moją nieobecność.

Potężny orgazm z pełnym emocji

Niespodziewany punkt Gee naprawdę nie miał dokąd pójść: jej mąż poczuł nagle, że na przedniej ścianie pochwy pojawił się rodzaj guzka. Magiczny punkt stawał się coraz większy. Trudniej mi opisać moje uczucia, ponieważ poczułem się bardzo niewygodny z powodu konieczności moczu. Wkrótce zaczęło się zwiększać emocje, nie byłem w stanie tego powstrzymać i zapominając, że chcę trochę iść do toalety, całkowicie poddając się procesowi. Kolejna para wstrząsów i strumień tak zwanej kobiecej ejakulacji wyleciał z mnie! Zamknąłem oczy i położyłem, nie poruszając się, w całkowitym odpoczynku przez około 15 minut, nie mniej. Orgasm była bezprecedensową siłą, pełną jasnych barw i wrażeń. Jak mi się wydawało, trwało to trochę dłużej niż zwykle orgazm.

Później, aby rozwinąć horyzonty miłosne, próbowaliśmy specjalnych zakrzywionych wibratorów, które pomagają pobudzić punkt Gee. Od tamtej pory wspinam się po ścianie z przyjemnością. Nie rozpaczaj, jeśli poszukiwanie punktu J nie zostało jeszcze koronowane z powodzeniem. W końcu możesz uprawiać seks bez znajomości tego. Ale uwierz mi, że w starannych poszukiwaniach otrzymasz zasłużoną nagrodę.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 271, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: